testing M75 a skvele chovani SIEMENSe

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod popcorn 4. 7. 2005 00:16

Ahoj,
chtel bych se podelit o vynikajici zkusenost s jednanim spolecnosti SIEMENS. Nejdriv to bude vypadat spis naopak, ale konec debrej ....:) Moje pritelkyne (dlouholeta uzivatelka telefonu SIEMENS - v soucasne dobe S65) se prihlasila do tymu testeru noveho telefonu M75. 13.4.2005 dostala email, ze byla vybrana do tymu, a ze behem nekolika malo dnu obdrzi testovany model. Pak se ale dlouho nic nedelo, takze jsme si rekli, ze dneska uz neni na nikoho spolehnuti a ani ti precizni Nemci nejsou to co byvali. Pak jsme na to dokonce i trosku pozapomeli.
Ale....... Presne 3.6.2005 dorazil balicek od SIEMENSE. A uvnitr telefon M65!!! Tak jsme si s pritelkou rekli, ze jsou uz fakt nejak mimo...Proc proboha posilaj soucasnej model. Pak jsme ale uvnitr krabice nasli !OMLUVNY! dopis, ve kterem pisou, ze finalizace modelu M75 se ponekud pozdrzela, tak at zatim prijme telefon M65 jako omluvu a dar....proste neuveritelny... No a 29.6.2005 dorazil balik s M75, a to vcetne SIEMENS MUSIC BOXU (skvelyho setu pro prehravani muziky z M75). Takze od ted pritelkyne pilne a zurive testuje:) Timhle prispevkem jsem chtel pouze rict, ze jednani spolecnosti SIEMENS na me udelalo velky dojem, a to presto, ze ja sam jsem velmi spokojenym uzivatelem NOKIE 6670.....

P.S. mimochodem, telefon je naprosto fantastickej!!! Neverte fotkam a nazorum lidi ohledne "oskliveho designu". Tenhle kousek si proste zamilujete. Neni bezny a fadni, ale ma styl a skvele dilenske zpracovani.
popcorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPSS 4. 7. 2005 00:20

no tak to jsou dobraci kdyz ti darujou mobil to by mel delat kazdej vyrobce
Impossible is nothing
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popcorn 4. 7. 2005 00:24

Ver mi, ja koukal jako blazen...... pritom stacilo napsat neco jako "mily testere mame zdrzeni, cekej" .... Navic, nevim jestli to vis, ale tester dostane po skonceni testovani a odeslani testovaneho modelu zpet do Nemecka ihned po zahajeni oficialniho prodeje jeden kousek zdarma... O to vic me sokoval ten dalsi telefon jako omluva.... Jak rikam...sam jedu na NOKII se Symbianem, ale tohle me dostalo...
popcorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPSS 4. 7. 2005 00:31

ty voe ja chci bejt taky tester
Impossible is nothing
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popcorn 4. 7. 2005 00:57

Nemyslim, ze je to nejakej problem. Spis jde o stesti. Ja sam jsem se dozvedel o testovani tady na mobilmanii a rekl jsem to pritelkyni, protoze vim, ze je na to svedomita a dostatecne technicky nadana. A taky vim, ze je schopna posilat povinne reporty v anglictine do ustredi. Nicmene ted jsou myslim testovaci tymy uzavreny... ale nejsem si tim jistej...
popcorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SPSS 4. 7. 2005 00:59

no to je skoda hned bych se prihlasil
Impossible is nothing
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 5. 7. 2005 18:57

tak to čumim, to je fakt supr, právě tenhle kousek mám v plánu kupovat protože sem si ho zamiloval už z fotek :wink: a navíc je to poslední čistokrevnej siemens. :|
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modry_banan 5. 7. 2005 19:14

Sakra,to ma ale nekdo stesti:)M65 bych bral,ale pujdu do M75,pac se mi moc libi a jak rekl Hondaq,bude to posledni cistokrevny Siemens,pak uz to bude asi pekne asijske,takze toho musim vyuzit,pac soucasne Siemensy mne absolutne vyhovuji...
Sagem MC920 -> Sony CMD-J6 -> Siemens C55 -> M55 -> me75 -> ?
modry_banan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 5. 7. 2005 19:26

To neni fér :mrgreen:
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod SPSS 5. 7. 2005 19:50

no jo ja bych bral testera nejakejch novejch smartphounu
Impossible is nothing
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 5. 7. 2005 20:19

To já bych bral testera čehokoliv,ale pochybuju,že by to dali zrovna mně :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Deg 5. 7. 2005 20:27

Tak jak tohle vidim tak jsem se akorat nas..stval. Na oficialnich strankach Siemens slibuje ze M75 bude koncem cervna, ale pokud posle na testing mobil 29.6., a testing by mel byt tak 3 tydny, tak mobil bude nejdriv v pulce srpna (a to jsem velkej optimista)... Do ty doby se rozsype ten muj starej kram a budu si muset koupit neco jinyho. Sakra!
Deg
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 5. 7. 2005 20:43

no to je v riti............kurnik ako ma niekto stastie ale aspon ze mam E398 ale ani to nie je nejaka vyhra
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 5. 7. 2005 20:48

Ke mě se vždy Siemens choval moc dobře!!!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modry_banan 5. 7. 2005 21:40

Deg píše:Tak jak tohle vidim tak jsem se akorat nas..stval. Na oficialnich strankach Siemens slibuje ze M75 bude koncem cervna, ale pokud posle na testing mobil 29.6., a testing by mel byt tak 3 tydny, tak mobil bude nejdriv v pulce srpna (a to jsem velkej optimista)... Do ty doby se rozsype ten muj starej kram a budu si muset koupit neco jinyho. Sakra!

Na http://www.1m.cz maji skladem 7 kusu (alespon to tam pisou),tak si ho muzes objednat treba hned zitra;).
modry_banan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků