Komunikační SW pro M65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krtenek 24. 7. 2005 11:58

Mám takový problém a prosbu:

komunikační program pro Siemens M65 (MPM, jestli se nepletu) lze stáhnout na webu výrobce. Ovšem nedisponuji takovým připojením, abych byl schopen cca 50 MB stáhnout.

Ze strany prodejce i výrobce se mi dostalo jediné odpovědi: web výrobce.

Nelze náhodou tento program někde získat či objednat vypálený na CD? Samozřejmě bych se nebránil uhradit nějakou přijatelnou částku.

Děkuji za odpovědi.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nortonek 24. 7. 2005 15:56

A odkud seš?Pokud seš z Brna nebo okolí,tak jsem ochotnej ti to vypálit za cenu média.Ale posílat se mi to fakt nikam nechce.
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 24. 7. 2005 18:56

Bohužel...severní Čechy...
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luks 25. 8. 2005 06:46

Upřesni :)
Luks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 25. 8. 2005 07:42

Luks píše:Upřesni :))/quote]
Díky, ale bohužel jsem ten MPM sehnal a nainstaloval. Byl nepoužitelný. Takže jsem přešel na program jiný. Tak máme oba po starosti :-)
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 8. 2005 11:34

Doporučuji program SiMoCo, který je určitě stabilnější než MPM, navíc velikostně nemá ani 1 MB. Určtě vyzkoušej :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ples 28. 8. 2005 18:05

ConPower píše:Doporučuji program url=http://siemensmania.cz/simoco.php]SiMoCo[/url], který je určitě stabilnější než MPM, navíc velikostně nemá ani 1 MB. Určtě vyzkoušej :wink: .s/quote]


SiMoCo je graficky jednoduseji zpracovany, coz nekomu, kdo ma rad barvicky nemusi vyhovovat. Ale i moje zkusenosti s nim jsou super. Velice intuitivni ovladani. Souhlasim s doporucenim ;-)
ples
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 8. 2005 07:14

To souhlasím, grafika v něm není prakticky žádná, ale jeho možnosti a to skvělé ovládání to výrazně převažují :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simp 29. 8. 2005 08:02

Já mám v SiMoCu akorát problém s adresářem. Tel. seznam na SIM sice funguje, ale adresář v telefonu jako by ani nebyl. Program ho prostě vůbec nenačte, vše zůstane prázdné. Mám CX70. Čím by to mohlo být? Jinak je SiMoCo skvělý program.
simp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vlk 29. 8. 2005 09:03

Já bych doporučil Mobiledit. Instalace má cca 12 MB a využití je mnohem širší než jen CX70.
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 29. 8. 2005 12:18

SiMoCo má jenom 1 MB a rozezná prakticky všechny modely od řady x45 až po x65 (a možná i x75) :D .
ConPower
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků