I-Mobile 310 - nejmensi telefon na svete

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod petross 30. 7. 2007 20:43

koupil jsem rovnez na Aukru pro moji zenskou... Je to cekem OK, ale nemoh jsem sundat kryt baterky asi pul hodiny... nakonec to slo ale pakarna, je to zkratka bytelne delany :-) . BTW, prislo mi to za 3 dny z Ceska za 2700,- , solidni jednani http://www.aukro.cz/item216592097_i_mob ... p3_sd.html

hele dejte mi vedet jaky karty Vam do toho presne sly. Chtel jsem koupit tu nejlevnejsi od Kingston a to jak koukam asi ne e, co?

diky, mir vsem, Petross
petross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hmmm5 5. 8. 2007 19:51

Taky by mne zajimalo jakou do toho koupit pametovou kartu aby to chodilo OK. Za radu dekuji.
hmmm5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 18. 8. 2007 12:25

Jak jsem jiz psal v mem prvnim prizpevku, karta Kingston mi v telefonu temer nefunguje. Dobrou zkusenost mam z A-Data 1GB a kartou od nokie co byla v 6233 :c) Jine Jsem nezkousel.

http://tinyurl.com/282d7m

erik.aragorn píše:hmmm mohol by sem niekto dat fotky z menu, prostredie, hudobny prehravac, radio, a tak.....diki moc...

Viz prvni muj prizpevek a link na video.
http://www.uloz.cz/show/file/13103-i-mobile310.avi

Lidi,prosim,prectete si aspon tu diskuzi,nez neco napisete :wink:
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior

Odeslat příspěvekod hanka. 19. 8. 2007 23:14

přehrává to video?a da se tam nahrat cestina..hlavne kvuli cesky t9?a jak je citelny display,pri psani sms..daj se rozpoznat pismenka :)
hanka.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 21. 8. 2007 01:23

-Video-Bohuzel
-Cestina-Bohuzel
-T9-Taky nic
-Displej je skvele citelnej v tmavych mistnostech.Na svetlu nic moc.Ale nema velke rozliseni,takze pismena jsou dost velke.
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior

Odeslat příspěvekod hmmm5 26. 8. 2007 15:23

Koupil jsem nakonec do toho 1GB kartu GOOD RAM a funguje bez problemu.

Jinak na tom casto poustim mp3, a i do beden pres zesak. Mam akorat obavy o baterii. Nejradeji bych jeste jednu prikoupil do rezervy kdyby bylo kde. :hm
hmmm5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Revan 28. 8. 2007 22:23

sakra, ted premyslim, jestli prodat mp3 prehravac, prihodit litra a jit do toho. :hm Prave ted se ve me svadi dost krutej boj a ja nevim zda vyhraje laska na prvni pohled nebo rozum a opatrnost.
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod Nic.Nebude 30. 8. 2007 01:14

Byla predemnou podobna volba, ale byla to fakt laska na prvni pohled, ktere nelituji. Jen se mi zacala odlupovat barva zespodu kolem klavesnice. Ale nic strasnyho. Baterka ted vydrzi v pohode, ale je fakt ze zadnou jinou uz nekoupis. Az ti odejde, tak telefon vyhodis...
Za ty prachy se to da povazovat za spotrebni zbozi :wink:
Mín keců = víc spaní.

Bart Simpson
Nic.Nebude
Junior

Odeslat příspěvekod papajinek1 12. 9. 2007 13:11

Jak tu čtu, někteří jedinci by rádi baterii do i-mobile 310.
Dokážu Vám ji sehnat.
Pokud máte zájem, tak mě kontaktujte na imobile@seznam.cz
papajinek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Soup 15. 9. 2007 11:51

A cena te baterky?

Jinak s tim odlupovanim barvy u klavesnice mi to zacina delat taky, asi nebude nic moc kvalitni, ale az se to sloupne cely, tak uvidime jak to bude vypadat, hlavne me zajima jak bude vypadat slouply display :) ale za tu cenu je to spotrebni zbozi, tak co :)
Soup
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivasek 16. 9. 2007 18:27

Zdravím,
pokud někdo máte zájem, napiště mi na pivasek@seznam.cz, můžu vám I-Mobile 310 taky sehnat. Konečná cena by byla 2500Kč v základním balení, popřípadě 2900Kč i s autonabíječkou a pevným pouzdrem.

BTW brzy je budu nabízet i na Aukru kde si můžete zkontrolovat jestli nejsem podvodník a třeba si ho i objednat rovnou tam :wink:
pivasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Soup 16. 9. 2007 18:40

S autonabijeckou, pevnym pouzdrem a normalni nabijeckou bez redukci se da sehnat za 2500 od jednoho obchodnika z CB...uz jsem u neho kupoval dve a fakt solidni jednani...ne ze bych ti chtel kazit ksefty, ale konkurence je konkurence :)
Soup
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pivasek 16. 9. 2007 18:48

chápu :) Kromě toho co píšeš, já ho ještě dodávám i s nabíjecím USB DATA kabelem a redukcí k cestovní nabíječce ;) A poštovné je zdarma.
pivasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Garcia 16. 9. 2007 18:51

pivasek: postovne zdarma aj na slovensko? :)
HTC Charmer WM6 Chinese WWE Rom + 2GB SD
Samsung U800 Soulb
LG KS360 + 4GB MicroSD
Garcia
Junior

Odeslat příspěvekod pivasek 16. 9. 2007 19:12

na Slovensko bohužel ne :D Ale dalo by se to udělat tak, že bych od slovenského odečetl české poštovné a to bych k ceně přičetl ;)
pivasek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka