I-Mobile 310 - nejmensi telefon na svete

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod usersinfo 7. 10. 2007 19:31

papajinek1: k tomu mému textu se nevyjádříš?
usersinfo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod papajinek1 7. 10. 2007 19:48

RE: userinfo

Co se týče Vámi vznesených námitek, má odpověď zní následovně.

Věc první: Hlavním posláním stránky není vyjádření na titulní stránce, která je v úpravě a proto zde nejsou ještě zcela uvedeny a napsány texty tak, jak bych si představoval, ale hlavním posláním je zpřístupnění produktů pro lidi, kteří o ně mají opravdu zájem a těžko by je sehnali a ne pro rejpaly, kteří hledají co kde zkritizovat, ale zřejmě sami nic udělat nedokáží, bohužel nemohu ve vašem případě posoudit. Já jsem se pouze pokusil zpřístupnit produkty i-mobile, které v současné době na našem trhu váznou. Vaše připomínky samozřejmě beru a proto jsem také uvedl na pravou míru Vámi shledané nedostatky.

Věc druhá: Eshop. Zde jsem upřesnil definici činnosti, která nespočívá v prodeji freeware, ale pouze v jeho instalaci + překladu do češtiny a technickou podporu pro lidi, kteří si sami toto udělat nedokáží a jsou ochotni zaplatit za ušetřený čas.

Toť mé vyjádření. Pokud máte ještě nějáké připomínky nebo naopak máte nějaký cenný přínos, který by se hodil k diskuzi o telefonech značky i-mobile (v současné době hledám první vlastníky i-mobile 903 a i-mobile 611 pro napsání recenze), tak mi je prosím sdělte.

Ostatním se omlouvám za ne zcela určité téma k místní diskusi.
papajinek1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků