Jak rozsvítit SiemensM65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 23. 10. 2005 17:55

pipo@ píše:*#06# testy obrazovky
no to je hezky, ale co tam vyčíst?
Jiri.Sko
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 10. 2005 17:59

U x65 tam jsou testovací sekvence obrazovky - displej svítí bíle, červeně, modře, je různě vyšrafovaný atd. Asi toto myslel :wink: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 23. 10. 2005 18:16

Aha, já myslel záložku CC-Monitor. A tam jsou různé údaje (např.: A000 General, 3CA0 Setup, atd.).
Jiri.Sko
Junior

Odeslat příspěvekod hary.jh 24. 10. 2005 11:56

a nejni to trochu složitý?, když si představím, že si budu chtít posvítit třeba jen na zámek u dveří a budu muset hledat bílou obrazovku v testech, lepší je zamknout tlačítka a rozsvítit telefon červeným sluchátkem
hary.jh
Junior

Odeslat příspěvekod Jiri.Sko 24. 10. 2005 16:39

hari píše:budu muset hledat bílou obrazovku v testech, lepší je zamknout tlačítka a rozsvítit telefon červeným sluchátkemu/quote]

No však tak bych to udělal taky, ale my jsme se bavili o tom, zda ta lampička půjde i na MC60 :!:
Jiri.Sko
Junior

Odeslat příspěvekod Jirk4 24. 10. 2005 17:33

hari píše:a nejni to trochu složitý?, když si představím, že si budu chtít posvítit třeba jen na zámek u dveří a budu muset hledat bílou obrazovku v testech, lepší je zamknout tlačítka a rozsvítit telefon červeným sluchátkem
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wir-jin 24. 10. 2005 18:33

Mě se stejně zdá nejjednodušší podržení červeného tlačítka (při zamknuté klávesnici). Osobně toho dost využívám a stačí mi to. Třeba když se vnoci vkrádám domů a nechci nikoho vzbudit světlem tak si svítím na cestu do postele (když jsem společensky unaven tak všechny stejně vzbudím hlukem, páč se někdy netrefím do futer, ale i v tomto stavu lze jednoduše tel. rozsvítit)
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hary.jh 25. 10. 2005 08:14

to Jiri.Sko:

myslim že na MC60ce to bude blikat, šedesátá řada byla hodně podobná padesátejpátej
hary.jh
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfov 25. 10. 2005 10:17

Ja mel C35i,M35i,ME45i,M55,CX65,S65 a vzdy!!! mi stacilo podrzet cervene tlacitko.Ted mam Motorolu E1000,kde je prisvetlovaci dioda,no spis svarecka a uz bych se jen se svitivosti displeje nespokojil.Nicmene pokud je nekde tma jak v pr..li,tak jste vdecni i za obycejnou svetlusku!!!Nereste to!
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod deadrider 28. 10. 2005 12:44

//ConPower: Fórum není bazar!
deadrider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cheper 2. 11. 2005 20:31

Dej v menu Možnosti a padsvícení, tam si to nastav na maximum. Dej si nějakou světlou tapetu a máš to vyřešený, nic víc z něj asi nedostaneš bez nějákejch dalších prográmků nebo designových úprav.
Život je pes!!
A proto si ho vychutnejte do poslední kapky :)

Cogito ergo sum
Cheper
Kolemjdoucí

Předchozí stránka