Utopenej M65

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suk 28. 9. 2005 15:47

Machroval sem před kámošema jak muj mobil vydrží, fotil sem i pod vodou a najednou - mobil nefunguje...
Když z něj tak na hodinu vyndám akumulátor tak se dá na takovejch 5 sekund zapnout ale paxe vypne a musim zase čekat než se dá zapnout
Je nějaká možnost že to bude ještě normálně fungovat nebo ho mam už vyhodit?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 28. 9. 2005 16:28

Nechci rejpat ale seš pěknej vůl že ho strkáš pod vodu... ten už opravíš těžko.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 28. 9. 2005 16:34

suk píše:Je nějaká možnost že to bude ještě normálně fungovat nebo ho mam už vyhodit? /quote]

LOl tak jestli si to můžeš dovvolit tak ho vyhod,já bych s tim teda zkusil zajít do servisu ale pochybuju,že s tim něco udělaj...no za blbost se platí,fotit pod vodou :oboze no to mě pos...
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod suk 28. 9. 2005 16:37

Jo sem vůl!
No dovolit bych si to moch sice bych si asi musel koupit nějakej ***** za 500...a v servisu mě akorát tak vykopnou...
A pokuď se rozjede(na jakou dobu to záleží na tom jak dlouho byl vyplej) tak nemůže třeba začít znova fungovat normálně? 3x se mě podařilo napsat i PIN ale paxe zase vypnul...a když vo tomhle mobilu čtu všudemožně že mu voda nedělá problémy tak se pak nebojim...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 28. 9. 2005 16:48

Okamžite ho rozeber a nechej usušit!!!!!!!!!!!!hlavně to nefénuj...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 28. 9. 2005 16:48

Clovece, ten mobil je odolny proti strikajici vode a ne proti ponoreni...
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod suk 28. 9. 2005 16:50

scater píše:Okamžite ho rozeber a nechej usušit!!!!!!!!!!!!hlavně to nefénuj...j/quote]

No mam ho rozebranej ale řek bych že se už prostě nemůže rozjet...když sem se ho pokusil zapnout tak se na chvíli zapnul ale pak začal blikat displej pípnul a ukončil se...prostě je v ***** a já taky
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 9. 2005 08:14

no už je to dobrý funguje a docela normálně:))
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 29. 9. 2005 08:54

suk píše:no už je to dobrý funguje a docela normálně:))
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod mirek6600 29. 9. 2005 11:01

No vis co udelej kup si v drogerii technickej lih (ale ne syntetickej)a telefon rozeber sundej z obou stran ty plechy co chrani soucastky vem hodne mekej zubni kartacek vem ten lih a celou tu desku polej i vtich chliveckach co jsou soucastky a pak vem ten kartacek a jednoduse ho vycisti tahy z leva do prava a smerem od zhora dolu a to samy i zdruhy strany nebo krizem co ti bude vic vyhovovat a pote vem tu desku do ruky a vyfoukej pusou prebytecny lih co zustal pod vsema tema cerny ctvercovymi cipy(bga obvody) a pak z deskou jakoby zatres a aby se dostaly ven posledni kampy odstredivou silou jak sni budes mavat ve vzduchu.a pote nech desku lezet tak 2hodky na stole nez vyprcha vsechen lih a uschne to.a mezitim vezmi gumu na gumovani tuzky a opatrne zacni gumovat ty kontakty na ty maly destičce klavesnice kteryma se to dotyka ty velky desky jiny tam nejsou na ty destičce az budou leskly nesmi byt zacernaly poloz si ji na stul jednim prstem ji drz a druhou rukou gumuj neboj se pritlacit Az budou cisty tak je otri lihem a hned utri do sucha.Tak az todle vsechno provedes tak po tech dvou hodinach ho poskladej a jeste tim lihem otri kontakty na baterii a vloz ji tam a zkus zapnout mnel by zpustit pokud to neni dlouho co si ho utopil a fungovat uplne normalne mozna budes muset koupit baterku jelikoz dotala poradnej skrat a :pozor2 mohlo by ale nemusi dojit ktomu ze az se bude nabijet ze ta baterka muze bouhnout takze to vyzkousej ale nenabijej to si tu baterku puc radsi jestli ta tvoje je vybyta a kdyz bude normalne behat tak radsi kup novou baterku.No nic vic snim neudelas. :D
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 29. 9. 2005 21:12

no a to fotit si fotil s otvorenou zabranou proti vode do sosovky? ci ako si fotil? :shock:
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gabry 29. 9. 2005 21:50

hej presne tak,k cemu je to kritka tam asi :-). pocitej stim ze na desce maz uz stopy oxidace,a to i lid dost tezko vicisti,ale pokusit se clovek muze.
Vsechny Gumova tesneni,pak vse funguje jak ma,me spadnul do hliny tak jsem ho umyl pod vodou a v pohode taky :-)
Toshiba A100; C2D T7200, 2GB Ram,HDD 160GB, NVIDIA Go7600 256MB + Maxtor One Touch 4 Mini 160GB
MDA Vario + 2GB UltraII, GPS Nokia LD-3W +
TomTom 6, iGO 2006 Plus
Nokia N73
Sansa e250
TomTom One (1st) v7 + mapy 680
Gabry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 3. 10. 2005 12:48

Pane boze, sem ard ze ti funguje, ale to je mobil se zvýšenou odolností, ne odolnej.. :-) Aspon uz vis ze pychu poredchazi pad :-)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod murco 3. 10. 2005 13:08

ja sa pamatam na taky ericsson co mal miesto anteny lopatku a ten mohol ist kludne pod vodu...... len nemam fotak :)
n8110>Trium aria>n3310>alcatel OT 501>n 3510>n7110>siemens S55>C55>n6610i>K750i
murco
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 3. 10. 2005 15:12

ja jednou kamosovi utopil 6250 v pivu...ale prezila, jen pak druha strana pri hovoru blbe slysela
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků