Měří admini a moderátoři všem stejným metrem?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 16. 1. 2021 16:02

Byť jsem na Mobilmanii zaregistrován pár desítek let, tak jsem tu moc nediskutoval a až v poslední době jsem tu začal být aktivnější.

Zjistil jsem přitom zajímavou věc, že na Android telefony a jejích stoupence se tu může nadávat prakticky bez omezení, ale když náhodou někdo začne kritizovat iPhone a iOS obecně, tak po pár příspěvcích je buďto vlákno zamčeno a/nebo přesunuto na Smetiště, popřípadě je příspěvek smazán.

Třeba běžně se tu uživatelé Android telefonu obviňují bez důkazů z krádeží, nebo dokonce jiným nadávají do chujů, a nikdo je ani nenapomene, ale když fanatickému zastánci iPhone/iOS, který si libuje, jak za všechno musí platit a jak to dělá rád napíšu, že mi taky může pravidelně platit nějakou hezkou částku, když tak rád platí za různé blbosti, tak je příspěvek bez vysvětlení smazán.

Je jenom náhoda, že administrátor je majitelem a stoupencem iPhone/iOS? Já si to myslím, že ne! :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2021 16:07

Chtěl bych mít tvoje problémy :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Loader 16. 1. 2021 16:17

Určitě tím míříš na mě, ale mě to nechává chladným.

Mám iOS i Android, funguji na macOS i na Win10. Nemám potřebu urážet jednu platformu nebo tu druhou; každá má nějaké definované hranice a není třeba si je velmi vyzývavou, bijící formou připomínat nebo se snad hádat, která je lepší.

Na tvé otázky ohledně funkcí XY jsem ti vždy odpověděl - slušně, nezaujatě, věcně. Ty jsi to přešel a začal jsi řešit další nesmysl - stržení další hádky.

Osobně si myslím, že takovéto příspěvky:

jege píše:Ještě by to chtělo pravidelný poplatek za používání iPhone!

Nechceš mi taky platit? A já Tě za to nebudu prudit? Co tak 10 USD měsíčně? A za 20 USD budu chválit iOS, jak to má skvěle vymyšleno? :mrgreen:


Jsou úplně mimo.

Napiš mi jakoukoliv otázku, já ti ji rád zodpovím. Ale psát takovéhle příspěvky, abys opět dostal negativní zpětnou vazbu.. to raději smažu a témata zamknu, než aby se tam místní hádali mezi sebou. ;-)


Samozřejmě, jsme diskuzní fórum. I ostatní uživatelé se mohou vyjádřit! Chcete nadále číst tyto příspěvky? Nebo je chcete mazat? Nebo chcete nastavit tomuto uživateli schvalování příspěvků? Jen se vyjádřete.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 16. 1. 2021 16:25

jege: tady vidis, ze jsou na tebe jeste hodni. Podle me zaslouzis ban, protoze jen provokujes a trollis. Tak si nestezuj.

Loader: Ja myslim, ze nejake posledni varovani by mohlo pomoct, aby se trochu probral. A nebo nastavit schvalovani. Kdyz bude psat k veci tak bude vse v poradku. Treba to zvladne.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 16. 1. 2021 16:50

Proč byste ho banovali? Jen reagoval na arogantní nesmyslné příspěvky jednoho kovboje co tvrdil že za apky platí deset litrů měsíčně a ostatním podsouval sockovitost a kradení obsahu na netu, opravdu by to chtělo více objektivity, padni komu padni, ne že všichni jsou si rovni, někteří však rovnější.
P. S. Poslední dobou tu nějak záhadně mizí příspěvky, které ani nikoho nenapadaji ani nejsou off topic (bývalo dobrým zvykem, když už, pokud mod měl to neodolatelné nutkání prznit diskuzi, je označit off topic a nechat).
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 16. 1. 2021 17:08

Loader: Ano, Ty odpovídáš slušně a k věci, stejně jako někteří další přispěvatelé, včetně některých majitelů iPhone, jako je marts.

To ovšem neplatí o SerifuJohnovi a orgasmicovi, kteří z ostatních rádi dělají zloděje, socky a "chuje", když s nimi nesouhlasí a třeba nechtějí platit tisíce za programy a/nebo služby, které mají na Androidu zdarma. Ovšem vůči nim se žádné restrikce nekonají, byť často jsou jejích příspěvky urážlivé vůči konkrétním uživatelům, a ne vůči značce telefonu nebo OS.

Mimochodem, nejsem žádné pubertální ucho, které má volno od školy a neví, jak se na diskuzních fórech chovat, aby se měli mé příspěvky schvalovat. Jsem tady od roku 2005, takže dříve, než oba výše uvedení, komunikoval jsem již s původním osazenstvem, s některými se znám osobně a dokonce jsem je kdysi upozornil na uvolnění domény mobilmania.cz! 8-)
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 16. 1. 2021 17:13

Dobře, zaměřím se i na ty dva. Prosím, nahlašujte ty příspěvky, ať se na to moderátorský tým může podívat. Klidně se bude označovat zase OT, ale občas se to tak vymkne, že je to lepší utnout (smazat).

Já bych ty diskuze klidně nechal, ale.. pak se zapojí pár dalších a najednou je tu X stránek úplně off-topic a nadávky do osobní roviny, a co s tím potom :hm


PS: Třeba takové téma LG. Vím o jednom uživateli, který tam přispívá téměř sám (a generuje nová témata). Když se s ním někdo pustí do hádky, jde to dolů hodně rychle.

Dřív tu byl jeden, co doporučoval výhradně LG G6, no to byla sranda :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 1. 2021 16:22

Problém je.... jege, že ses začal nejdříve ptát slušně, ikdyž pro většinu diskutujících jak někdo z Marsu a bylo ti slušně odpovídáno...

Jenže ty jsi začal své prapodivné otázky stupňovat a začal jsi dost hejtit, až většině došla trpělivost.
To, že tu máš účet tisíc let automaticky neznamená, že máš rozum nebo že jsi slušný člověk.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 10. 7. 2021 12:28

Tady se fakt na iPhone a iOS člověk nesmí ani křivě podívat a dokonce ani zeptat na něco, kde by náhodou mohl někdo něco napsat proti Apple. Administrátor se už předem bojí, že by to nezvládl, takže namísto toho, aby případné hatery zpacifikoval, popřípadě popohnal moderátory, ať plní svou funkci, tak raději rovnou diskuzi přesune na Smetiště a zamkne s okaze, ať se tázající ptá jinde: viewtopic.php?f=12&t=1317178&all=1

"Otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi!" :mrgreen:
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwepo753 12. 7. 2021 04:45

Apple je tabu, ta firma žije z toho, že své zákazníky dokázala přesvědčit, že jejich výrobky prostě fungují, ovládání mají jednoduché intuitivní a na nic se proto ptát nepotřebují. A ty jim to svými dotazy a požadavky na nadbytečné funkce kazíš.
:D
qwepo753
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 12. 7. 2021 08:15

Super, hned se tu musí vyrojit další Apple hater, který bude z uživatelů Apple produktů dělat idioty. Víš Jege, mně to přijde úplně naopak. Když se řeší něco cokoliv se týká Applu, tak se musí za každou cenu objevit lidi typu qwepo753, kteří začnou hejtovat, psát totální kokotiny a akorát prudit v diskusi a snažit se o pořádný flame. Já z toho všeho mám právě naprosto opačný pocit, než máš ty. Ale to je věc pohledu. Nechápu, že v táboru Androiďáků je tolik individuí, kteří potřebují prudit všechny ostatní.

Z mého pohledu třeba orgasmic odpovídá věcně. Ale jsou dotazy, na které se prostě nedá zcela normálně odpovědět.

-- 12. 7. 2021 09:21 --

A co se týče placení aplikací, tak já osobně vždy platil za appky i na Androidu. Fakt nechci reklamou zavšivené aplikace, to si raději pár korunek zaplatím. Ono pokud nikdo za aplikace nebude platit, pak taky žádné být nemusí. A je pravda, že jsou aplikace, které jsou na iOS placené a na Androidu nejsou, taky už jsme se s tím setkal. Ale za sebe můžu říct, že ta placená aplikace na iOS byla vždy na úplně jiné úrovni, než na Androidu. Tím nechci říct, že je to tak u všeho, je to jen má zkušenost u pár aplikací.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2021 09:04

Jege, možná by nebylo od věci, kdyby jsi navštívil nějakého psychologa. Opravdu nevypadáš úplně v pořádku.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 12. 7. 2021 10:08

Podle mě tu ostatním nadávaš a vysmíváš se hlavně Ty, tak nevím, z nás by měl vyhledat psychologa. Zatím jsem tady nenarazil na příspěvek, kde bys někomu poradil, zato urážek a zesměšňování je tady od Tebe hodně. Nevím, proč Tě admin toleruje a nedá Ti ani napomenutí .... :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2021 12:23

Nevím v jakém žiješ světě, ale když se podíváš na mé poslední příslěvky na mobilmanii, tak jsou skoro všechny k věci a nikoho neurážím.
Opravdu bych ocenil, kdyby sis přestal vymýšlet a případně táhnul na jiné fórum. Děkuji :-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 12. 7. 2021 14:58

Takže malý výběr:
orgasmic píše:Ty asi nebudeš mentálně v pořádku.

orgasmic píše:jege: Na debilní otázky, debilní odpověď :-P

orgasmic píše:jege, přestaň už spamovat tohle téma a táhni jinam.

orgasmic píše:jege: už se k tobě nebudu vyjadřovat, musel bych být sprostý.

orgasmic píše:Ty jsi ještě tady, exote?

orgasmic píše:iOS není nadstavba Androidu vole :mrgreen: A přecházet z Androidu 5.1? To jako vážně? 8-D :mrgreen:

orgasmic píše:Jege, možná by nebylo od věci, kdyby jsi navštívil nějakého psychologa. Opravdu nevypadáš úplně v pořádku.


A podobně "reaguješ" i na ostatní:
orgasmic píše:Ty ses s prominutim dobrej debil :D

orgasmic píše:Hurec, ty ses nejen hrozny debil, ale jeste chudak postizeny.

orgasmic píše:Nikde nepíšu, že by Samsungy byly nekvalitní, ale stačí vzít do ruky třeba S10/Note10 a Pro Max a jestli nepoznáš rozdíl, tak jsi debil :D

orgasmic píše:Takže tu máme na jedné straně kvalitní reálný produkt od Samsungu, ale ty dáš raději peníze do něčeho, co ještě reálně neexistuje, neznáš parametry, cenu, kvalitu...ty seš dobrý chuj.


Stačí, nebo mám hledat dál?
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků