Měří admini a moderátoři všem stejným metrem?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 16. 1. 2021 17:02

Byť jsem na Mobilmanii zaregistrován pár desítek let, tak jsem tu moc nediskutoval a až v poslední době jsem tu začal být aktivnější.

Zjistil jsem přitom zajímavou věc, že na Android telefony a jejích stoupence se tu může nadávat prakticky bez omezení, ale když náhodou někdo začne kritizovat iPhone a iOS obecně, tak po pár příspěvcích je buďto vlákno zamčeno a/nebo přesunuto na Smetiště, popřípadě je příspěvek smazán.

Třeba běžně se tu uživatelé Android telefonu obviňují bez důkazů z krádeží, nebo dokonce jiným nadávají do chujů, a nikdo je ani nenapomene, ale když fanatickému zastánci iPhone/iOS, který si libuje, jak za všechno musí platit a jak to dělá rád napíšu, že mi taky může pravidelně platit nějakou hezkou částku, když tak rád platí za různé blbosti, tak je příspěvek bez vysvětlení smazán.

Je jenom náhoda, že administrátor je majitelem a stoupencem iPhone/iOS? Já si to myslím, že ne! :hm
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 16. 1. 2021 17:07

Chtěl bych mít tvoje problémy :-)
nnnokiaE52
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 16. 1. 2021 17:17

Určitě tím míříš na mě, ale mě to nechává chladným.

Mám iOS i Android, funguji na macOS i na Win10. Nemám potřebu urážet jednu platformu nebo tu druhou; každá má nějaké definované hranice a není třeba si je velmi vyzývavou, bijící formou připomínat nebo se snad hádat, která je lepší.

Na tvé otázky ohledně funkcí XY jsem ti vždy odpověděl - slušně, nezaujatě, věcně. Ty jsi to přešel a začal jsi řešit další nesmysl - stržení další hádky.

Osobně si myslím, že takovéto příspěvky:

jege píše:Ještě by to chtělo pravidelný poplatek za používání iPhone!

Nechceš mi taky platit? A já Tě za to nebudu prudit? Co tak 10 USD měsíčně? A za 20 USD budu chválit iOS, jak to má skvěle vymyšleno? :mrgreen:


Jsou úplně mimo.

Napiš mi jakoukoliv otázku, já ti ji rád zodpovím. Ale psát takovéhle příspěvky, abys opět dostal negativní zpětnou vazbu.. to raději smažu a témata zamknu, než aby se tam místní hádali mezi sebou. ;-)


Samozřejmě, jsme diskuzní fórum. I ostatní uživatelé se mohou vyjádřit! Chcete nadále číst tyto příspěvky? Nebo je chcete mazat? Nebo chcete nastavit tomuto uživateli schvalování příspěvků? Jen se vyjádřete.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 16. 1. 2021 17:25

jege: tady vidis, ze jsou na tebe jeste hodni. Podle me zaslouzis ban, protoze jen provokujes a trollis. Tak si nestezuj.

Loader: Ja myslim, ze nejake posledni varovani by mohlo pomoct, aby se trochu probral. A nebo nastavit schvalovani. Kdyz bude psat k veci tak bude vse v poradku. Treba to zvladne.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 16. 1. 2021 17:50

Proč byste ho banovali? Jen reagoval na arogantní nesmyslné příspěvky jednoho kovboje co tvrdil že za apky platí deset litrů měsíčně a ostatním podsouval sockovitost a kradení obsahu na netu, opravdu by to chtělo více objektivity, padni komu padni, ne že všichni jsou si rovni, někteří však rovnější.
P. S. Poslední dobou tu nějak záhadně mizí příspěvky, které ani nikoho nenapadaji ani nejsou off topic (bývalo dobrým zvykem, když už, pokud mod měl to neodolatelné nutkání prznit diskuzi, je označit off topic a nechat).
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 16. 1. 2021 18:08

Loader: Ano, Ty odpovídáš slušně a k věci, stejně jako někteří další přispěvatelé, včetně některých majitelů iPhone, jako je marts.

To ovšem neplatí o SerifuJohnovi a orgasmicovi, kteří z ostatních rádi dělají zloděje, socky a "chuje", když s nimi nesouhlasí a třeba nechtějí platit tisíce za programy a/nebo služby, které mají na Androidu zdarma. Ovšem vůči nim se žádné restrikce nekonají, byť často jsou jejích příspěvky urážlivé vůči konkrétním uživatelům, a ne vůči značce telefonu nebo OS.

Mimochodem, nejsem žádné pubertální ucho, které má volno od školy a neví, jak se na diskuzních fórech chovat, aby se měli mé příspěvky schvalovat. Jsem tady od roku 2005, takže dříve, než oba výše uvedení, komunikoval jsem již s původním osazenstvem, s některými se znám osobně a dokonce jsem je kdysi upozornil na uvolnění domény mobilmania.cz! 8-)
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 16. 1. 2021 18:13

Dobře, zaměřím se i na ty dva. Prosím, nahlašujte ty příspěvky, ať se na to moderátorský tým může podívat. Klidně se bude označovat zase OT, ale občas se to tak vymkne, že je to lepší utnout (smazat).

Já bych ty diskuze klidně nechal, ale.. pak se zapojí pár dalších a najednou je tu X stránek úplně off-topic a nadávky do osobní roviny, a co s tím potom :hm


PS: Třeba takové téma LG. Vím o jednom uživateli, který tam přispívá téměř sám (a generuje nová témata). Když se s ním někdo pustí do hádky, jde to dolů hodně rychle.

Dřív tu byl jeden, co doporučoval výhradně LG G6, no to byla sranda :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 1. 2021 17:22

Problém je.... jege, že ses začal nejdříve ptát slušně, ikdyž pro většinu diskutujících jak někdo z Marsu a bylo ti slušně odpovídáno...

Jenže ty jsi začal své prapodivné otázky stupňovat a začal jsi dost hejtit, až většině došla trpělivost.
To, že tu máš účet tisíc let automaticky neznamená, že máš rozum nebo že jsi slušný člověk.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků