Měří admini a moderátoři všem stejným metrem?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2021 15:37

Ty máš fakt dost. Našel jsi z mých 1538 komentářů na mobilmanii 2, kde někomu napíšu, že je debil. Gratuluju :mrgreen:

Navíc ty dva komentáře jsou staré 3 a 7 let :mrgreen:
Fakt se běž léčit!
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 12. 7. 2021 20:52

Za pár minut jsem našel 7 urážlivých příspěvků na sebe a 4 na další uživatele. Kdybych si dal s tím větší práci, tak bych tady těch příspěvků byly desítky, jelikož velice často na ně narážím nejenom tady, ale i na AutoRevue a pod. Nehodlám ale s Tebou ztrácet čas, je to Tvůj problém, že namísto relevantních příspěvků si tady honíš triko na úkor ostatních a Admin Ti to toleruje.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2021 21:06

Co to zase meleš? Z té tvé fabulace byly nadávky dvě a obě z let 2014 a 2018.
A nadávky na garáži? To myslíš vážně? :mrgreen:

Podívej se pořádně na mé poslední příspěvky a pak na svoje.
Já tu aspoň mám snahu lidem radit. Ty tu máš akorát hejt na Apple a pak přiblbé dotazy lenivého člověka + ubrečená témata jak tě nikdo nemá rád :-P
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 12. 7. 2021 21:43

Kdo Ti dal právo posuzovat, co jsou přiblblé dotazy lenivého člověka a co je snaha zbytečně neobjevovat již objevené někým jiným, neztrácet čas pokusy a nechat si poradit zkušenějšími, co tímhle prošli přede mnou? :hm

Nikdo Tě přece nenutí reagovat, takže když nemáš nic relevantního k dotazu nebo to neumíš vyjádřit slušně a bez zbytečných invektív, tak se prostě zdrž a nereaguj ....
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 12. 7. 2021 21:51

Jeden by řekl, když vidí tvůj styl vyjadřování, že nebudeš tak ubrečené dítě :D
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 13. 7. 2021 01:13

Njn, asi bude mezi námi bude fakt větší věkový rozdíl, ale v opačném gardu, než to prezentuješ, takže se vzájemně nepochopíme ...
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 13. 7. 2021 07:52

Zvláštní, když jsi tak vyspělý, proč se chováš jako ubrečené dítě?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků