Soutěže v Mobilitách

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gloe 20. 4. 2005 20:48

2 dalibor: Jo a za chvili se dostanem k motorkam, autum, pote k bytum a nakonec k rodin. domkum! :twisted:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 4. 2005 20:56

Pár soutěží jsem se zúčastnil, nic jsem bohužel nevyhrál... Fotosoutěž jsem odkládal na dobu, až si pořídím mobil s foťákem (CX65). Teď už ho 5 měsíců mám a jaksik jsem na tu soutěž zapomněl :) .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomasslavicek 21. 4. 2005 19:50

Nejlepší soutěže jsou typu nejvtipněji odpověz, vymysli nejlepší slogan, básničku atd. Takové by měly být častěji :))
tomasslavicek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 21. 4. 2005 20:21

Souhlasím. Jsou mnohem zábavnější, než soutěže typu s tímto telefonem můžete a) telefonovat b) SMSkovat c) hrát hackis d) všechny možnosti... taky jsem pro, aby se tam objevovaly častěji.
Petr_Novak
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 21. 4. 2005 20:30

Soutěží se občas zúčastňuji, ale většinou jen ze setrvačnosti, i když takový notebook bych si jako výhru docela dal, ale bohužel, nejsem z těch, kteří cokoliv vyhrávají. Ještě nikdy jsem nic nevyhrál (ale ve sportu ano).
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 22. 4. 2005 19:16

Já taky málokdy něco vyhraju (mimo fotbalu ap.) ale teď se na mne obrátila štěstina a vyhrál jsem tričko Mobilit. (Prosím, neberte to jako vychloubání :) )
Petr_Novak
Junior

Odeslat příspěvekod RodneyM 23. 4. 2005 11:43

Jednou jsem ve fotomobilitách vyhrál,ale od té doby neposílám,protože jsem vyměnil SET300 a nynější N3310 :nenapadne .Jinak do ankety lúbí x nelúbí posílám pořád
RodneyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 25. 4. 2005 08:46

Párkrát jsem se soutěže zůčastnil, ale jěště se na mě štěstí neusmálo :( budu zkoušet dál!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m_a_z_a_k 25. 4. 2005 21:55

Do soutěží posílám odpovědi od té doby, co jsem si koupil první Mobility a nikdy jsem nic nevyhrál...:´-(
Tak se ptám, kde se stala chyba....
Ale jinak jsou soutěže super a výhry jsou podle mě adekvátní tomu, co musí člověk udělat proto, aby mohl odeslat správnou odpověď-i když počítat všechny znaky v recenzi je docela namáhavý..:-))
m_a_z_a_k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stripped 3. 5. 2005 12:44

Jasně že jo! A občas se i štěstí usměje a přihrálo mi 2x předplatně na 1/2 roku, což mě minimálně potěšilo. Jedeme dál!
Stripped
Junior

Odeslat příspěvekod SuperHolda 24. 7. 2006 14:42

To já jsem tak jednou ze srandy poslal fotku do soutěže fotomobility :lol: A pak sem se docela divil jak mi přišel mail, že sem vyhrál bluetooth sluchátko za 2000Kč... :twisted:

Mužete se podívat na Mobility číslo 10/2005 :wink: Je to ta červená kytka :)

Jen škoda že už se ta sotěž asi zrušila, protože já fotím furt a dost mě to baví...
.:K750i,1Gb:.
SuperHolda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 7. 2006 14:54

maličko off-date ne?? :D
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SuperHolda 24. 7. 2006 15:11

Však soutěže existujou pořád... :wink:
.:K750i,1Gb:.
SuperHolda