Sbohem...

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vratu 2. 5. 2005 17:44

Přesně tak, pokud se někomu něco nelíbí, tak ho tu nikdo nenutí aby si to četl! Jestli se s tím někdo nedokáže vyrovnat, je to jeho problém! Sám někdy ulítnu a píšu hámotiny, ale co na tom, určitě tím nikoho nechci urazit nebo naštvat!
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tottalitta 2. 5. 2005 17:51

Nemam co dodat, co se mi jevi jako diskuze, kde prumerny lidsky dusevni potencial nedosahuje mych hodnot, tak tam nelezu. A nebo kdyz uz na to "omylem" kliknu, tak si musim obrnit nervy.
Vy jste všichni blázni, jenom já jsem LETADLO :o)
Tottalitta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 2. 5. 2005 18:28

Ono je taky problém třeba to, když titulek je napsán tak, že člověka zaujme a chce se o daném tématu přečíst věcné a rozumné názory a příspěvky, a místo toho narazí na příspěvky, které se od původního tématu odlišují a ubírají se jiným směrem a začíná se tím padám to témat stávat plevelem i když má zajímavý titulek a člověk na něj klikne.
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 2. 5. 2005 19:23

No, mě je teda 15 ale některá fóra jsou opravdu zajímavá ale když se to někomu nelíbí ať tam neleze, člověk je tvor komunikativní a potřebuje se vykecat, tak to je vše v pořádku.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 2. 5. 2005 20:13

To p novak-a jaky byl smysl Tebou zalozene diskuse?Ze nekdo xy napise ab sms jo?To jsi mohl napsat operatorum o statistiku.A proc se do skoroandel navazite,vzdyt jen pouze vyjadrila na vase temata nazor a kdyz se vam nelibi,tak mu neodepisujte.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod Bungo 2. 5. 2005 20:27

Ono je vzudycky dobre vedet, kolik napsal napr. Franta Novacek za mesic SMSek. I kdyz je mi uplne ukradeny a vubec ho neznam... Co kdyby jich napsal vic nez ja :-O
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod Tottalitta 2. 5. 2005 20:31

Nestává se náhodou s téhle diskuse ten typ diskuse, kterou zakladatel tak kritizoval :?: :?: :?:
:hm
Vy jste všichni blázni, jenom já jsem LETADLO :o)
Tottalitta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 2. 5. 2005 20:44

2Hans 2:
Dozvědět se odpověď na otázku :) Podle mě je fórum užitečnější, než třeba "jak ohrizit cizí mobil"... ale to už jsme zase u toho - každého zajímá něco jiného...
Petr_Novak
Junior

Odeslat příspěvekod Hans 20 2. 5. 2005 20:44

Mam obavy,ze nestava,uz jim je.
Hans 20
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 2. 5. 2005 21:08

proc se do skoroandel navazite,vzdyt jen pouze vyjadrila na vase temata nazor a kdyz se vam nelibi,tak mu neodepisujte.

Ale ten názor je na většinu témat, jak bylo napsáno a to už se týká celého fóra a proč se tolik návštěvníků "naváží" ? Taky říkají svůj názor. A že se toto téma stává jedním z kritizovaných? Vždyť toto téma samotné k těmto diskusím vybízí.
A navíc tato tématická část nemusí být přímo o technice, je to o fóru a tak jako skoroandel dává sbohem, tak jej mnozí včetně mě obhajují. Na tom nevidím nic neobvyklého.
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 5. 2005 11:50

Musím se přiznat, že na spoustu témat neklikám, řešit na fóru o mobilech věci související např. s FireFoxem, témata týkající se aut, počítačů.... to pak nemusí bejt fórum na czille, na autorevue, na zive, všechno je všude. Když vidím některé témata, občas tedy žasnu :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránka