Chyby na mobilmanii!!

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dejsipivo 28. 1. 2006 22:06

Zdravím,
proč máte chyby v parametrech mobilních telefonů? Bohužel jsem vašemu serveru uvěřil a vybíral si mobil dle vámi uvedených parametrů... Např.: jak je to s SMS archívy?? U modelu Nokia 3510i uvádíte, že SMS archív NEMÁ... Jen náhodou jsem tuto Nokii měl dnes v ruce a zjistil jsem, že SMS archív má... Konkrétně tento parametr je pro mě velmi důležitý, i u ostatních novějších nokií series 40 uvádíte, že archív nemají... mají ho tedy nebo ne?? Já myslím, že na serveru o mobilních telefonech by snad v parametrech mělo být jasno.....????
Dej si pivo!
Dejsipivo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepke-pletke 28. 1. 2006 22:15

A prečo neupozorníte redaktorov na chybu?Je to vždy na konci parametrov telefónu...
História je svedkom doby, dňom pravdy, životom pamiatky, majstrom života a hlásateľom uplynulých čias.
pepke-pletke
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wolfov 28. 1. 2006 22:25

2 Dejsipivo: chyby tu byly,jsou a budou,protoze jsou tu vsichni jen lidi a jako lidi delaji chyby.Ty jsi tu take od toho,aby jsi na chybu(pokud o ni vis) upozornil.Tak si bud nestezuj,nebo si dej pivo a napis nekomu at to opravi...
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 28. 1. 2006 22:27

Data do katalogu na MobilManii vkládají pouze lidé. Pokud v něm naleznete chybnou informaci, kolegové z MobilManie budou jistě rádí, když je na ni upozorníte.
Zdeněk L.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 28. 1. 2006 23:18

Ono priste taky staci kliknout na otaznik vedle pojmu v Katalogu a zjistit si, co se danym pojmem presne mysli.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Koblih 28. 1. 2006 23:26

Archivem nazýváme paměť, do které lze manuálně přesunout příchozí SMS a která je přitom oddělená od hlavní paměti. Pokud lze zprávy rozdělit do složek, které ale nevyužívají oddělenou paměť, nejedná se o archiv (typicky telefony Nokia Series 40). Toto je uvedeno u vysvetleni paramteru "archiv pro SMS" v katalogu mobilu :wink:

Takze odpoved zni..Telefony Nokia series 40 opravdu archiv nemaji
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 29. 1. 2006 13:14

Koblih píše:Archivem nazýváme paměť, do které lze manuálně přesunout příchozí SMS a která je přitom oddělená od hlavní paměti. Pokud lze zprávy rozdělit do složek, které ale nevyužívají oddělenou paměť, nejedná se o archiv (typicky telefony Nokia Series 40). Toto je uvedeno u vysvetleni paramteru "archiv pro SMS" v katalogu mobilu :wink:

Takze odpoved zni..Telefony Nokia series 40 opravdu archiv ib]nemaji[/b]
Máš pravdu, ale Nokia 3510i je Series 30, jen pro přesnost
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Koblih 29. 1. 2006 20:39

No jo :oops:
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod M. 29. 1. 2006 23:03

3510i je Series 40 1st Edition.
3510 je Series 30.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Koblih 30. 1. 2006 00:25

No tak ted uz v tom snad maji vsichni jasno..vcetne me:)
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 1. 2006 00:33

Ano, kolega M. má pravdu. To byla starší Nokia 3510, která patří do Series 30. Nokia 3510i patří už do 1. řady Series 40. I její verze firmware byly vyvíjeny s ostatními modely 1. várky série 40. Vypadá to asi zmateně, ale je to opravdu tak. 8)

Ovšem ten pravý archiv (využívající sdílenou paměť), jako je např. u Siemensů, ani jedna z těchto sérií nemá. Položka Archiv obsahuje pouze uložené zprávy. Ve 2. vydání série 40 byla položka Archiv přejmenována na Uložené položky.. to jen pro úplné upřesnění. :wink:

Odeslat příspěvekod Am!go 30. 1. 2006 09:11

M. píše:3510i je Series 40 1st Edition.
3510 je Series 30.
Páni to je novinka, já měl mobil Series 40 8)
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 30. 1. 2006 12:49

2 Am!go> Series 40 jak vyšitou.. Gratuluji k šokujícímu zjištění. 8)

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 19. 3. 2006 15:00

pepke-pletke píše:A prečo neupozorníte redaktorov na chybu?Je to vždy na konci parametrov telefónu...u/quote]
Já jsem psal redaktorům, že tam mají chyby a přesně jsem jim řekl jaké a oni to stejně neopravili!! Takže nevím proč tam je možnost"našli jste v katalogu chybu" když stejně jim tam napíšu a i tak to neopraví.
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 3. 2006 15:15

Taky jsem několikrát zkoušel upozorňovat na chyby či nesrovnalosti.. Vždy bez odezvy. Už dávno jsem na tuto možnost rezignoval. :hm

Další stránka