kedy uz bude wap.mm.sk v poriadku

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Iwanp 22. 2. 2006 01:22

nechcem nikoho kritizovat ale naco su clanky ktore sa nedaju otvorit alebo docitat ? napr. wap.mobilmania.sk dnesny clano daco o operatorov a archivaci listin, clanok otvorim a ked dam viac napise HTTP status. Inak na wap.zive.sk to v titulke je uz hadam 2 tyzdne .
Iwanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iwanp 22. 2. 2006 01:23

no tak nieje to jediny clanok s hystorie co nejde
Iwanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Termix 22. 2. 2006 13:03

Hystoria je s makkym:) a taky thread tu uz bol.Tusim vcera alebo predvcerom
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod Iwanp 22. 2. 2006 19:38

aha takze dakto to ma aj tak v pi... No coment ... Nieje to tu uz obcas ale denne
Iwanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iwanp 23. 2. 2006 00:49

2 clank na zive sk pribudnu ani jeden sa neda otvorit. Na wap.mobilmania.sk to iste ax naco to tam vobec je aj ten clanok o Prenositelnosti cisla... Je to tam len tak aby sa nepovedalo ze dnes ziadny clanok ? nechapem tu ignoraciu zo strany autora
Iwanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 23. 2. 2006 13:19

Na wapu nelze otevřít články, které se nacházejí na jiném serveru. Jde o případy, kdy se třeba Živě odkazuje na článek umístěný na MobilManii, když MM odkazuje přímo do katalogu mobilů atd.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Iwanp 24. 2. 2006 00:12

Ja ale nechapem naco je to robene cez odkazy ? tak ked je clanok na mm.sk preco nieje originalne tam ? ved skopirovat clanok nieje o nic narnejsie ako hodit link... Ale chyba je v niecom inom , staci to kuknut cez pc Operu a tie chyby je pekne vidno...
Iwanp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 24. 2. 2006 00:42

Iwanp píše:Ja ale nechapem naco je to robene cez odkazy ?
Když už se někdo dostane na jiný server, tak je předpoklad, že si tam přečte i jiné články než jen ten, kvůli kterému tam přišel :idea:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 2. 2006 12:06

Iwanp píše:Ale chyba je v niecom inom , staci to kuknut cez pc Operu a tie chyby je pekne vidno...

Dívám se přes Operu a vidím to přesně u článků typu, o kterém jsem psal. Například článek o archivaci, který zmiňujete, je odkaz na Živé.sk. To samé je u přenositelnosti.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Sparky 27. 2. 2006 15:39

a zas je vsetko v poriadku! nema to tu uz uroven!!!aky sefredaktor/sk/ taka je aj stranka!
Sparky
Kolemjdoucí