Jak vlastně funguje iOS?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod freddy158158 8. 7. 2021 19:27

bla bla bla .. píšeš jak Palacký ale o ho*ně. proč jsi mu to teda nepopsal když jsi tím prošel a je to super systém?
lepší je békat něco o druhé straně. klasika. nic jiného jsem nečekal ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 8. 7. 2021 21:17

Treba proto, ze jsem to cetl az v moment, kdy uz si dotazy sam stihl zodpovedet. Ale to cloveka s tvoji inteligenci zrejme netrkne.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 8. 7. 2021 22:08

Loader píše:Protože tohle rozhodně není specializovaná diskuze, přesunuto tam, kam patří drtivá většina úvah toho typu - Smetiště.

V případě urážek stačí daný příspěvek nahlásit a já to tu možná pro jistotu zamknu.

Daná diskuze nepatří na smetiště! Pokud nezvládnete flammery jinak, než zamykáním diskuzí nebo jejích přesouváním na Smetiště, tak by možná bylo vhodné zvážit předání Administrátora někomu jinému!

-- 8. 7. 2021 23:14 --

DirtyKing píše:A než jsem se ho pořádně naučil používat, měl jsem úplně stejně připitomnělé názory. Jenže ono to chce dlouhodobou zkušenost, já než si na to zvyknul a dokázal to pořádně pochopit, trvalo mi to přes měsíc.

Jenže tady to člověk nemá šanci pochopit, jelikož se tu namísto pomoci strhne bitva kdo s koho a Administrátor namísto toho, aby to ukočíroval, tak to zamkne nebo přesune na Smetiště, takže každý iOS nováček s tím bojuje od 0 a nikde se nedočte základní principy fungování.

Začínám to trochu začíná tušit, ale je to stále jako v mlze a hodně by mi pomohlo, vysvětlit základní principy a features namísto neustálého flame a zkoušení všeho stylem pokus - omyl. Stále si totiž myslím, že nějaký systém nemůže být chytřejší než já, ale už nejsem ve věku, abych na všechno přišel style pokus - omyl, jak jsme to dělali v dobách Atari a Commodore.

-- 8. 7. 2021 23:18 --

DirtyKing píše:Seš dost mimo. Možná by nebylo od věci, kdyby ses trošku fylozofii Applího systému pokusil pochopit.

To bych ale musel tu filozofii někde přečíst nebo by mi ji musel někdo vysvětlit. Od 0 by to nebyl problém, ale s přítěží Androidích dat, o které nechci přijít, to není tak jednoduché a raději to zatím zkouším nanečisto.

-- 8. 7. 2021 23:25 --

Mimochodem, stále mi nikdo neodpověděl, jestli fotografie nelze nahrávat přes iTunes postupně z různých složek do nejlépe různých Alb, anebo lze vybrat jenom jednu jednou složku a nahrávat je jenom z ní včetně podsložek? :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwepo753 9. 7. 2021 09:26

To ti nildo neodpověděl, protože to nikdo neví, Apple to tají z důvodu bezpečnosti a jeho zákazníci už byli přesvědčeni, že to vědět nepotřebují.
qwepo753
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 9. 7. 2021 09:58

jege píše:Daná diskuze nepatří na smetiště! Pokud nezvládnete flammery jinak, než zamykáním diskuzí nebo jejích přesouváním na Smetiště, tak by možná bylo vhodné zvážit předání Administrátora někomu jinému!


a) patří na Smetiště
b) tohle má na starosti moderátor, já to dělám z dobré vůle.

Protože už je tu freddy a spol, chroničtí hateři jablečných produktů, zamykám.


@jege, na tvoje dotazy existuje full-textový vyhledávač, support na Apple a zároveň spoustu videí na YT - nebo ta metoda pokus/omyl, které se vyhýbáš. Já bych to i zkusil za tebe, ale používám Mac jako primary PC a nechávám ty fotky groupovat dle algoritmu aplikace Photos.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků