SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 1. 2023 07:49

Až teď jsem si podíval co vlastně používám za klávesnici, mám ten gboard, ale píšu klasicky, jsem stará škola, nějaké tahy nebo gesta mě neberou.

V práci nás stejně chtějí nacpat na iPhony, protože ti IT admini už asi nic jiněho nepoužívají. :D

Už dlouho je pro mě mobil jen nástroj, nic hezkého, originálního jsem už dlouho neviděl, pokud vynechám ty nesmysly s ohýbáním displeje, co tady teď má taky kde kdo.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2023 09:32

Tak jak dlouho sem pravidelně nechodím? Od 2013? :-D Prostě co začaly být mobily nuda. Skládačky jsou fajn, ale za ty prachy...

Vyzkoušel jsem pár klávesnic a ještě jsem se rád vrátil k Gboardu. Jen nechápu, že v dnešní době AI a různých algorytmů je ten slovník furt tak neskutečně jalovej. Přitom u Blackberry to bývalo v klidu. Hlavně bych čekal, že to bude umět s kontextem. Typicky slova "si" a "do" mají podobný swype gesto. Tak proč podle kontextu, resp. následujícího slova to neopraví, protože těžko chci napsat "jdi si *****"?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 23. 1. 2023 19:48

Otázka dňa: Je titul VIP uživatel doživotný? :D

Edt: Hehe, zjavne áno.
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 1. 2023 07:32

Fakt? :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Breaker 25. 1. 2023 19:39

Fakt!
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 2. 2023 19:24

Zcela určitě může být odňat, či odejmut. Záleží na aktuální politicko-ekonomické situaci :-D
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 14. 2. 2023 20:53

Nejen status, kdyz se tu bez upozorneni mazou i prispevky.
Asi si toho 'lumena' nekdo vzal prilis osobne...
Kaktus, strana 772
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 3. 2023 09:39

Tak to mě včera pobavilo. Doma jsem přešel kompletně na 5Ghz, protože už na tu 2,4 Ghz nemám nervy. A koukám, co všechno přestalo fungovat. Bál jsem se Xiaomi TV sticku, ale jel. Xiaomi domácí kamera taky jela. Prima. Takže nakonec jelo všechno s jednou výjimkou - ženiným služebákem - Samsungem A12. Prostě neumí 5Ghz Wifi. Dokonce i starý křápy, co máme tak různě po bytě (tuším i nějaká Xperie tak z 2014) a používáme na ptákoviny všechny fungují, ale Samsung z roku 2020 byl offline. To jsem šel do kolen. Hlavně že to má vzadu 4 foťáky.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 19. 3. 2023 08:35

Breaker píše:Otázka dňa: Je titul VIP uživatel doživotný? :D

Edt: Hehe, zjavne áno.

Naštěstí jo, byl tvrdě vydřenej. :nenapadne

Sasakr píše:Samsungem A12. Prostě neumí 5Ghz Wifi. Dokonce i starý křápy, co máme tak různě po bytě (tuším i nějaká Xperie tak z 2014) a používáme na ptákoviny všechny fungují, ale Samsung z roku 2020 byl offline. To jsem šel do kolen. Hlavně že to má vzadu 4 foťáky.

Mrknul jsem se na specifikace na gsmareně a fakt že ne. Na druhou stranu dva z těch čtyř foťáků jsou 2MP makro a hloubka; ty bych možná mezi foťáky skoro ani nepočítal. :-P
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 17. 8. 2023 14:29

Sice naprosto bezvýznamnej a celkově off-topic avšak zvědavej dotaz. :-P
Co děláte se starýma mobilama? Prodáte je za zlomek původní ceny? Nebo to někomu věnujete? A nebo shromažďujete v šuplíku, protože je vám líto to za pár drobných prodat nebo dokonce vyhodit? :-D
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 17. 8. 2023 19:00

Něco posílám dál do rodiny či kolegům, přátelům co mají nižší nároky. Něco jsem taky dal do mp.cz. vraky a nepoužitelné sbírám a pak je použiji v nějaké té akci jako mělo O2, když za ně dávali 500 Kč slevu. Používané mám 2 telefony.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SlavjanTarch 26. 10. 2023 23:17

Proč ve filmách, kde se dělá na počítači a potřebují na to evidentně jen myš, jako na veškerou práci normální člověk v 90% případech, furt cvakají na klávesnici? Aby to bylo cool, že cvakají?

-- 27. 10. 2023 00:19 --

Bobanowicz píše:Sice naprosto bezvýznamnej a celkově off-topic avšak zvědavej dotaz. :-P
Co děláte se starýma mobilama? Prodáte je za zlomek původní ceny? Nebo to někomu věnujete? A nebo shromažďujete v šuplíku, protože je vám líto to za pár drobných prodat nebo dokonce vyhodit? :-D

Já je sbírám. Mám jich asi 200. Ale většinou nefunkční. Ale nedávno jsem třeba dostal Huawei P8 lite, funkční. Zadarmo
SlavjanTarch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 12. 2023 09:26

Kdy uz nam ty ku*vy dubajsky daji pokoj?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Majkl 1. 2. 2024 05:33

Bobanowicz píše:Sice naprosto bezvýznamnej a celkově off-topic avšak zvědavej dotaz. :-P
Co děláte se starýma mobilama? Prodáte je za zlomek původní ceny? Nebo to někomu věnujete? A nebo shromažďujete v šuplíku, protože je vám líto to za pár drobných prodat nebo dokonce vyhodit? :-D

Většinou to ode mě někdo z kamarádů odkoupí — ať pro sebe, nebo pro někoho z rodiny. Používám iPhony, takže pro ně se vždycky zájemci najdou.

A pokud jde o opravdu starý telefony, ty pak naopak dostávám. Lidi za ně často už ani nechtěj peníze, takže se pak vždycky snažím aspoň revanšovat jinak. Nemám jich moc, jestli kolem 60..? Ale všechny jsou, až na víceméně unavený baterky, plně funkční.

A co je ve stádiu nefunkčnosti, ve finále pohltí červenej kontejner na elektroodpad.
Majkl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 2. 2024 07:04

Tak já místo kontejnerů na elektroodpad využíval prodejny operátorů, naposledy O2, které za jakýkoliv i nefunkční telefon dávali slevy na nové zboží, dokonce tak, že šlo vzít něco jen za 1 Kč.

Takže telefony nevyhazuji vůbec a schovávám je na další podobné akce.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků