SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 15:48

Že ty by si systém na SSDéčko sobě nedal mne ani nepřekvapuje, ptákoviny tu troubíš už léta, tak bych se divil, kdyby si konečně řekl něco rozumného. Jasně, koupím si tenhle plotňák, bude to pomalé jako prase a je skoro 5x poruchovější než SSDéčko. Zůstaň si u svého ultra mega rychlého netbooku, který zajisté bude stačit všem...
Pokud jde o data, jsou mi ukradená, mám bitovou kopii systémového disku jednak na 2GB disku v počítači a jednak na OneDrive....stačí tedy vložit disk a jede se dál. (no chvilku to bude trvat...). Jo a že to mají někde o něco levněji je mi fakt ukradené, nakupuji tam kde mi to vyhovuje, nejsem ten co by si pro korunu nechal vrtat koleno. Notebook sem taky koupil v czc a jestli ho měli v Mironetu levnější, tak ať se tam s ním třeba vyfotí :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:50

Tak si ho tam mej, zvracis tady nesmysly bohuzel stale vic, pak tu ale nefnukej jak malej smrad, kdyz se ti ssdcko podela.
Nevidis si ABSOLUTNE do pusy , furt blejes jak je alza draha jak je to zelenej kripl totez se da rici o tobe bez te barvy a kdyz ti to naservirji, placas ze je ti to ukradene ze si pro korunu nenechas vrtat koleno a podobny kravoviny Nech se vysterit potrebujes to jak prase drbani a vydelej se na moderovani tady kdyz na to nemas hlupaku!

JEN tak mimochodem, jak si tu pan rikajici di dejv co se pod kazdy prispevek podepisuje (mas patrne EGO), to nahlaseni jsem poslal ja, nazval jsem ho tam nadclovekem a cekal zde na jeho reakci, bylo mi jasne ze to jako moderator (bohuel...ta funkce se dava asi fakt kazdemu) uvidi take a hned se nalezite pochlubi, tykalo se to diskuze zamcene o virtualech tusim kde se obouval zpusobem sobe vlastnim do ostatnich tak nefnukejte pitomci co chcete mate virtuala ja jsem u velkeho operatora je to drahe a mam klid, ja nesetrim....pak jinde vyklada jak jsou lide hloupi ze kupuji tam a tam, jsou u velke banky a podobne... FAJT SI UZ DO TE PUSY NEVIDIS,
Naposledy upravil WolfN dne 22. 3. 2015 15:57, celkově upraveno 1
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 15:55

Já přece nikde nefňukám, sem jen konstatoval, že mi disk odešel. Dostanu dobropis a za stejný prachy 2x větší kapacitu disku, za této situace by snad brečel jen blbec. A ty už teda frčíš na super matroši :-D :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:59

Jj paradni matros, ecigareta a kava ovocnej dzus no vis jsem se rozjel :-) vzdyt me znas a promin ze jsem to pretap, trocha povyrazeni musi bejt :D

-- 22 bře 2015 15:03 --

nevi nekdo co je zase se SM? pres IE se tam snad ani nedostanu a opera haze tohlr, dnes dopoledne i vcera to jelo normalne
Obrázek
jine weby bez problemu.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 16:08

Až se trochu uklidníš (= najdeš léky) tak třeba pochopíš psaný text, nicméně ti to zopakuji.
1. Nehledám nejlevnějšího operátora, protože nemám pak čas ani náladu řešit věci typu "a kde mi vymění SIMku?", "jak nastavit tohle", "kam mám volat" a "co roaming?" a podobné nářky některých lidí co volají bůhví s kým.
2. Nehledám nejlevnější cenu SSD disku na trhu, protože si vezmu zítra auto a sjedu si do Příbrami do czc a disk tam jeden dám na reklamaci a druhý si koupím. Nehodlám při reklamaci stát u zelenýho krypla půl dne v Holešovicích.

Já pořád v tom nevidím rozdíl. Hledám pro mne dobrý poměr cena / služba / výkon.
A pokud ti vadí, že se pod každým příspěvkem podepisuji, no tak po deseti letech na fóru to fakt měnit nehodlám. Je to tvůj problém, né můj. Reakci na nahlášení se nedočkáš, nebylo to veřejné nahlášení, takže se k němu nebudu veřejně vyjadřovat.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2015 16:08

Tady je zase veselo :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 16:09

ty si tu chyběl :-D :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 16:19

dejvidek píše:Až se trochu uklidníš (= najdeš léky) tak třeba pochopíš psaný text, nicméně ti to zopakuji.
1. Nehledám nejlevnějšího operátora, protože nemám pak čas ani náladu řešit věci typu "a kde mi vymění SIMku?", "jak nastavit tohle", "kam mám volat" a "co roaming?" a podobné nářky některých lidí co volají bůhví s kým.
2. Nehledám nejlevnější cenu SSD disku na trhu, protože si vezmu zítra auto a sjedu si do Příbrami do czc a disk tam jeden dám na reklamaci a druhý si koupím. Nehodlám při reklamaci stát u zelenýho krypla půl dne v Holešovicích.

Já pořád v tom nevidím rozdíl. Hledám pro mne dobrý poměr cena / služba / výkon.
A pokud ti vadí, že se pod každým příspěvkem podepisuji, no tak po deseti letech na fóru to fakt měnit nehodlám. Je to tvůj problém, né můj. Reakci na nahlášení se nedočkáš, nebylo to veřejné nahlášení, takže se k němu nebudu veřejně vyjadřovat.
dejv

Ja jsem naprosto v pohode, nekdy me vsak popudi lide tveho typu co neustale otaci prekrucuji a nevidi si do pusy, takze asi tak, s alzou mas patrne zkusenosti ano tam je na reklamacich vzdycky lidi jak sr..k to je pravda ale kolikrat tam clovek chodi aby to resil no ne?
Je v poradku ze pouzivas co ti vyhovuje a jsi tam u toho ci jineho operatora, to je naprosto cajk, proc vsak napadas ostatni kdyz napisi koupil jsem si to a to u alzy nebo datartu protoze to bylo v tu chvili pro me vyhodnejsi, bliz ci nizsi cena? zacnes okamzite TO JA bych si u alzy nikdy nic nekoupil , u toho zelenyho kripla (pred casem jsem ti to i psal, jeden clovicek z reklamaci tohle forum navstevuje takze jsme se sveho casu tvym vyrokum na jejich adresu pri reseni reklamace tomtoma celkem pobavili) koho tohle ksakru zajima, kupuj si co chces a kde chces ale netrub tady ostatnim kdyz se ti neco nelibi, jak je jejich prodejce spatny protoze tobe prave nevyhovuje, nauc se byt tolerantni vuci ostatnim a asi uz ani nechlastej neprospiva ti to no a ja pujdu prozatim hledat leky....blbe je jen to ze jsem nikdy zadne nebral a ani nepotrebuji, jak je to u tebe je mi zcela ukradene.
To hlaseni nebylo verejne to ano, nenutim te se k nemu vyjadrovat, proc jsi to sem tedy zatahl? oni jsou i sz ale ty patrne nepouzivas, da se to resit jinak jinak je mi jedno ze jsi to sem vytahl prpoc pak ale pisese takovy voloviny kdyz se k tomu otevrene priznam? zase plati to co jsem psal na zacatku, ty uz jinej nebudes...nasi me ucili a neber to osobne, Nauc se naslouchat B no jde to ale dre to...
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 16:21

Jedéém. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2015 16:22

Bacha na cévky :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 16:22

Koho cévkují? :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 16:24

Koho prosím cévkují to mě zajímá? :D víš že já to píši s ledovým klidem? na silnici ani zde me jen tak něco nerozhází, mám dobrý krunýř po těch letech, i tep mám cajk, chytrý náramek není špatná věcička. :P
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 16:25

Já myslel, že jsi teď vlk a ne želva. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2015 16:26

Čítah dostane preventivní výplach měchýře za napadání dejva :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 16:27

myšpulín píše:Já myslel, že jsi teď vlk a ne želva. :D

obrazně řečeno :D :-)

-- 22 bře 2015 15:27 --

seterwohipikule píše:Čítah dostane preventivní výplach měchýře za napadání dejva :D

nebyl by klistýrek prosím? :D
WolfN
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka