SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 15:29

To je komediant :-D Mu tady prasknou cévy, pak píše SZ že je prostě magor a pak zase spustí :-D Nejlepší bude až si zase požádá o smazání nicku :lol: :lol:
SZ některé čtu, to ano :lol: A některé rovnou mažu, to taky přiznávám :lol:
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:30

SZ je od toho dejve aby byla soukroma kdyz uz zde machrujes, klidne ji sem ale zverejni, psal jsem ti to jasne ber to s rezervou, preber si to jak uvazis.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 15:31

Proč bych měl jakoukoliv SZ zveřejňovat? Nikdy sem to nedělal, no tak to nebudu dělat ani nyní. Já sem si to pochopitelně přebral.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 15:32

Vy si chlapci píšete romantické SZ?
Božínku. :love: :-*
:D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2015 15:33

Co se škádlívá, rádo se mívá :D
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:33

jo zamilovane tjo :D
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 3. 2015 15:34

myšpulín píše:Vy si chlapci píšete romantické SZ?
Božínku. :love: :-*
:D

Počkej, on píše mě, já mu nic nepsal :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 22. 3. 2015 15:37

Zase jsem něco minul... :mrgreen:
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:40

dejvidek píše:
myšpulín píše:Vy si chlapci píšete romantické SZ?
Božínku. :love: :-*
:D

Počkej, on píše mě, já mu nic nepsal :-D
dejv

Beru to jako slusnost po tom excesu zde, prebral jsi si to uz sam, tekze nema symsl abych to tu dal rozpitvaval a ani neni co ta sz mela par slov.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 15:44

Nebuď srab a dej to sem. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:50

http://postimg.org/image/67qrdq8qh/
tady je ten zmíněnej pořádnej matroš na kterým jsem jel, když to dejva tak zajímalo tedy ještě jedu....jen to kafe mi vystydlo :D

-- 22 bře 2015 15:51 --

myšpulín píše:Nebuď srab a dej to sem. :D

Co bych měl dávat? Soukromou Zprávu, nevidím důvod, název napoví. :-)
Naposledy upravil WolfN dne 22. 3. 2015 15:52, celkově upraveno 1
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 22. 3. 2015 15:52

Ty kapesníčky jsou na otření spermatu?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 15:53

JJ spermatu v podobě té sračky co mi teče z nosu, v pátek jsem nějak profouknul :D a ti dva plameňáci z obrazovky asuse, mi virtuálně kouří ptáka...ty vole tady se člověk fakticky nenudí :D :P
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2015 16:05

Čítahu, ty zvíře
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 16:28

:D ale co...dyť ono se to dost podobá :mrgreen: a v tom hambinci kde to slečny také používají, jsem už byl, proč to skrývat...jenže to nějak nedopadlo.
Přijdu a říkám: Chtěl bych nějakou pěknou mladou slečnu, hmmm...a kolik máte pane? já na to dvě stě korun (chtěl jsem za málo peněz, hodně muziky) , odpověď, však překvapila: Ty vole za ty prachy si to utíkej udělat támhle pod most, no tak jsem šel, vrátil se za půl hodiny a ten svalovec: Co zase chceš vole? říkám, hele bylo to dóóst dobrý, děkuji, tady máte ty dvě stovky. :mrgreen: :D
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků