Mobilní flamewar aneb Vše je dovoleno

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2009 17:56

_maty_ píše:ad1) ano, nejde sledovat kolik bylo přímuto... bohužel nokia narozdíl od sonyericssonu tuto !dost! podstatnou věc neumí :-P

Když my, tak ty taky, že? :D Nevím, no, mně to u příjmu velikých souborů na SE zase dost vadilo, že tu tabulku nemůžu minimalizovat a mezitím provádět s telefonem něco jiného. To jsou kolikrát minuty trvající přenosy, které ten telefon v podstatě ochromí - IMO docela zbytečně, stejně je přenos v režii odesílatele.

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 5. 2009 18:00

dobře tak nebudem pro příště řešit "tvůj" proužek a "můj" příjem přes BT. Protože jak je pro mě zbytečná tvoje výhoda je pro tebe zbytečná moje výhoda.. když příjmám soubor jsem spíš rád že vidím kolik ještě a že to opravdu došlo jak mělo ale dobře smeťme to...

co mě na nokii fakt iritovalo bylo nemožnost minimalizovat aplikace... to jsem zvědav jak vybruslíš z tohodle :D :mrgreen:

jo a bavím se o hloupých nokiích, nesrovnávám hloupý SE s symbian nokií... ;)
Anonymni

Odeslat příspěvekod dvorak-martin 31. 5. 2009 18:02

hm, to je trochu off topic :D...
Můj názor je že kbyby to šlo mít na disleji i na pozadí bylo by to cool...
Nokia 5130 XpressMusic + 1GB karta Nokia
dvorak-martin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 5. 2009 18:13

dvorak-martin: to je takové hašteření mezi mnou a majklem... klidně to smažte :-) to je nekonečný boj stejně...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2009 18:18

_maty_ píše:co mě na nokii fakt iritovalo bylo nemožnost minimalizovat aplikace... to jsem zvědav jak vybruslíš z tohodle :D :mrgreen:

Divím se, proč tě to iritovalo, když se o tom všeobecně ví? Lidi si koupí něco jiného, pokud chtějí v mobilu používat IM klienta (co jiného by bylo třeba minimalizovat). Od toho tu S60 je a Nokia si to tím pádem může dovolit opomíjet, když nabízí alternativu. V portfoliu SE ten výběr není. Samozřejmě kdyby to fungovalo aspoň na úrovni SE K700, bylo by to hezké.

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 5. 2009 18:25

počkej, chceš snad říct, že vyloženě mobil pro mladé, tedy 5310 to nepotřebuje jo? nemám slov... 8-D někdy je lepší přiznat prohru a neargumetovat takovýma kravinama... první nejlevnější mobil co umí minimalizovat je E51 tuším a ten nemusí každý zkousnout.. a to si mám kvůli IM klientovi kupovat mobil za 6+ tisíc?? to opravdu musím??? 8-D fakt no comment pro dnešek už...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2009 18:26

Řekl jsem snad něco takového, že tak vyvádíš?

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 5. 2009 18:32

no mě to tedy tak vyznělo :hmm:
Anonymni

Odeslat příspěvekod obluda zelená 31. 5. 2009 18:35

Majkl + _maty_: U SE na A200 to lze při přijímání minimalizovat, ale při odesílání nejde. Pokud to minimalizuješ, můžeš se kdykoliv podívat pomocí menu zratek, jak na to jsi.

Majkl: SE sice nemá mobil se Symbianem jako Nokia (Satio nepočítám), ale nabízí to všechny jeho mobily od 4000Kč a většina mezi cca 3000Kč a 4000Kč, takže je na tom líp než Nokia. OS není vždy výhoda, když někdo ani neví, co ti je, tak je mu to na nic.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2009 18:37

Oddělím nás, ať tu neplevelíme.

Mělo ti to vyznít tak, že minimalizace Java aplikací je potřebná pro ty uživatele, co využívají mobilní formu instant messagingu. Bez rozdílu věku. 8-) Když hraju hada nebo Slide-A-Llama, tak mě minimalizace nějak netíží. :-P

Odeslat příspěvekod Anonymni 31. 5. 2009 18:41

tady jde o to, že píšeš lidé co chtějí minimalizovat mají možnost koupit si něco jiného... tzn buď symbian za který připlatíš nebo koupit SE... jiné značky nezmiňuju... já bych řekl, že pokud chci 6500c nebo 5310 kvůli designu v jednom nebo hudebním funkcím v druhém případě a přitom chci minimalizovat, protože to je užitečná funkce si pak musím nechat zajít chuť a koupi S60 :hm já to vidím jako nevýhodu těch telefonů... jako ty vidíš že pro zjištění musím mačkat tlačítko... takhle se na autorevue (spíš než tady) můžem hádat o výhodách do aleluja... já musím, protože vy už jste si svoje chvilky slávy užili až až na můj vkus :hmm:
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 31. 5. 2009 18:58

Tak momentálně nemožnost minimalizace jako nevýhodu nevidím, protože nemám co minimalizovat. :-) Ale podle sebe to soudit nemůžu. Mně ty extra fíčury sice před nějakými 2-3 roky braly a myslel jsem, že bez nich nebudu chtít mít telefon... a nakonec jsem si s tím pohrál a zase šel od toho, když jsem přišel na to, že to nepotřebuju tak, jak jsem si myslel. :-)

Odeslat příspěvekod nitram47 31. 5. 2009 19:51

no ja minimalizaciu tiez nejak casto uz nepouzivam, ale zas sem-tam sa zide. napriklad v buse, pocuvam hudbu, beham po nete a celkovo telefon bez tejto funkcie by som nechcel
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 5. 2009 20:13

Ja minimalizaciu pouzivam velakrat denne. Stale som na nete a potrebujem prejst z skopirovanym linkom na chvilu do ineho prehliadaca, poznamky, fotit, kalkulacku,citat sms, zavolat, screnshot, posielat cez bt, otvorit office dokument ked mam rozpisany text na nete, vstavany email, icq malo, overujem, ked nieco poradim tu niekomu kde sa to v menu nachadza, niekto z kolegov odomna nieco chce a nevynadam mu ze nemam cas az docitam na nete, kedze som aj na zachode, v obchode na nete.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 5. 2009 20:22

Já bych třeba bez minimalizace aplikací taky nemohl být :oops: telefon využívám dost aktivně a třeba na cestách se mi hrozně často hodí minimalizovat otevřenou Operu mini a zavolat si, potom se vrátit na to samé místo. Tohle je věc, která mi třeba chybí u nonOS Ťamťungů :( Alespoň, že LG už s tím začalo dělat, i když to taky není ideální. Popravdě pořád nevidím jediný důvod, který Nokii u S40 vede to neudělat :-|

Na druhou stranu plně akceptuju lidi, kteří to prostě nepotřebují/nevyužijí a telefon mají fakt na telefonování/sms, případně nějaké hraní si s ním.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Další stránka