Sháním tel. na surfování po Internetu - i použitý

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2010 22:18

No když chceš jen tu flašu, proč ne, aspoň se to bude lépe přepravovat. Ale do Poděbrad kvůli tomu fakt nepojedu. Jsi schopen zařídit nějakého kurýra (tady se ta čokoláda, nebo čokoláda + kafe hodí, aspoň to nebude dělat zadarmo, takže ta nabídka pořád platí)?

Mám sice známého v Nymburce, ale to je na dlouhý lokte, do Prahy jezdí jednou za uherský rok, občas se vyskytne i v Poděbradech, ale skloubit to, čekal bych nejmíň půl roku
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2010 07:25

Ještě jen upřesnění - předpokládám, že tel. je neblokovaný a podporuje obě pásma (900 i 1800 MHz), chci to totiž využívat s Vodafonem.
Tak vykoumej jak provést výměnu a dej vědět :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 9. 2010 10:03

ja ho taky pouzival s vodafonem :) Tak stara plecka to zase neni, i kdyz je to uz spsi muzealni kousek :)

No hele, v sobotu je sraz aut, budou tam i prazaci, tkaze ot muzu nekomu soupnout. Nicmene je tu jeste hrozba, ze misto srazu budu muset na firemni akci a pak to bude v haji....takze jeste uvdiiem podle toho, jak se to vyvrbi :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2010 10:07

OK, prostě budu čekat, až se u mě někdo ozve :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 28. 9. 2010 15:53

:D Jinak nevadi foufam, ze je trochu podreny? :) Ja nekde najdu foto..

tady:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 9. 2010 15:59

Jako kryt? To mi je úplně buřt. Jestli je OK displej a nikde se nerozpadá, tak je to OK. Pošlu přes SZ kontakt na mě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 10. 2010 10:19

Dekuji uzivateli Caddy, tel. jsem vcera vyzvedl, vse funguje jak ma. Samozrejme s jidlem roste chut, tak jestli budete mit nekdo neco lepsiho (na dovolenou by se mi hodilo wifi) za podobnou cenu, jsem otevren nabidkam.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 8. 10. 2010 17:58

tyjo, ja snad neco sezenu, Jack nezklamal :))) Nakonec jsme ho proti puvodnim planum ani nedovezl domu :D Zbyl mi tam asi centimetr na dne, byla to skvela cestovni souprava vcera na zadni sedacky :-D

Obrázek
Obrázek

-- 08. 10. 2010 18:58:38 --

vypada to, ze nabiju jinou flasku a necham si to v kufru, coby prvni pomoc :D
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 11. 2010 00:44

Caddy - jsi slavnej :D
http://www.mesec.cz/clanky/vyberte-si-z ... -poplatku/

Test možností ovládání na PDA probíhal na T-Mobile MDA s operačním systémem Windows Mobile 2003, je to přístroj, který jsem před několika týdny vyměnil v internetové diskusi za láhev Jacka Danielse (ještě jednou poděkování uživateli „Caddy“ z fóra Mobilmanie). Vzhledem k tomu, že nejde o moderní výkřik techniky, který zvládá pouze GPRS budu hodnotit pouze „podařilo se“ a „nepodařilo se“ a problémy s nutností opakovaných pokusů zadání jsem zvyklý a přičítám je přístroji.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 11. 2010 17:12

LOL :) to potesi :D
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2010 17:31

Furt nemáš nic s wi-fi? (Nebo wi-fi SD kartu)
Popř. někdo jiný :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 11. 2010 19:50

mam, ale jsme na tom ted zavisly, pac na lepsi nemam :) A navic ma precijen vetsi hodnotu, nez dve flasky :)
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 11. 2010 20:01

No, co se dá dělat. Každopádně až tě omrzí a budeš si kupovat jiný, tak na mě mysli :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 12. 2010 10:43

Já tu mám Nokiu E65, ale tu bych asi nedal :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 12. 2010 19:24

asi ;-) nebo určitě :D ? Jestli někdo něco máte, dejte vědět rychle, příští víkend odjíždím.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků