Sháním tel. na surfování po Internetu - i použitý

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 9. 2010 20:46

Neleží doma někomu nevyužitý telefon (spíše teda smartphone, nebo něco takového) vhodný pro surfování po Internetu (klasické html stránky, ne pouze wap)? Uvažuji, že si něco takového i koupím, čekám až přijde na trh HTC s klávesnicí, ale chtěl bych něco do té doby. Proto se mi za to nechce moc vydávat peníze, spíše bych to za něco vyměnil. Mám doma Nokia 1209 absolutně novou (je to absolutní low end, dobrý tak možná pro malé děti), nikdy nepoužitou (dárek na jedné akci) a k tomu nějakou tu tekutinu (měl bych např. 12 letou Tullamore Dew (nebo mladší ale zase se skleničkami), Jacka Dannielse (se skleničkami i bez), Tequillu, Metaxu (se skleničkami), Finlandii - no občas něco dostanu a na alkohol moc nejsem, problém není ani nějaká ta bonboniera nebo kafe - normální i instantní, popř. různá kombinace - prostě učiňte nabídku a uvidíme).
Jedině někdo z Prahy (kvůli jednoduchému předání a vyzkoušení)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 9. 2010 05:34

Uz stary SE k700i vedel behat po internete, tu som na nom zacinal. Takze v podstate, pokial ti az tak nevadi mensi displej oproti smartfonu, vyber mas ozaj siroky.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 9. 2010 05:57

Mám tu zcela nevyužitou E51, ale za 1209 jí teda nevyměním :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 9. 2010 08:51

:mrgreen:
To jsou mi nabídky... Škrt
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2010 09:48

nitram47: no, chtěl jsem něco, co bude použitelné na klasické prohlížení stránek a sem tam nějaké to psaní do diskusí. Takže nějaký hodně malý displej asi bude problém

nitram47: však jsem nemyslel JEN za tu 1209. Klidně tu, plus nějakou tu lahvinku a klidně přidám i to kafe a bonbonieru. Jen ty peníze se mi za to moc vydávat nechce :(

E51: každý máme nějakého koníčka :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2010 10:16

PatrikChrz píše:nitram47: no, chtěl jsem něco, co bude použitelné na klasické prohlížení stránek a sem tam nějaké to psaní do diskusí. Takže nějaký hodně malý displej asi bude problém

Pokud ti nevadí Opera Mini, tak ti k tomuhle bude stačit cokoliv s QVGA displejem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2010 11:27

Sasakr: není problém. Máš nějakou nabídku? :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 9. 2010 11:38

Já mám doma Benq-Siemens S68 http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx
Plně funkční, baterka taky ujde, jen lehce škráblý. OM v něm funguje, byl to první telefon ve kterém jsem jim začal používat.
Nemá foťák ani rádio, možná by se mohl hodit někomu kdo tohle kvůli práci nesmí používat.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2010 11:56

132 × 176 bodů - dá se to vůbec rozumně použít?
Absence foťáku a rádia by mi nevadila.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 9. 2010 11:58

Ty tu S68 pořád ještě máš? :-O

Pěkné, tu bych za tu Nokii teda určitě nevyměnil. Vždyť je to vzácnost. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 9. 2010 11:58

PatrikChrz píše: měl bych např. 12 letou Tullamore Dew (nebo mladší ale zase se skleničkami), Jacka Dannielse (se skleničkami i bez), Tequillu, Metaxu (se skleničkami), Finlandii - no občas něco dostanu a na alkohol moc nejsem, problém není ani nějaká ta bonboniera nebo kafe

Čéče kde to děláš? Takových dárečků ;-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 9. 2010 12:01

Majkl píše:Ty tu S68 pořád ještě máš? :-O

Pěkné, tu bych za tu Nokii teda určitě nevyměnil. Vždyť je to vzácnost. :-)

Mám pořád, dokonce má teď i svoji simku. :-)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 9. 2010 12:14

A žes neřekl, že by ses jí chtěl zbavit. O tom bych uvažoval... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2010 12:15

martinsip píše:
PatrikChrz píše: měl bych např. 12 letou Tullamore Dew (nebo mladší ale zase se skleničkami), Jacka Dannielse (se skleničkami i bez), Tequillu, Metaxu (se skleničkami), Finlandii - no občas něco dostanu a na alkohol moc nejsem, problém není ani nějaká ta bonboniera nebo kafe

Čéče kde to děláš? Takových dárečků ;-)

Já ne, ale maminka dělá zdravotní sestru :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 24. 9. 2010 14:34

PatrikChrz píše:132 × 176 bodů - dá se to vůbec rozumně použít?

nie, to je bieda. k700 ma 176x220 a uz tam sa mi to zda byt mrnave :D
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků