iPhone 12 nebo pockat na Galaxy S21?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 10. 1. 2021 20:01

Asi jako vyhoda 120Hz displeje nebo periskop zoomu :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 10. 1. 2021 20:05

Chápu, nemá to iPhone, tak to není potřeba. To je jasné. Až to bude mít Apple, tak to bude #musthave jako ostatně všechno s čím přijdou s křížkem po funuse.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 10. 1. 2021 20:12

No dle toho co pises, tak nechapes nic. :D
iPhone ma spoustu blbosti, co nechces. Treba konektor. Uz aby ho odstranili. To zas bude plku od vas..
Proste to musis pochopit, ze existuje mnoho lidi, pro ktere je iPhone lepsi zarizeni. Stejne tak pro mnoho je lepsi Android a pak jsou ti, co si iPhone nemohou dovolit a maji Android.

A muzu ti rict, ze svet je hned krasnejsi, kdyz telefon otroci tobe a ne ty jemu :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 10. 1. 2021 20:41

Tak tema preslo uplne k hovnu a kecy o iphonu, jak je luxusni. :-D
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 10. 1. 2021 21:00

SerifJohn píše:A muzu ti rict, ze svet je hned krasnejsi, kdyz telefon otroci tobe a ne ty jemu :D

Jo, s tím naprosto souhlasím, ovšem zatím to vypadá, že majitelé iPhonů otročí Apple, a ne opačně. Proč mám něco používat výhradně tak, jak to chce Apple, a ne tak, jak to potřebuji já? Proč mám nabíjet jenom bezdrátově, když mohu i drátově i bezdrátově? Proč musím používat jenom cloud a služby Apple, když mohu mohu používat i cloud i fyzické nosiče, Apple, Google, Dropbox a další firmy i jejích služby? Jaká výhoda je v iMessages, když Messenger, Telegram, Viber, WhatsApp a další programy zvládnou iOS, Android, Windows a další platformy současně? Tak kdo komu otročí?

A finanční stránka? Tady je Apple sám proti sobě, jelikož nejnovější aktualizaci dostávají i iPhony z roku 2016, které nové nebo jako repasy stojí od 3.000 Kč, t.j. jako nejlevnější Androidy. A fungl nový iPhone SE 2020 je již za cca 10.000 Kč, nemluvě o současné nabídce O2, který jej nabízí za 2.555 Kč + cca 260 Kč měsíčně. Opravdu finančně nedostupné zařízení ....

https://mobilni-telefony.heureka.cz/app ... 2020-64gb/
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/i ... t=CHEAPEST

-- 10. 1. 2021 21:08 --

hurec píše:Tak tema preslo uplne k hovnu a kecy o iphonu, jak je luxusni. :-D

To je tady neustále ... Stačí se zeptat na něco, co iPhone náhodou neumí, a namísto slušné odpovědi, že to bohužel není možné, se dočká povýšeného konstatování, že je chyba v něm, a ne v iOS nebo iPhone/iPad. Abych ale nekřivdil všem, někteří dokáží velice střízlivě zhodnotit přednosti i nedostatky obou systémů a objektivně napsat, co, kde a jak funguje nebo nefunguje, popřípadě to lze nebo nelze řešit. Třeba takový marts píše vždy stručně, jasně a konkrétně k danému dotazu! :tleskani

PS: Já bych tu chtěl být moderátorem a tyhle Apple fanatiky bych rychle vykázal do patřičných mezí! :twisted:
Naposledy upravil jege dne 10. 1. 2021 21:11, celkově upraveno 1
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 10. 1. 2021 21:10

Androidi lowcost je drahy zadarmo, ale o to tu nejde.

Hurec: Jasny.. Dneska jsi me rozesmal.. diky :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Rival1 10. 1. 2021 21:15

Tu sa bavime o iPhone 12 a Galaxy S21, ktore su na rovnakej cenovej urovni. Nechapem o com zase rozpravate. Takze piste prosim k veci.
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 10. 1. 2021 21:33

Souhlas ;)
Sorry za OT.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 10. 1. 2021 21:53

SerifJohn píše:Asi jako vyhoda 120Hz displeje nebo periskop zoomu :D


Co je to periskop zoomu?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod jege 10. 1. 2021 21:57

Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 10. 1. 2021 23:18

Spíš mě zajímá, jak to myslel jako vyhoda... samozřejmě vím, že Galaxy s20 ultra má periskopicky teleobjektiv, když už jsme u toho slovíčkaření. Co tim chtěl říct? Že je iPhone pozadu, když má teleobjektiv jen s 2,5 násobným přiblížením?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 1. 2021 04:46

Tak iPhone je pozadu v hodně věcech. Periskop nabídnou u iP 13 nebo 14 Pro Max a vydají to opět jako převratnou novinku. Jako spoustu věcí. Ale když jim to prochází a prodává se to stále kak rohlíky, tak já jim to přeju.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 11. 1. 2021 06:53

jege píše:
orgasmic píše:Ty vole, ty máš dost :D

Správně, nemá co na přenášení dat používat mobil, když si může u Apple zaplatit cloud nebo koupit Mac. Bohužel socky to tak dělají - je to rychlé, jednoduché, bezpečné a zdarma! 8-P

Ty už toho taky nech. Furt jen kolem kopeš a podrejváš jen proto, že iPhone neumí udržet v paměti milion hovorů. Kromě nářků, jak Apple podle tebe nefunguje, jsem od tebe ještě nic smysluplnýho nečetl. Z toho všeho vyplývá, že to není telefon pro tebe, tak proč to neustále omílat? Máš X dalších značek, tak si vyber tam a už nás ,prosim tě, toho ušetři :-)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod red98 11. 1. 2021 09:05

Mne napriklad chyba na iphone AOD a prehravanie youtube na uzamknutej obrazovke. Pre mna je to uplne bezna vec - pre iphone sci-fi.
Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 11. 1. 2021 09:07

Nissan350Z píše:Ty už toho taky nech. Furt jen kolem kopeš a podrejváš jen proto, že iPhone neumí udržet v paměti milion hovorů.

Ne, "kopu a podrejvám" kvůli tomu, že na jednoduchý dotaz, jestli nový iOS již umí to, co je pro mě životně důležité, jelikož jsem kvůli velikosti iPhone 12 Mini vážně uvažoval o jeho zakoupení, jsem dozvěděl, jak to, co iPhone neumí, nikdo vlastně nepotřebuje a já jsem divný, vedu podnikání špatným způsobem a když neutratím 10.000 Kč měsíčně na předplatné programů a služeb, tak jsem socka, která si jenom vymýšlí blbosti, aby nemusela utratit majlant za iPhone.

Takže to jenom hned na začátku souhrnně zprostředkují případným tazatelům, ať zbytečně neztrácejí čas psaním nepodstatných příspěvků a ať se chudáci SerifJohn a orgasmic nemusí pořád namáhat s vysvětlováním těchto základních axiomů! 8-P :mrgreen:
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků