iPhone 12 nebo pockat na Galaxy S21?

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 1. 2021 09:38

Jediná námaha tu je generována tvou zvrácenou potřebou špinit něco, co ti nevyhovuje a stále tu všechny tím otravovat.
Ale já tě tu beru jako "asociála" podle toho, co tu předvádíš, takže se spíš tvými příspěvky bavím.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 11. 1. 2021 09:54

orgasmic píše:Jediná námaha tu je generována tvou zvrácenou potřebou špinit něco, co ti nevyhovuje a stále tu všechny tím otravovat.
Ale já tě tu beru jako "asociála" podle toho, co tu předvádíš, takže se spíš tvými příspěvky bavím.

Asociála? Nechceš si raději prostudovat, co to slovo znamená? Nebo požadavek na lepší historii hovorů u iOS, podobnou jaká je na Androidu znamená, že jsem jedinec bez sociálního cítění, bezohledný, jehož chování se vymyká společenským zásadám? :mrgreen: :mrgreen:

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web. ... vo/asocial
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 11. 1. 2021 10:46

red98 píše:Mne napriklad chyba na iphone AOD a prehravanie youtube na uzamknutej obrazovke. Pre mna je to uplne bezna vec - pre iphone sci-fi.


Kcemu je AOD dobre v dnesni dobe nevim, nicmene ano, to iPhone neumi a doufam, ze umet nebude.
A youtube - to je samozrejme nesmysl. Prehrava na pozadi, na zamknute obrazovce a bez reklam. :D Jen nesmis bejt socka. :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 11. 1. 2021 10:57

OT: Moderatori, je pekny, ze jegemu mazete prispevky nebo rovnou temata, ale nebyl by na miste spis ban? Sice neni vulgarni, ale jinak predvadi cisty trolling. 99% prispevku je uplne mimo...

red98: iPhone youtube na zamcene obrazovce umi, pouzivam skoro kazdy den.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 1. 2021 10:59

Založí si zase další účet, to nemá cenu. Když mu budou mazat příspěvky, třeba ho to časem odradí.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 11. 1. 2021 11:27

SerifJohn píše:
red98 píše:Mne napriklad chyba na iphone AOD a prehravanie youtube na uzamknutej obrazovke. Pre mna je to uplne bezna vec - pre iphone sci-fi.


Kcemu je AOD dobre v dnesni dobe nevim, nicmene ano, to iPhone neumi a doufam, ze umet nebude.
A youtube - to je samozrejme nesmysl. Prehrava na pozadi, na zamknute obrazovce a bez reklam. :D Jen nesmis bejt socka. :D


Jak jako k čemu je AOD dobré a ještě v dnešní době? :D.
IPhone neměl nikdy ani informační diodu. A hlavně se neohanet chytrými hidinkami, každý je přece jen nenosí.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 11. 1. 2021 11:30

Tak opet narazime na tu nesmyslnost. Abys zaregistroval, ze ti neco prislo, musis se na mobil podivat. To je proste ukazka suproveho komfortu.
A ano, hodinky to resi a je to o 100%lepsi. Nemusis se nikam divat a vis.. :)
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 1. 2021 11:37

Jako faktem je, že AOD by mohl u iOS být pro ty, kteří hodinky nemají.
Mě AOD nechybí, protože mám mobil stále u sebe a hodinky mám taky.
Navíc není problém na mobil, který leží na stole jednou ťuknout a hned vidím, jestli mi něco přišlo.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 11. 1. 2021 11:38

mas0n píše:OT: Moderatori, je pekny, ze jegemu mazete prispevky nebo rovnou temata, ale nebyl by na miste spis ban? Sice neni vulgarni, ale jinak predvadi cisty trolling. 99% prispevku je uplne mimo...

Čím to je, že majitelé iPhonu jsou tak agresivní? Normálně se na něco zeptáš, a oni tě začnou přesvědčovat, že to vlastně nepotřebuješ a pokud na tom trváš, tak jsi nějak vadný. Potřebují si nějak sami před sebou obhájit nákup drahého telefonu, který dosud neumí některé základní věci, co umí telefony konkurenčního systému za několikrát menší cenu? Čest výjimkám, kteří diskutují slušně a argumentuji věcně.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 11. 1. 2021 11:41

Tak, nechal jsem to tu trochu vykvést, ale už je to jenom hnůj. Ještě někdo vybírá mezi vyčkáváním na nové Galaxy vs. koupí nejnovějšího jablka?

Pokud ne, přesunu tu flame část na smetiště a tam se může vesele pokračovat.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 11. 1. 2021 11:43

Loader píše:Tak, nechal jsem to tu trochu vykvést, ale už je to jenom hnůj. Ještě někdo vybírá mezi vyčkáváním na nové Galaxy vs. koupí nejnovějšího jablka?

JÁ!

Ovšem iOS musí dostat použitelnou historii hovorů, nebo Samsung vypustit S21 Mini. 8-S
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 11. 1. 2021 11:47

Dneska nějaké volné kusy iP 12 Pro na datartu, istylu a dalších shopech, pokud někdo shání.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod xzeit 11. 1. 2021 11:59

Jo tak. Takže se nemusím dívat na hodinky, abych zjistil, kolik je hodin, nebo jaká notifikace mi přišla :-). Hodinky řeší jen neschopnost Applu informovat uživatele iPhonu vizuálními notifikacemi.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 11. 1. 2021 12:09

Ja bych to presunul na smetak. :)

orgasmic píše:Jako faktem je, že AOD by mohl u iOS být pro ty, kteří hodinky nemají.
Mě AOD nechybí, protože mám mobil stále u sebe a hodinky mám taky.
Navíc není problém na mobil, který leží na stole jednou ťuknout a hned vidím, jestli mi něco přišlo.

Presne jak pises.. kdyz uz se musis podivat, staci tuknout.
Nicmene kdyz pracuju na Macu, iPhone me nezajima a ani hodinky. Funguje to.
U Apple watch mi AOD taky prijde zbytecne. Proste kdyz se chci podivat na cas, displej se zapne. Nac mit displej zaplej, kdyz na nej nekoukam. Ale proste podle gusta...
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 11. 1. 2021 12:27

Řadu let používám též hodinky a přesto AOD prostě mám a mít chci. V dnešní době ta možnost mi přijde jako naprostá samozřejmost. Však kvůli tomu se tehdy začal AMOLED i používat. Ale teď z toho uděláme nepotřebnou věc, jen protože to iP neumí, tak to vlastně nikdo nepotřebuje.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků