iPhone vs. Android vs. IQ

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 16. 4. 2022 21:07

jjrr píše:No jasně, hlavně že už několik let platí Apple za zpomalování iphonů pokuty, stejně se nepoučil a jeho zákazníci také ne.
https://coolmagazin.iprima.cz/tech/apple-zpomalovani-iphonu-odskodne-vsem

Ty nejsi nejostrejsi tuzka v penale.
No zkus se zamyslet.
Ty na to prijdes a prijdes na to, ze ty dva clanky, co jsi postnul, nemaji opravdu souvislost.
Ale ani se nedivim. Je obecne znamo, ze uzivatele androidu jsou statisticky vzato mene inteligentni a chudsi.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 16. 4. 2022 21:26

Zajímavé. Prosím o odkaz na tu statistiku.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SerifJohn 16. 4. 2022 21:38

Verim, ze jsi uzivatel Androidu, kdyz se ptas a neumis si to najit. Mam ti to najit, nebo to zvladnes sam? :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 16. 4. 2022 22:07

Když už dochází argumenty, nastupují urážky. ;-)
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod SerifJohn 16. 4. 2022 22:14

Proc by dosly argumenty. Studie a data jsou volne dohledatelna. Staci pouzit ten tvuj nezasekany Android :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 17. 4. 2022 00:08

SerifJohn píše:Verim, ze jsi uzivatel Androidu, kdyz se ptas a neumis si to najit. Mam ti to najit, nebo to zvladnes sam? :D

Dej link sem, víš určitě dobře kde to je, když o tom mluvíš, sám to nezvládnu a budu si pak myslet že si tak trochu vymýšlíš a to přeci vůbec není pravda.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Samsung Fe 21 17. 4. 2022 07:00

SerifJohn píše:
jjrr píše:No jasně, hlavně že už několik let platí Apple za zpomalování iphonů pokuty, stejně se nepoučil a jeho zákazníci také ne.
https://coolmagazin.iprima.cz/tech/apple-zpomalovani-iphonu-odskodne-vsem

Ty nejsi nejostrejsi tuzka v penale.
No zkus se zamyslet.
Ty na to prijdes a prijdes na to, ze ty dva clanky, co jsi postnul, nemaji opravdu souvislost.
Ale ani se nedivim. Je obecne znamo, ze uzivatele androidu jsou statisticky vzato mene inteligentni a chudsi.

Další hloupý příspěvek uživatelé navoněné předražené bídy . iPhone byl vyvinutý pro negramotné občany USA.... V listopadu jsem si ze zvědavosti pořídil iPhone 12, byl to největší omyl v mém životě! Vždy jsem používal špičkové mobily s androidem. Po dlouhé době jsem zažil zamrzání záseky a spoustu dalších problémů které se dnes již u androidu nevyskytují! Například nemožnost hromadného odstranění kontaktů... Kdy se musí kontakty mazat po jednom, nebo si stáhnout aplikaci která ovšem po označení pěti kontaktu spadne.. fotoaparát je tragédie kdy není možnost základu manuálního nastavení neboť Apple nejlépe v co a jak chtějí jeho negramotní uživatelé fotit.. pokročilé úpravy fotografií jsou zpoplatněné...... Když jsem se rozhodl tuto bídu po měsíci vlastně novou prodat se slevou 3000 nemohl jsem se toho krámu tři měsíce zbavit i když jsem ho inzeroval na všech možných webech, teprve kdy jsem udělal slevu 5000 ozval se 1 zoufalec... V počátcích iPhone špička ale dnes mu ujel vlak a on pouze dohání Android! Jeho předražené výrobky odpovídají tak mobilům z androidu střední třídy..
Samsung Fe 21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 17. 4. 2022 08:36

Ne, skutecne iPhone neodpovida stredni tride droidu. :D
A slutecne iPhone nebyl vyvinut pro hloupe lidi.
Prijde mi to vtipne, tyhle prispevky, protoze Ve finale i zastoupeni Samsungu tweetovalo z iPhonu.
Aneb vsichni vedi, ze iPhony jsou spolehlivejsi a kvalitnejsi zarizeni.
Ale argumentuji dostupnosti milononu zbytecnych funcki.
To me vzdycky bavi, jak droidista vymysli funkci, ktera na iPhonu nejde a on ji potrebuje kazdej den :D
Kazdej den milionum lidi vadi nemoznost mazat hromadne kontakty :D My chytrejsi takove veci na telefonu nedelame. My od toho mame zarizeni, kteremu se rika pocitac. A tam si i pohodlne napiseme sms, mail atd. A i rozepsane sms, maily… vsechno mame hned v telefonu a nemusime saskovat :D

A rekni mi jednu vec. Co pouzivaji lide, co neco dokazali, i kdyz jsou ambasadory nejakych droidich srajdicek?
No iPhony. A proc?

https://youtube.com/shorts/clhhQcpB_KM?feature=share

Protoze na iPhonech to dulezite funguje lip. A to nepodstatne, cim ty argumentujes, nas normalni nezajima.
Android se nikdy ani nepriblizil iOS v pohodlnosti pouzivani. A ja to vidim na uzivatelich Androidu stejne jako na uzivatelich PC. Nekterym se spatne zvyka, protoze maji nesmyslne navyky, ktere patri 10let zpet.
Porad same kabely, same nastavovani… a pak nez vytahne takovy sulda kabel, ja mam vsechno vzduchem poslane a smeju se. Porad argumentace, ze to nemuzes pouzit jako USB disk, ze to nema AoD.. boze jsme v 21. stoleti.
V aute uz taky nemam prehravac CD, protoze to je k ho..nu v dnesni dobe. Ale droidista to potrebuje, protoze to je jedinej argument :D
Holt jsi saasa.

Tady se pobav, jak lidi, kteri jsou i placeni droidovyrobcema, stejne sahnou po pouzitelnejsim zarizeni a pouzivaji ho :D

https://www.91mobiles.com/hub/5-times-a ... phone/amp/

Rekl bych, ze CEO Xiaomi pouziva iPhone, protoze ma rozum :D Ale oveckam serviruje lejna :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 17. 4. 2022 09:53

Pořád ti tam chybí odkaz aspoň na jednu tu statistiku o nižším IQ uživatelů androidu.....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cz.hook 17. 4. 2022 09:58

Nechcete se na to, chlapi, vykašlat?

Někomu vyhovuje Android a někomu iOS. Někomu Samsung. Někomu iPhone. Je to úplně jedno přece.

Úplně zbytečná hádka, urážky, touha to ostatním nandat.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod Samsung Fe 21 17. 4. 2022 10:17

SerifJohn píše:Ne, skutecne iPhone neodpovida stredni tride droidu. :D
A slutecne iPhone nebyl vyvinut pro hloupe lidi.
Prijde mi to vtipne, tyhle prispevky, protoze Ve finale i zastoupeni Samsungu tweetovalo z iPhonu.
Aneb vsichni vedi, ze iPhony jsou spolehlivejsi a kvalitnejsi zarizeni.
Ale argumentuji dostupnosti milononu zbytecnych funcki.
To me vzdycky bavi, jak droidista vymysli funkci, ktera na iPhonu nejde a on ji potrebuje kazdej den :D
Kazdej den milionum lidi vadi nemoznost mazat hromadne kontakty :D My chytrejsi takove veci na telefonu nedelame. My od toho mame zarizeni, kteremu se rika pocitac. A tam si i pohodlne napiseme sms, mail atd. A i rozepsane sms, maily… vsechno mame hned v telefonu a nemusime saskovat :D

A rekni mi jednu vec. Co pouzivaji lide, co neco dokazali, i kdyz jsou ambasadory nejakych droidich srajdicek?
No iPhony. A proc?

https://youtube.com/shorts/clhhQcpB_KM?feature=share

Protoze na iPhonech to dulezite funguje lip. A to nepodstatne, cim ty argumentujes, nas normalni nezajima.
Android se nikdy ani nepriblizil iOS v pohodlnosti pouzivani. A ja to vidim na uzivatelich Androidu stejne jako na uzivatelich PC. Nekterym se spatne zvyka, protoze maji nesmyslne navyky, ktere patri 10let zpet.
Porad same kabely, same nastavovani… a pak nez vytahne takovy sulda kabel, ja mam vsechno vzduchem poslane a smeju se. Porad argumentace, ze to nemuzes pouzit jako USB disk, ze to nema AoD.. boze jsme v 21. stoleti.
V aute uz taky nemam prehravac CD, protoze to je k ho..nu v dnesni dobe. Ale droidista to potrebuje, protoze to je jedinej argument :D
Holt jsi saasa.

Tady se pobav, jak lidi, kteri jsou i placeni droidovyrobcema, stejne sahnou po pouzitelnejsim zarizeni a pouzivaji ho :D

https://www.91mobiles.com/hub/5-times-a ... phone/amp/

Rekl bych, ze CEO Xiaomi pouziva iPhone, protoze ma rozum :D Ale oveckam serviruje lejna :D


Další produkt jablečného průjmu...��‼️..Prodeje navoněné bídy ,s historickým displayem klesají... Aplle už jen dohání Android.. tragická výdrž i hodinek Apple watch 7, které jsem s radostí prodal se ztrátou už po týdnu..Siri pro negramotné občany USA...jak celý předražený iPhone, Tragický foťák.. výdrž,záseky které jsem několik let neznal..��‼️

-- 17. 4. 2022 11:19 --

cz.hook píše:Nechcete se na to, chlapi, vykašlat?

Někomu vyhovuje Android a někomu iOS. Někomu Samsung. Někomu iPhone. Je to úplně jedno přece.

Úplně zbytečná hádka, urážky, touha to ostatním nandat.


Opravdu jsem se měsíc snažil najít něco co by bylo u iPhone lepší....a nic...a problém se toho krámu zbavit.. trval 4 měsíce
Samsung Fe 21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 17. 4. 2022 11:40

:D Nejlepsi je, ze to vsichni vite. Sefove firem vzrabejici droidi srajdicky maji iPhony, vyznamne osobnosti maji iPhony, lidi co neresi prachy maji iPhony. A samozrejme pak to chce i siroka verejnost, co je schopna obetovat svuj nizky zivotni standard. Ale je to tak, ze pokud je clovek inteligentni a ma penize, je zde vetsi pravdepodobnost, ze ma iPhone.

Cituji studii:
A new study shows that states with more college-educated people tend to have higher iPhone sales.

A to si dejte do googlu myslitelove :D

A pro toho trotlika s nickem Samsung: Ukaz mi jedinej Samsung, co je ve vydrzi a optimalizaci lepsi, nez iPhone :D
Vy tam musite mit mnohem vetsi baterky, protoze droidy topi, nemaji vykon a zerou baterku jak sv…na :D
Testu na netu je bambilion. Samsung kdyz zdechne, ma iPhone jeste baterku na 25% :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 17. 4. 2022 11:45

Takže statistika žádná, jen plkání. Dojmologii zdar.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SerifJohn 17. 4. 2022 11:49

Jinak toto to shnuje.
Shrnu to.
Android user: Ma nizsi vzdelani, mensi prijem, casto pije alkohol a je to geek, co sleduje kazdou nezajimavou technickou novinku.

IOS user: Je chytrejsi, ma vic penez, nezajima ho tolik kazda blbina v technickem svete a vic zije :D

Data z CivicScience.com
Přílohy
3CBB6821-BA5C-4B46-8FA0-85AF2A5C155F.png
3CBB6821-BA5C-4B46-8FA0-85AF2A5C155F.png (47.91 ) Zobrazeno 3150 krát
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 17. 4. 2022 12:03

V minulosti byl proveden pokus s uživateli iOS, a strašně moc se jim líbil Android, byli nadšeni, jen protože si mysleli, že je to nová verze iOS.
:D

https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/android-jako-ios9-napalil-lidi.A150808_225839_mob_tech_oma
jjrr
osobne

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků