Data 150,-/měs. a méně

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod metyn 26. 6. 2022 20:24

fakt jste tady tacoví kolenovrti aby ste vymýšleli takové chujoviny? jak s tím ***** a tak podobně? platí z vás nškdo daně vůbec? dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 6. 2022 06:11

Počuvajte vojín Kefalin, co také si představujete pod pojmem furt něco sledovat ? Že jednou za půl roku nabíjete tripl sim, abyste měl Boží balíček za 66 Kč ? Tak je to sice dost únavné, to dobití, zabere to asi tak 2 minuty času, a pak asi další dvě minuty tu SIM převést, tak jsem z toho vždycky tak unavenej, že musím dva dny odpočívat, abych si z toho nestrhl pérka. :D Mezi náma Metyne, ty tvoje (a podobné) komentáře mě unavují daleko víc, jak to dobíjení. Hlavně ta beznaděj, která z nich plyne, že v této republice se nikdy nic nemůže pohnout kupředu, páč casting ovčanů je jaký je = většina je úplně blbá. 8-)

A máš pravdu, je to obraz české společnosti. Lidi si nechají všechno líbit, a tak v montovně (ať už je to úřad, automobilka nebo nemocnice) berou za stejnou práci co turek v Německu třetinový plat, v Lídlu nebo Kauflandu si koupí dražší a méně kvalitní potraviny než němec v Germánii, teď třeba v té energo krizi čecháčci zjistili, že němec má plyn od rusa za 6 Kč a sám čech ho kupuje od němce za 25 Kč (asi aby se německý důchodec (akcionář) měl díky čechovi dobře na své chatě na Ibize), elektriku vyrobíme za 0,30 Kč kW/h a přes Lipskou burzu koupíme a spotřebujeme za 11 Kč kW/h a třeba mobilní služby máme cenově na úrovni nějaké banánové republiky v Africe. Banky nás obírají jako na Clondike a prostě na cokoliv se podívám v ČR, to stojí cenově za vyliž pr*el. A ovčani to volí u voleb stále dokola. A tak si tu žijem. Vlastně nám ani ty *****, co nám každý se*e na hlavu nevadí, hlavní je, že jsme tak nějak celkově v pohodě a máme co máme. :D Vždyť voni to vlastně ti němci dělají úplně stejně jako my. Na všechno se*ou a svá eura si nechají v klidu rozkutálet že jo. Nebo snad, že by němec nekoupil Coca Colu ošizenou jako čech, že by nekoupil masovou konzervu bez masa ? Že by to nebyl ten pravý důvod, proč se v německu mají jak se mají, že si nenechají s*át na hlavu ? ;-) Každý je naučený nějak jinak, jak přistupovat ke svým financím. Někdo chápe, že o co má levnější vstupy, o to víc mu pak zbude na výstupu na výplatu. A někdo je přisátý na státní cecek a nikdy prachy ze země vydupávat nemusel, samy mu odněkud připlují na účet a v podstatě ani netuší, co je práce. :D Prostě dokud zde nezavládne pravé kapitalistické myšlení v hlavách ovčanů, schopnost ve své hlavě sčítat a odečítat a tak nějak globálně to chápat ty finance, tak se nikam nepohnem. Němec si nedovolí nenakoupit plyn od rusa za 6 Kč, čech v klidu nakupuje plyn od němce za 25 Kč a momentálně asi i víc a ještě se u toho tváří, jak vyj*bal s rusem (že vyj*bal akorát tak sám se sebou, to bohužel většinu českých ovčanů nenapadne). Kdo teda je hloupější ? Němec ? Asi ne, že jo ? :D
Naposledy upravil Nick Cave dne 29. 6. 2022 03:20, celkově upraveno 2
Důvod: upravena vulgarita
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 27. 6. 2022 06:49

Tleskám, klobouk dolů, řediteli! Děkuji za to, že jsi napsal pravdu a popsal skutečný, ač smutný, obraz.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.n 27. 6. 2022 08:53

Ředitel ČTÚ píše:..že němec má plyn od rusa za 6 Kč a sám čech ho kupuje od němce za 25 Kč (asi aby se německý důchodec (akcionář) měl díky čechovi dobře na své chatě na Ibize), elektriku vyrobíme za 0,30 Kč kW/h a přes Lipskou burzu koupíme a spotřebujeme za 11 Kč kW/h :D


To je hodně zjednodušený pohled, mohu poprosit o zdroj těchto informací?

-- 27. 6. 2022 09:57 --

Jen dodám a odpovím si sám, že takovéto informace číří dezinformační weby.

https://finmag.penize.cz/byznys/432418- ... -elektrinu
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2022 09:53

Tak těch "nesrovnalostí" je tam bohužel více a nemá cenu to komentovat..
Hlavně to vyznění že Němci jsou chytří a Češi hloupí :roll:
My v pohraničí víme svý :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 6. 2022 11:21

Je to tak zjednodušený pohled, nesrovnalost a velká dezinformace, že přes všechnu ideologii, kterou Fiala pochytal a kterou se řídí, už také uvažuje o zvláštní dani na výrobce elektřiny. :D

https://www.e15.cz/domaci/ctyri-vladni- ... an-1391195
Datum článku : 26. června 2022 • 20:50

Tímto končím s odpověďmi *******, neb to nikam nevede a jen jsem z toho unavenej, víc jak z dobíjení tripl sim karty jednou za půl roku. 8-)
Naposledy upravil Loader dne 27. 6. 2022 14:36, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněny vulgarismy.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2022 13:09

Proč nadávky? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod polda 27. 6. 2022 14:04

Zvláště když Fiala je tam uveden ,že má pochybnosti o smyslu daně .
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 28. 6. 2022 19:31

Ředitel ČTÚ píše:Počuvajte vojín Kefalin, co také si představujete pod pojmem furt něco sledovat ? Že jednou za půl roku nabíjete tripl sim, abyste měl Boží balíček za 66 Kč ? Tak je to sice dost únavné, to dobití, zabere to asi tak 2 minuty času, a pak asi další dvě minuty tu SIM převést, tak jsem z toho vždycky tak unavenej, že musím dva dny odpočívat, abych si z toho nestrhl pérka. :D Mezi náma Metyne, ty tvoje (a podobné) komentáře mě unavují daleko víc, jak to dobíjení. Hlavně ta beznaděj, která z nich plyne, že v této republice se nikdy nic nemůže pohnout kupředu, páč casting ovčanů je jaký je = většina je úplně blbá. 8-)


ředitelu to je ovšem tvůj boj, ty si takový ten typický český "židák" , tady 2 stovky ušetříš abys dalších 5 prochlastal v putyce či prohulil, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 29. 6. 2022 19:15

hotový simkartový kaprfíld, chodíš i někdy do zaměstnání nebo celé dny vymýšlíš jak vydrbat s datama? dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 6. 2022 19:27

Metyne odpověď máš v jiném vláknu, tuším Data za 150 Kč a min se to jmenuje. Tam si to přečti. A ty děláš něco jiného, než že čteš, kdo co píše zde ve fóru a když to co píše není podle tvých představ, tak ho kritizujes ? :) Možná by jsi byl dobrý ideolog nebo kontolor fake news na Facebooku nebo tak něco. A ano i kontrola mého Kaprfíldovského šuplíku mi zabere hodně času (abych věděl co v něm mám), stejně jako mě unavuje dobíjení tripl sim jednou za půl roku, to je taky hrozně únavné :D A že by se bonusový kredit dal použít na koupení dat, na to sem čoveče přišel až po 14 dnech neustálého přemýšlení. 8-)

Metyne svěř se mi, co máš sám se sebou za problém ? Potřebuješ nějakou medikaci ? Nebo stačilo by ambulantně ? Nějaké problémy v rodině ? Pocit méněcennosti ? Nebo v hospodě tvé řeči nikdo neposlouchá, tak si aspoň vyskakuješ online ? Připadá ti tvůj život prázdný, beze smyslu ? Všichni ti ubližují a nikdo tě nechápe ? Problém s autoritou ? (to má dost lidí v mém okolí, ale s tím nic neuděláš, karty jsou rozdané jak jsou, hraj s tím co máš). :D Jestli ti je 13 - 15 tak jsou tvé problémy normální, v jiném věku by se s tím mělo něco udělat. Zkusím ti pomoct. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 6. 2022 21:31

Ředitel ČTÚ píše:Metyne odpověď máš v jiném vláknu, tuším Data za 150 Kč a min se to jmenuje. Tam si to přečti. A ty děláš něco jiného, než že čteš, kdo co píše zde ve fóru a když to co píše není podle tvých představ, tak ho kritizujes ? :) Možná by jsi byl dobrý ideolog nebo kontolor fake news na Facebooku nebo tak něco. A ano i kontrola mého Kaprfíldovského šuplíku mi zabere hodně času (abych věděl co v něm mám), stejně jako mě unavuje dobíjení tripl sim jednou za půl roku, to je taky hrozně únavné :D A že by se bonusový kredit dal použít na koupení dat, na to sem čoveče přišel až po 14 dnech neustálého přemýšlení. 8-)

Metyne svěř se mi, co máš sám se sebou za problém ? Potřebuješ nějakou medikaci ? Nebo stačilo by ambulantně ? Nějaké problémy v rodině ? Pocit méněcennosti ? Nebo v hospodě tvé řeči nikdo neposlouchá, tak si aspoň vyskakuješ online ? Připadá ti tvůj život prázdný, beze smyslu ? Všichni ti ubližují a nikdo tě nechápe ? Problém s autoritou ? (to má dost lidí v mém okolí, ale s tím nic neuděláš, karty jsou rozdané jak jsou, hraj s tím co máš). :D Jestli ti je 13 - 15 tak jsou tvé problémy normální, v jiném věku by se s tím mělo něco udělat. Zkusím ti pomoct. :D

u mne vše ok, normálně chodím do práce, beru pravidelně mzdu, šulínek funguje, na chlapečky nejsu, problémy žádné ... jo takže mi z toho vychází, že potíže máš ty, až dospěješ tak možná dostaneš i rozum, on už i ten tvůj nick ukazuje na mentální nevyzrálost, takže tak, dědek
metyn
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků