Student SMS Grátis 2.0

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Johny_one 27. 1. 2009 19:15

Zdravím, jste-li někdo uživatelem SE P1i, mohl byste napsat, zda na něm funguje Sms gratis. Zajímá mě, zda funguje tzv. plně, takže přímý vstup do seznamu čísel atd. Děkuji
Johny_one
Junior

Odeslat příspěvekod sarkimi 28. 1. 2009 11:20

nazdar, mnel bych takovej dotaz, od noveho roka mi nejde natahnout portal live.vodafone.com v prohlizeci telefonu - sony ericsson K600i a takto mam problem i ze stahnutim aplikace student sms gratis. http stranky mi funguji jenom wap ne. pokusal sem se uz i s operou, ale tam se mi zobrazi jenom nejaka nemecka stranka kdyz zadam odkaz na portal. vedel by mi nekdo nejak poradit.predem dekuju
sarkimi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .neo 4. 2. 2009 10:57

Mám takovej problém, prodal jsem sim kartu, ale před tím jsem deaktivoval Student SMS Grátis, abych si to mohl aktivovat i na nové. Když chci aktivovat na nové SIM, operátor mi říká, že to nejde, protože to bylo aktivované na té staré a rodné číslo už je použito. Myslíte teda, že jim tam můžu říct vymyšlené rodné číslo? Můžou mi něco udělat, nějak to zkontrolovat, že mě tam mají 2x pokaždé s jiným RČ? :hm
.neo

Odeslat příspěvekod Mr.T 4. 2. 2009 11:02

Tak já nevím,jak to chceš udělat,ale myslím,že rodné číslo oni berou podle občanky... A co jim tak zkusit vysvětlit situaci,že jsi kartu prodal atd... Za zkoušku nic nedáš ;-)

Takže si jedině sežeň někoho,kdo je u konkurence a na jeho občanku a dobré slovo si to aktivuj... O:-)

Tak bych to viděl já 8-P
Naposledy upravil Mr.T dne 4. 2. 2009 18:11, celkově upraveno 1
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod .neo 4. 2. 2009 11:04

No ono je možné to teď aktivovat i v samoobsluze, takže si tam v podstatě můžu napsat co chci.
.neo

Odeslat příspěvekod mhr2005 5. 2. 2009 17:35

Pritelkyne ma Samsung E250 - poridil sem ji Odepis + SSMSG a nechal zaslat snadne nastaveni Vodafone Live. Problem je po vypsani zpravy a jejim odeslani, kdy se skoro vzdy zobrazi "na strance se objevila chyba". Zkousel sem smazat cookies, ale oni to nepomohlo. Pokud budete mit nejakou radu - vyzkousime a kdyztak pak navstivime kramek VF - snad to tam vyresi.
Samsung i5800 Galaxy 3 (580)
mhr2005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frank.... 12. 2. 2009 17:18

Zdravím všechny...
podařilo se to už někomu rozběhat tuhle aplikace na telefonu se symbianem? Zkousel jsem stahnout aplikace s mou sim kartou na podporovanem telefonu a potom pomoci pametove karty ji nainstalovat ve svém,ale bohuzel neuspěšně:( Vlastním telefon Nokia 5500..kdyby jste měli jakoukoli radu,co jeste vyzkoušet,budu vděčny.... ;-)
frank....
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 12. 2. 2009 19:12

Na telefonu se Symbianem v pohodě. Jestli nebude problém v rozlišení displeje... Ale v tom to asi nebude...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.T 12. 2. 2009 20:57

To frank: na symbianech to normálně stáhni z wapu a mělo by to jet v pohodě...jeden kámoš měl 5500 a jelo mu to v klidu. A mě to taky na všech třech symbianech beží. A nedělal jsem to přes podporovaný telefon,ale normálně z wapu.Zkus to a uvidíš,ale neměl by být problém.
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod kuli105 13. 2. 2009 20:11

TO MHR2005: Řeším úplně stený problém, asi tak cca 15 hovorů s operátory, nekonečné posílání na technické oddělení, několikerá návštěva prodejny, opětovné nastavování telefonu, ani v jiném mobilu to neběhá... problém trvá cca měsíc a půl... A řešení stále v nedohlednu, s operátory jsme řešili, jestli bude mít cenu poslat novou SIMku se stejným číslem, nebo se staré číslo zruší a koupí se nová SIMka s novým číslem a oni nám výjimečně to SSG znovu aktivují... Ale už mě postup VF celkem vytáčí, nejsou schopni poradit ani pomoci na prodejně ani na technickým ani na infolince... Zvažuju písemnou stížnost, pže to je furt 10 prac. dní na vyjádření techn.odd. a pokaždý nic. Takže teď už si poznamenáváme jména ctěných operátorů a VF to asi pěkně vytmavíme... Jo a ještě nevíte, kam se mají posílat písemné stížnosti? Na infolince mi na to radši neodpovídali a zakecávali to...Hnus >:-(
kuli105
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 13. 2. 2009 21:38

Proč nevyužít standardní adresy:

Vodafone Czech Republic a. s.
Vinohradská 167
100 00 Praha 10

A napsat třeba do rohu "heslo" Reklamace a stížnosti
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod frank.... 13. 2. 2009 23:29

To mr. T: opravdu to na nokii 5500 zprovozdnil?pokoušel jsem se program stáhnout přímo přes wap,ale bohužel telefon neprojde tou jejich kontrolou telefonů:(
frank....
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tanga2 14. 2. 2009 00:33

Napisem vam co som zistil ja a urcite to minimalne jednemu cloveku pomoze.
1.Takze ked chces stiahnut aplikaci cez wap musis mit nastavene VF live a stahovat tu aplikaci pres vestavenej prohlizec v mobilu.Tak by se to malo stahnout v pohode
2. Kdyz chces zacit aplikaci pouzivat musis mit nastaveny i VF internet
3. podminka max 26 let a obcanaka pri aktivaci ve stanku VF
4.do 24 hod. ti z VF poslou link v SMSce odkad stahnes aplikaci (podotykam ze mne sla stahnout jedine cez vestavenej prohlizec u kteryho mam aktivovanej VF live profil !!pres OPERU s aktivnim VF internet to stahnout neslo!!!)
5.kdyz to stahnes a tudiz mas i aktivovany SMS gratis u VF (bod 3) staci vyplmit v samotny aplikaci vek,pohlavi,PSC a vesele posilat SMSky

Tady je link pro lidi kt. to jiz maji aktivni u VF a aplikaci nedopatrenim smazali, nebo preinstalovali FW a aplikace jim zblbla, nebo jim proste z VF nedosla sms : live.vodafone.com/smsgratis ( taky kdyz sem to stahoval psalo mi neco snekompatibilitou ignoroval sem to a stahnul i tak- aplikace mi na N.3110c bezi v pohode)

Jo a pro lidi kterym z nejasnych duvodu nefunguje konfiguracni SMS poslana vodafonem ohledne nastaveni VF live a internetu ,nebo ji proste neveri je adresa: http://www.techforum.cz/nastaveni_mt.php tady si nastavi datove profili v telefonu stepbystep podle navodu...
Snad sem poradil dostatecne.... PS:lidi kt. nejsou regli u VF ohledne tyhle aplikace, aplikaci sice stahnou ale nepobezi....

mhr2005 píše:Pritelkyne ma Samsung E250 - poridil sem ji Odepis + SSMSG a nechal zaslat snadne nastaveni Vodafone Live. Problem je po vypsani zpravy a jejim odeslani, kdy se skoro vzdy zobrazi "na strance se objevila chyba". Zkousel sem smazat cookies, ale oni to nepomohlo. Pokud budete mit nejakou radu - vyzkousime a kdyztak pak navstivime kramek VF - snad to tam vyresi.

precti si muj navod a aplikace by mnela bezet... to plati stejne pro : kuli105
Musite mit nastaveny VF internet, jenom VF live nestaci a pri odesilani SMS vybrat profil VF GPRS (jiz zminovanej VF internet)... tot moja zkusenost... Pak se ozvete jestli to pomohlo... Mozna to nepumuze prave vam. ale skusil sem pomoct.. kdyz to nepojede ani tak , pak jenom REKLAMACE...
Naposledy upravil tanga2 dne 14. 2. 2009 00:41, celkově upraveno 1
M@tthew
Motorola D160> Siemens A35 > Alcatel OT311 > LG C2200 > Nokia 3310 > Motorola V3 > Nokia 3110C > SonyEricsson K810i > NOKIA N95 (fw 35.0.002 h@ck HelloOX2) > S. Galaxy S ( stock ROM XXJVR 2.3.4)
tanga2
Junior

Odeslat příspěvekod .neo 20. 2. 2009 16:57

Zdravím, mám novej telefon a potřeboval bych sehnat aplikaci na SMS Grátis, problém je, že jí nemůžu nikde najít, live.vodafone.com/smsgratis mi nefunguje ani v PC ani v mobilu, tak už nevím, kde se to dá stáhnout? Díky moc.
.neo

Odeslat příspěvekod Frankx 21. 2. 2009 00:25

Musíš se na live.vodafone.com/smsgratis připojit za pomocí přístupového bodu Vodafone Live!

Já mám dotaz na odeslané zprávy, jak je dostat z aplikace ven? Případně kam aplikace odeslané zprávy ukládá? Nějaký soubor v paměti telefonu? Kde? Díky.
Frankx
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka