Student SMS Grátis 2.0

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod killinková 29. 3. 2009 17:56

Tak musím říct, že mně jste právě moc pomohl =). Konečně to jede, jupii :D. Děkuju!
killinková
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shaman171 31. 3. 2009 21:02

Ahoj,
dopredu s eomlouvam ze to sme pisu, ale vim ze uz se to tu milionkrat resilo, ale proste me se to furt nevede, mam dva telefony Sony Ericsson V630i a Sony Ericsson G900
na starem SE V630i my behala aplikace na SMS gratiis a novej G900 je necertifikovanej poradite mi jak pretáhnout aplikaci do noveho telefonu pls ? aby to fachalo ? moc diky :-)
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 31. 3. 2009 22:03

stáhni si aplikaci přes někoho,kdo má certifikovaný telefon a pak si to překopíruj nebo přepošli ;-]
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaman171 1. 4. 2009 16:02

ne ze bych chtel bejt ironickej nebo sarkastickej ale nerekl jsi mi nic noveho!!!! jenze ja mam certifikovanej telefon jenze to nejde poslat! kdyby to slo nic nerikam proto sem pisu co mam delat ?
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 1. 4. 2009 16:09

Když Ti to nejde mezi Tvými telefony,tak proto jsem Ti napsal,ať to stáhneš přes někoho jiného,od koho to poslat půjde,když to u Tebe nejde.
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaman171 1. 4. 2009 16:51

to by em fakt nenapadlo ne hele v klidu ;-) potrebuju poradit ... mam jeste na vyber nokiu 5310 Xpressmusic a nokiu 6131 pujde to vytahnout z nich ?
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 1. 4. 2009 18:03

z 6131 určitě-sosneš na kartu a pak to buď pošleš BT nebo přes comp ;-]

u 5310xm netuším,neměl jsem tu čest
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaman171 1. 4. 2009 18:08

ja vim ze jsme otravnej ale nemuzes mi to u te 6131 trochu rozvest ? O:-) ma ji segra ja ji neovladam... mam s im udelat presne co ?
EDIT://
Tak jsme nad tim dumal presunul jsme aplikaci z telefonu na kartu jar sem poslal do G900 a chtel naisntalovat a pise nelze precist soubor jar :-( nevite jak jinak ? nebo co s tim ?
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 29. 4. 2009 16:59

Když si koupím N2630, která je ale od T-Mobile, pojede mi v ní aplikace? (2630 sama o sobě certifikovaná je, ale kámošovi, co ji měl od O2 nechtěla běhat)
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 4. 2009 18:46

Tak on ten telefon musí být korektně nastaven s přístupovým bodem pro vodafone live, pak není problém ;)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 1. 5. 2009 10:09

už to jde zase i na N73 :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 1. 5. 2009 14:35

Snekac píše:Tak on ten telefon musí být korektně nastaven s přístupovým bodem pro vodafone live, pak není problém ;)


Jasně to je mi jasné, ale ptám se, protože kámoš koupil právě 2630 od O2 a nedařilo se ji nám tam rozchodit...
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cross182 3. 5. 2009 10:22

Mám Nokii 7610 ... mám obavy, že to nepůjde .. nicméně to asi půjdu zkusit.
Jen by mě zajímalo nějaké ALE ...
Když si koupím SIM za 200Kč, zaplatím jen těhle 200kč? Nebudu platit něco za nějakou službu (třeba to Vodafone Live!) ? Nebude mi pak chodit nějaké vyúčtování? Chci to čistě jen na SMS, na zbytek mám SIM od T-Mobile.
Když tam přijdu s jedním telefonem a enchám si to tam stáhnout, můžu pak přijít i s druhým, aby mi tu aplikaci dali i do toho? Chci totiž přehazovat SIM kartu a později mít dva mobily ...
cross182
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 3. 5. 2009 10:30

cross182 píše:Mám Nokii 7610 ... mám obavy, že to nepůjde .. nicméně to asi půjdu zkusit.
Jen by mě zajímalo nějaké ALE ...
Když si koupím SIM za 200Kč, zaplatím jen těhle 200kč? Nebudu platit něco za nějakou službu (třeba to Vodafone Live!) ? Nebude mi pak chodit nějaké vyúčtování? Chci to čistě jen na SMS, na zbytek mám SIM od T-Mobile.
Když tam přijdu s jedním telefonem a enchám si to tam stáhnout, můžu pak přijít i s druhým, aby mi tu aplikaci dali i do toho? Chci totiž přehazovat SIM kartu a později mít dva mobily ...


ANO
NE
Řeš to po telefonu, a aplikaci si stáhni sám, nejjednodušeji zavolej z obou telefonů (ze SIM VF) na operátora a chtěj poslat link na stažení aplikace. (Předtím samozřejmě nastavovací SMS na Vodafone Live)
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 5. 2009 10:55

Aplikace je funkční jen tam, kde byla stažena nejpozději.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků