Ovladače pro tablet Prestigio

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cleedec 10. 3. 2018 18:06

Zdravím všechny,

budu rád za každou možnou radu.

Provedl jsem čistou instalaci Windows 10 na tabletu Prestigio (PMP810TD3G). Bohužel jsem netušil, že instalace Windows na tablet není tak jednoduchá jako je tomu v případě stolního PC. Instalace samotná byla v pořádku, nicméně tablet se nyní chová jako PC (nefunguje dotyková obrazovka, ovládání jasu, indikátor stavu baterie, zvuk atd.). Věřím, že se jedná o problém s ovladači (ano, ty jsem si bohužel nezazálohoval, jelikož jsem si myslel, že je Windows najde sám).

Zkusil jsem všechno - odinstalování neznámých zařízení ve správci zařízení, automatické hledání ovladačů, Windows update, hledání na internetu, programy na aktualizaci ovladačů, kontaktování zastoupení Prestigia na Slovensku. Nic nepomohlo. Myslím, že jediná možnost je najít někoho, kdo má ten samý tablet a mohl by mi ovladače poskytnout. Nemáte prosím někdo tento (nebo podobný - bez 3G, 32 GB atd.) tablet?

Díky za každou radu!
cleedec
cleedec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mamlaser1 4. 3. 2021 19:16

Pokročil jste nějak s tímhle problémem? Já totiž momentálně řeším stejný problém.
mamlaser1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 3. 2021 19:38

Ten samy "borec", king cleedec uz napsal info, jak se mu to podarilo, ale jenom na jinem foru, zde uz jaksi zapomnel :roll: , viz:

https://androidforum.cz/viewtopic.php?t=81829
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků