Navigace Sygic pro WP

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod opasino 8. 7. 2018 14:36

No, jenže ten tvůj "reklamosystem" alespoň funguje, W10M funguje bez chyby pouze tobě, ostatním uživatelům ne.

roy1: Když ti někdo napíše, že je v současné době spokojený s W10M jako nikdy a neměnil by, tak bych na to ani nereagoval, vždyť to nemá cenu. :-)
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 7. 2018 14:44

jenže ten tvůj "reklamosystem" alespoň funguje


V pohádkách ano. ;-)

W10M funguje bez chyby pouze tobě, ostatním uživatelům ne


A teď tu o karkulce. :lol:
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2018 15:15

Za mne W10M také stále plně funkční.
Naposledy krátce nefunkční Mapy a MSN Počasí byly neprodleně aktualizací opraveny.
Synchro přes InTune na firemní emaily také plně funkční - takže jak píše Jirka - naprostá spokojenost.
anonymni

Odeslat příspěvekod milans74 11. 9. 2018 20:26

W10M aj na takom mobile ako je lumia 532 funguje bezchybne. Pravidelne aktualizácie aplikácií aj systému. Je pravdou, že Android dosiahol značný pokrok, ale až poslednými verziami. Z pohľadu užívateľského komfortu by som volil Android, voči ktorému mam ale značne výhrady, pokiaľ ide o súkromie užívateľa.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 9. 2018 00:03

Resit v roce 2018 mobilni Win je stejne, jako resit, jestli jde parni lokomotiva predelat na diesel. A to se sam jednou za rok s detma rad tou parni lokomotivou svezu.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milans74 12. 9. 2018 08:45

Pravda pravduca Škoda tohto systému, rovnako aj BB10 OS
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 12. 9. 2018 10:50

Naprostý souhlas. Já doteď jedu na W10M a žena na BBOS 10.3 Ani jednomu jsem zatím nenašel náhradu takovou, ab to bylo "bez kompromisů". Žena dostane BB motion a já přemýšlím o Sony xperia xz3 s Microsoft Launcherem
Naposledy upravil opasino dne 12. 9. 2018 12:57, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje.
Paja-indian
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků