Najít můj telefon

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 2. 2018 19:13

problém bude patrně v Lumiích a jejich prohlížeči.


To si nemyslím..Mapka se ukazuje normálně (Lumia 930, Lumia 950XL), odzkoušeno nyní..

Obrázek
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaman 13. 2. 2018 07:32

Hm, tak u mně pořád nic...
octaman
Junior

Odeslat příspěvekod polda 13. 2. 2018 09:31

Chybějící plugin? Java?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 13. 2. 2018 09:58

uiqjirka píše:
problém bude patrně v Lumiích a jejich prohlížeči.


To si nemyslím..Mapka se ukazuje normálně (Lumia 930, Lumia 950XL), odzkoušeno nyní..


Mě by spíš překvapilo, kdyby i Vám na těch Lumiích náhodou něco nefungovalo jako nám ostatním :-D. Ale vážně, na PC to funguje (Firefox, Edge), funguje to i na Androidu (Chrome) a nefunguje to jenom na Lumiích (minimálně mně a octamanovi), tak v čem jiném by měl být problém, než v samotných Lumiích? ;-).

Obrázek
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod octaman 13. 2. 2018 15:03

Super, tak už víme, že to dělají jen Lumie, navíc jen některé...
Teď už jen zjistit proč...
Restart telefonu nepomůže, aktualizace k dispozici žádné nejsou...
octaman
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 2. 2018 19:57

ziki píše:Mě by spíš překvapilo, kdyby i Vám na těch Lumiích náhodou něco nefungovalo jako nám ostatním :-D. Ale vážně, na PC to funguje (Firefox, Edge), funguje to i na Androidu (Chrome) a nefunguje to jenom na Lumiích (minimálně mně a octamanovi), tak v čem jiném by měl být problém, než v samotných Lumiích? ;-).


A vidis, ze tu mas screenshot z me Lumie a funguje to?S datumem vcerejsim?Takze?
Vyzkouseno a funkcni na 535, 550, 925, 830, 930, 950XL.

polda píše:Chybějící plugin? Java?


To urcite ne, do Edge na mobilnich Windows se separatne zadny plugin nebo Java neinstaluje, neaktivuje.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 13. 2. 2018 20:44

Já to datum viděl a nepochybuji, že Vám to funguje. Jen jsem konstatoval, že na rozdíl od jiných uživatelů, Vám na Lumiích vždy a všechno funguje perfektně ;-).
A mimochodem, ten můj screenshot je dnešní a teď jsem to znova zkusil a stále stejný výsledek.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 13. 2. 2018 20:56

že na rozdíl od jiných uživatelů, Vám na Lumiích vždy a všechno funguje perfektně


I na PC me vsechno chodi perfektne, cimpak to asi bude?Jsem kouzelnik?Asi ne..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 13. 2. 2018 22:58

Je to tím, že se tím živíš a tak lze předpokládat, že máš s daným systémem více zkušeností a hlavně jiné znalosti, než běžný uživatel.
Navíc, uživatel má naprostou pravdu, tvé příspěvky vždy hlásají, že ti vše a na všech zařízeních funguje.
Navíc si myslím, ze statistického hlediska to není možné. Spíše se má věc tak, že chyby, či problémy, které se u tebe na zařízeních objeví, si díky tvým znalostem, hned poopravíš.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod octaman 14. 2. 2018 07:29

uiqjirka píše:A vidis, ze tu mas screenshot z me Lumie a funguje to?S datumem vcerejsim?Takze?
Vyzkouseno a funkcni na 535, 550, 925, 830, 930, 950XL.

Tak jsem to teď vyzkoušel u děcek na jejich 550 a taky nic.
octaman
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 14. 2. 2018 09:46

tak u mé 620 mapa v poho, vše funguje ok, Meta
*opravil jsem číslo typu z 520 na 620, omlouvám ale jinak vše klape, :D , Meta
Naposledy upravil metyn dne 14. 2. 2018 15:50, celkově upraveno 1
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod octaman 14. 2. 2018 09:54

Tak ještě můžu vyzkoušet děcek staré telefony 520 a 430 (jestli jsou ještě vůbec funkční), příp. manželčinu 650.
Ale už z toho začínám být pěkně zmatený...
octaman
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 14. 2. 2018 12:19

Teď jsem to zkusil z ženiny L550 a taky to nefunguje, tedy místo mapy šedý čtverec.
Ale na rovinu říkám, že u Lumie, W10M a potažmo MS mě štvali a štvou jiné věci a tato drobnost mi zrovna žíly netrhá :D.
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod octaman 14. 2. 2018 14:12

Tak životní problém mi to taky nezpůsobuje. Používám to právě kvůli dětem (s jejich vědomím), když jdou někam na delší dobu ven.
Teď už mne to ale zajímá z principu, proč na některém telefonu to jde a na jiném ne. Nebo nyní už vlastně víme i konkrétně u 550, že na jedné ano a na dvou ne...
octaman
Junior

Odeslat příspěvekod octaman 15. 2. 2018 15:53

Tak aniž bych se jakkoliv sám přičinil, tak na 640 už mi to zase, alespoň prozatím, funguje.
octaman
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků