Telefon Lumia 640 LTE nereaguje na žádné podněty

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 18. 10. 2015 10:44

Zdravím, tak mám celkem velký problém. Rozhodl jsem se k návratu na Windows Phone 8.1, potom co jsem zkoušel a nebyl spokojen s Windows 10 Mobile Technical Preview. Použil jsem k tomu jak jinak než oficiální nástroj Windows Device Recovery Tool. Připojil jsem telefon, byl bezpečně rozpoznán a následně jsem zahájil proces obnovení. Ten ale bohužel skončil neúspěchem. Zkusil jsem to teda znovu s tím, že se stáhl nějaký nouzový balíček a následně mělo přijít jeho flashnutí, to se ale bohužel také z neznámých důvodů nezdařilo a telefon nyní už žádný PC nerozpozná. A co hůř, telefon nereaguje na jediné tlačítka a dokonce ani na připojení nabíječky. Nevím co se mohlo stát, ale vypadá to, že mi nezbývá nic jiného než telefon zítra zanést do O2. Kdyby si ale někdo věděl rady, jak problém svépomocí vyřešit, budu jenom rád. Děkuji.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamnet 31. 12. 2017 15:13

Ahoj, jak se ti prosím tě podařilo rozchodit tu Lumii 640 ? Díky za radu
adamnet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 31. 12. 2017 15:26

Adamnet, co mas konkretne za problem?Podrobne popis a pak zkusime neco vymyslet.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 31. 12. 2017 17:12

Stalo se mi to hned dvakrát. Asi byla chyba v notebook, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. V obou případech jsem telefon úspěšně reklamoval. Poprvé mi dali nový přístroj a podruhé proběhla běžná reklamace s tím, že vyměnili základní desku. Pokaždé jsem řekl, že se telefon do tohoto stavu po továrním nastavení dostal sám. Víc jim do toho ani není.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamnet 31. 12. 2017 20:09

Stalo se mi to, co autor přesně popisuje :)

-- 31. 12. 2017 21:17 --

uiqjirka píše:Adamnet, co mas konkretne za problem?Podrobne popis a pak zkusime neco vymyslet.


Hele stalo se mi víceméně to stejné jako autorovi tohoto tématu...Zpočátku se mi mobil nenastartoval, vždy se jen ukázalo logo Microsoft a mobil se restartoval, tak jsem hledal řešení...pak jsem mobil připojil přes kabel k PC k programu Windows Device Recovery Tool, tam se mobil ukázal, stáhl se nový firmware, ale jak se to začalo nahrávat, tak hned na začátku se mobil znovu sám restartoval, ale už ani nenaběhlo logo Microsoft a vlastně už nemůžu s mobilem dělat vůbec nic, bohužel. Když připojím kabel, tak PC sice identifikuje připojení mobilu, ale zařízení je v kolizi, takže nemůžu nic dělat ani nahrávat. Prosím o případnou radu. Mmch mobil jsem bez problému používal téměř dva roky...
adamnet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 31. 12. 2017 22:51

Lze se pokusit flashnout zarizeni servisnim software "naprimo", pokud bude neuspesne, je vadna flash pamet a tim padem u tohoto modelu nejlepe kremikove nebe, kdyz uz neni v zaruce.Tyto zasahy delam, takze kdyztak SZ.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamnet 31. 12. 2017 23:11

OK..SZ :)
adamnet
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků