Sensor Core - které apps podporují?

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jsjunior 20. 10. 2015 07:34

Ahoj,
prosím vás, nevíte někdo, které apps pro sportování (trackování) využívají Sensor Core, např. u Lumie 830 apod.? Vím, že Sports Tracker ne. Nainstaloval jsem Heath & Fitness od MS, jenže app prý od 1.11.2015 končí (dle informace v app).
A pochopil jsem správně, že Sensor Core by měl fungovat i při trackování trasy např. na kole či v autě? Tj. při použití app, která Sensor Core podporuje, by měl být mnohem menší dopad na výdrž baterie.
Díky :-)
jsjunior
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 2. 2016 19:34

Třeba aplikace Fitbit, ale ta bude měřit maximálně kroky a dobu, ale víc asi ne.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrov75 26. 2. 2016 01:01

Sensie, Life tracker pro+, Activities atd.
Staci jen zadat pri hledani ve Store frazi "sensorcore" a vyjede nekolik aplikaci.
petrov75
Junior

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 2. 2016 05:32

Najit aplikace podporující sensorcore je snadné, ale znáte nějakou, která podporuje zobrazení poctu kroku, pripadne vzdálenost,... na zive dlaždici? Ja nenasel (kromě Zdraví a fitness)
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyky 26. 2. 2016 06:43

na 635 s wm10 jsem zkusil Tracks , Steps , Runtastic Me a nefungovala ani jedna (neměřila kroky) ale může to být že mám insider wm desítky ,třeba na 8.1 půjdou.
hyky
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 26. 2. 2016 08:59

jsjunior píše:Ahoj,
Nainstaloval jsem Heath & Fitness od MS, jenže app prý od 1.11.2015 končí (dle informace v app).
Díky :-)


Z tohoto duvodu pouzivam aplikaci Sensor Tiles. Bohuzel je opravdu jednoducha (zaznamenáva jenom kroky a cas), nezapisuje si kroky a neda se tak zjistit, kolik jsem usel vcera, pred tydnem atd. ale funguje presne jako Heath & Fitness od MS tzn. na pozadi. Zkousel jsem jich celkem dost, ale proste mi nevyhovuje, abych pokazde vzal telefon, spustil aplikaci a zvolil START a pak nekdy STOP. Nemluve o tom, ze u vetsiny z nich je treba se registrovat. Tahle apka to dela automaticky na pozadi, jen by nemusela byt tak jednoducha. Ale plne vyhovuje. Na jednoduchy prehled, kolik jsem usel za den vcetne live tile. Jinak na ruce mam Garmin Vivofit 2.


Stepcounter live toho umi malinko vice, ma statistiku az za mesic, ale neumi live tile !
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 29. 2. 2016 07:40

Sentry píše:Z tohoto duvodu pouzivam aplikaci Sensor Tiles.


Vyzkouseno a moc to nefunguje. Dlazdice se obnovuje velice sporadicky. Pokud na ni kliknu tak se samozrejme obnovi, ale jinak mam pocit ze se obnovuje tak jednou za den. Stejna dlazdice od Zdravi a fitness, kterou mam vedle se obnovuje furt, ale je otazka jak dlouho jeste bude funkcni.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 29. 2. 2016 07:44

Tak mne ta dlazdice funguje naprosto bez problemu, ale mam uz WM10.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sakymaky 29. 2. 2016 08:25

Co takhle Lumia Sensorcore sample steps :-)
sakymaky
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků