Windows 10 Mobile - podíl na trhu

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod roy1 31. 8. 2016 07:53

Pošváři sám jsi se svými argumenty potvrdil konec i když se ti to nelíbí, protože styl použití, který zmiňuješ je stejný jako dumbphone, tudíž pro někoho kdo potřebuje smart úplně k prdu.
Hotové, vyřízené, poslední zhasne....
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod romo.11 31. 8. 2016 08:29

Konec by bol, keby ho MS vyhlasil podobne ako pred rokmi Nokia u Symbianu. To sa nestalo ani nestane, mozes sa vytesovat kolko len chces
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 31. 8. 2016 09:27

Tak vytesovat se nemusím, protože konec tu už je a co prohlašuje MS na tom nic nezmění, rozhodl trh, v moci MS je už jenom rozhodnutí jak dlouhá ta agonie bude.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 8. 2016 09:29

roy1
Jo, škoda že jsi nepokračoval, dnes bych to uvítal.
A tu poslední větu v příspěvku 8:53 jsem psal já, co ?
Jak se někdy hodí, viď :-)
A na čem chlape jedeš ?
Edit pro příspěvek níže:
Máš kontakt na B.Polívku ? To je autor.
Já jsem na otázku odpověděl - Ty nikoliv, takže znovu - na čem chlape jedeš ?.
My žádnou nezodpovězenou jak píšeš "věc" z mé strany nemáme, proto nemohu odpovědět.
Naposledy upravil anonymni dne 31. 8. 2016 12:12, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod roy1 31. 8. 2016 09:56

Škoda že nemáš nic k věci, ale ono to už fakt je na konci co?
Zkus se zamyslet, proč tam je ta poslední věta, třeba na to přijdeš, nebo se někoho zeptej....
Malá nápověda, to že na ní reaguješ je potvrzení, že je tam správně.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JirikZL 31. 8. 2016 10:05

Pánové od jiného systému, vzali jste v potaz skutečnost, že podíl na trhu (současném prodeji) se nerovná podílu uživatelů? Nemusím si kupovat každý rok nový mobil, mám je několik let, můj NL 930 s WM 8.1 teď má manželka, já jsem si pořídil ML 950 s W10M a předpokládám opět několikaleté používání s dalšími updaty a přestože podíl prodeje nevylepším, pořád budu uživatel W10M a tak je to u většiny těchto uživatelů, protože nemáme potřebu zbavovat se věcí, které spolehlivě slouží - nynější W10M jsou úplně jinde než ty z loňska. Profily (jak psal někdo dříve) by se mi sice taky hodily, ale ztišení vyzvánění je otázkou 2 vteřin a např. moje ML 950 chytne polohu pro navigaci během 5 vteřin a kolegově LG to trvá víc než 30 vteřin. Mám Androida na tabletu a nepřipadá mi o tolik lepší, abych zanevřel na W10M na mobilu, a už vůbec nemám potřebu poukazovat na Android diskuzi na styl, problémy a chyby Androidu. Chybějící aplikace neřeším, bohužel je situace taková, jaká je, jsem umírněný uživatel, co potřebuji mám. I já jsem byl svědkem, že prodavači prvotně nabízejí mobily s Androidem a kupujícího od WM spíše odrazují a pak to tak vypadá. Pokud potřebujete mít pořád něco nového, je to vaše věc a volba, my vám to přejeme a nemáme potřebu vám váš systém znechucovat a za tímto účelem navštěvovat vaše diskuze. I když podíl uživatelů WM patrně bude klesat, pořád stojí za to tento systém používat.
JirikZL
Junior

Odeslat příspěvekod Jirik_Zat 31. 8. 2016 10:32

Sám používám Lumii 550, dnes za nějakých 2700,- a musím říct že systém běží v pohodě. Což nevím jestli by byla pravda u androidu do 3000,-...
Aktuální W10 můžu srovnat s androidem 6, u WP aplikace teda katastrofa oproti androidu, ale jinak bych řekl že jsou si systémy dost podobné...
Jirik_Zat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 31. 8. 2016 11:17

Podobne spokojne pouzivam Lumiu 640 , ale vystriedal som viac fonov a svoj prvy "nie hlupy" smartfon Xperia X8 mam stále odlozeny, nepredal som ho. Skusil som ho po dlhom case zapnut, sice funguje, ale pouzivat sa uz da iba ako "hlupy", lebo aj ked sa prihlasim ku Google uctu, Gmail nejde a v Play Store sa uz nic nenachadza ani sa nic neaktualizuje. Proste podpora raz skonci aj u mobilu so systemom s 80% podielom, s tym sa neda nic robit.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 31. 8. 2016 11:48

To není nepodporou ale něco děláš špatně, třeba s bladem, který je přibližně ze stejné doby gplay a gmail normálně jede.
roy1
Pokročilý


Odeslat příspěvekod romo.11 31. 8. 2016 12:11

Roy1: moze to byt aj problem zo strany Sony, ale nechce sa mi v tom vrtat, ten mobil nepotrebujem používat. Pred rokom ked som ho naposledy z nostalgie vytiahol to este islo, ale po aktualizacii vsetkych predinstalovaných apiek sa mobil aj tak nedal moc používat - bol strasne zalagovany a nezostalo skoro ziadne miesto na ulozisku. Pointa je inde - zivotnost mobilov je +/- 2-3 roky, je jedno aky mas
romo.11
Junior
Uživatelský avatar




Odeslat příspěvekod mople71 4. 9. 2016 10:13

OT: viewtopic.php?f=12&t=1254585

Pokračujte prosím tam, díky. ;)
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků