Whatsapp po 15.1.2020

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka.PA 15. 1. 2020 11:41

Máte nějaký návod, jak používat whatsapp po 15.1.2020 bez nutnosti změnit datum a čas přímo na telefonu? Mám svoji Lumii 950 rád, fotí dobře, všechno zatím funguje, ale bez whatsappu bych musel řešit výměnu a to se mi ještě nechce.
Jirka.PA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mokashi 15. 1. 2020 13:49

No pochybuju, ze nejaka zmena casu a datumu ti pomuze, nechapu jak by mela. Je to online, proste se uz neprihlasis nijak a nikdy. Nebo aspon o nicem nevim.
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 1. 2020 14:07

Jelikož je to online aplikace, tak ti nic nepomůže.
Buď přejít na jinou aplikaci jako Viber, Skype apod (jestli je na tvůj OS) :D
Nebo koupit jiný foun.

Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vaso00 15. 1. 2020 14:44

Tak třeba já vzpomínám na L950 s láskou. Pro mé potřeby to byl dokonalý telefon (jen ta baterie mohla být lepší). SW mi také vyhovoval a co jsem chtěl, to tam bylo. Jelikož ale nedostala nástupce, jsem zase u Androidu, ale výhledově přejdu k iOS.

Změna data a času určitě nepomůže a obávám se, že ti po tom dotu WA nepojede...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 15. 1. 2020 14:50

Někde jsem četl (možná přímo na stránkách podpory WhatsApp), že aplikace na už nepodporovaných platformách nepřestane jen tak ze dne na den fungovat, ale už se prostě nebude vyvíjet a časem můžou ubývat funkce. Nicméně, osobně už na Lumii WhatsApp neprovozuju, tak nemohu potvrdit, jak to s tou funkčností vlastně je a bude.

orgasmic píše:Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.

Já zase dodnes nechápu, proč si hateři WP/W10M musí svou averzi k tomuto OS všude ventilovat ;).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 15. 1. 2020 14:59

Proč ventilovat? Jsme na fóru, kam subjektivní názory patří.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lada t5 15. 1. 2020 15:30

orgasmic píše:Jelikož je to online aplikace, tak ti nic nepomůže.
Buď přejít na jinou aplikaci jako Viber, Skype apod (jestli je na tvůj OS) :D
Nebo koupit jiný foun.

Dodnes nechápu, že to někdo dobrovolně používal. Otřesný systém s prázdným marketem.


Svého času byl WP super. Dodnes na něj vzpomínám............... Je ho škoda.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod stawa 17. 1. 2020 10:14

Mam prozbicku, necekal jsem ze Whatsapp to zarizne tak brutalne, ze vubec nejde otevrit a tudiz se nedostanu ke starym chatum ulozenych v telefonu.☹
Zalohu jsem delal pomoci Onedrive, ale na internetu jsem se docetl, ze tahle zaloha je sifrovana.(tudiz ted na prd!)
Je tedy moznost se vubec dostat ke starym konverzacim!
Predem moc dik za pripadnou pomoc.
stawa
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 17. 1. 2020 12:03

Myslím si, že když se přihlásíš z nového telefonu, záloha se ti tam načte.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Mokashi 17. 1. 2020 17:22

ne, nenacte
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod stawa 17. 1. 2020 18:50

To fungovalo jen na stejnem operacnim systemu(v tomhle pripade Windows mobile), ale po 15.2020 Whatsapp na telefonu nespustíš!!!! :-(
P.S.
Tak me napadlo vypnout data a na telefonu zmenit datum zpet (před 15.1) a Whatsapp se spusti :-),a muzu se podivat na historii.Facebook jsou pekni smejdi, schvalne do apky instalovali datum blokace po 14.1.2020!!!!!

-- 17. 1. 2020 19:03 --

stawa
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka.PA 17. 1. 2020 19:17

Ten offline rezim funguje. Do historie se tak dostaneš. Ale to je vse. Fakt brutální zarez. Myslel jsem, ze to nechají v klidu vyhnit....
Jirka.PA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paja-indian 18. 1. 2020 06:18

Chci poděkovat za návod. Podařilo se mi tak vw WhatsApp dostat k historii. Každopádně zatím s L950XL nekončím.
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod stawa 19. 1. 2020 11:32

Funguje vam ještě trik s datumem, uz to nemuzu rozjet?
stawa
Junior

Odeslat příspěvekod MáraS 19. 1. 2020 17:17

Fungoval asi dva dny. Teď už vůbec, nepomohlo vypnout data, změnit datum, nic....
Mára
MáraS
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků