zapečetěná krabice

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod StanLeo80 6. 2. 2023 17:07

Zdravím,
Mám takovou zvláštní otázku....
Když si vyzvednu mobil přes eshop na prodejně ,musí být krabice neporušená nebo ....?
Stalo se mi už že krabice byla už otevřena ,ale prodejce ríkal,že to otevřít musí aby zkontrolovali obsah balení...
Doma jsem pak po x dnech zjistil,že mobil má menší škrabance ,ale to se mi bohužel nepovedlo vyreklamovat.
:hm
StanLeo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 2. 2023 17:17

A co ti přišlo za telefon? co sis objednal? :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 2. 2023 17:40

zřejmě jde o vrácený telefon, protože běžně se obsah nekontroluje a krabička je zapečetěná
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StanLeo80 6. 2. 2023 17:57

předtím iphone, ted samsung s23
StanLeo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 2. 2023 17:59

ve kterém eshopu jsi S23 koupil?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StanLeo80 6. 2. 2023 18:30

mě jde o to,jestli je to normální nebo to tak nemá být,ale taky si myslím,že by to mělo být neporušený .

-- 6. 2. 2023 19:31 --

Nick Cave píše:ve kterém eshopu jsi S23 koupil?

v Datartu :D
StanLeo80
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 2. 2023 18:40

já kupoval mobil a tablet na Alze a v Datartu a v obou případech byla pečeť neporušená, kde naopak byla krabička otevřena, bylo kdysi při objednávce EU distribuce v Max-shopu, na dotaz, proč tomu tak je, odpověděli že otevírají každé balení, aby tam mohli přidat český návod

v tom Datartu bych si tipl, že některý ze zaměstnanců byl prostě jen zvědavý a s telefonem si pohrál
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 2. 2023 00:41

Nemusí být. Samozřejmě je jasné, že se do toho někdo díval.Otázka co s tím kdo dělal. Můžeš to odmítnout ať ti dá jiný nebo zajít na jinou prodejnu.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 7. 2. 2023 06:28

ja jsem paranoidni a nikdy bych telefon z otevrene krabicky se znamkami pouziti nepouzival, protoze mam predstavu, ze do neho nekdo naintaloval malware na sledovani :) ale za rok koupim nekolik telefonu a vzdy je krabicka orig. prelepena.
vormen
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků