Mobil s HDMI konektorem a podporou MKV 720p

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 12. 2011 13:28

Nevíte jestli existuje mobil co má HDMI konektor pro připojení k LCD TV a zvládne přehrát MKV 720p?
Chtěl jsem si původně koupit přehrávač videí k TV a zároveň nový telefon. Tak jsem si říkal jestli to nejde spojit.
Mělo by to mít ještě wi-fi, FM-radio a ideláně GPS modul.

-- 18. 12. 2011 12:56 --

EDIT:
No právě jsem se dočetl, že stačí třeba koupit LCD TV s podporou DLNA přes Wi-FI (třeba i wi-fi adaptér), a kotmu Mobil s wi-fi co taky taky podporuje DLNA a HD videa. Taky zajímavé řešení.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 18. 12. 2011 17:36

Nokia N8 a E7 mají HDMI slot a kabel je v balení. Zvládnou video 720p a mají GPS i wi-fi.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 12. 2011 19:01

Nokie E7 to je přesně co jsem heldal. GPS modul, HDMI, dokonce se dá dokoupit i video-out kabel. Jde k tomu připojit USB disk a ještě to podporuje DLNA přes wi-fi.
A ještě to má dobrou cenu.
A dokonce do toho existuje Skyfire web browser, co umí přehrát videa umístěná ve flashi.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior