Nejlepší aplikace na sledování sportovních výsledků

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinChroust 11. 6. 2014 08:47

Zítra začíná fotbalové mistrovství světa v Brazílii a díky mobilním aplikacím můžete být „skoro‟ v centru dění. V aplikacích mohou být sdružovány novinové zprávy, informace o stadionech, každého ale budou zajímat tabulky, popisy utkání, a hlavně real time výsledky, hlášení gólů či dokonce živé video streamy. Pro účely článku na MobilManii hledáme vámi vyzkoušené aplikace, které byste doporučili fotbalovým fanouškům, aby se v nadcházejících 64 zápasech, 32 týmech a osmi skupinách náležitě orientovali.

A nejde jen o fotbal, stejným způsobem se dají sledovat i další sporty. Otázka tedy zní: jak komfortně sledovat sport v mobilu? V odpovědích se prosím držte jednoduchého schématu:

    Operační systém:
    Jméno aplikace:
    Cena:
    Proč právě tato aplikace (výhody/nevýhody):
Šéfredaktor SamsungMania.cz
MartinChroust
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Kůžel 11. 6. 2014 08:58

Operační systém: Android
Jméno aplikace: LiveSport
Cena: zdarma

Proč právě tato aplikace (výhody/nevýhody): Líbí se mi široká nabídka sportů a soutěží od mezinárodních šampionátů až po např. českou 1. hokejovou ligu. Super je, že se zápasy označené jako oblíbené se začátkem ohlásí notifikací a vibracemi, stejným způsobem se dozvím o každém gólů jen pár sekund po jeho padnutí.

Chybí mi možnost jako oblíbený označit tým, nebo sportovce. Takhle si sami musíte vzpomenout, že se něco děje a ručně označit každý zápas. Akce se objevují jen pár dní dopředu, takže to nejde udělat tak, že byste si dopředu označili zápasy svého týmu za celou sezónu.
Filip Kůžel
Redaktor MobilMania.cz
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rade8653 11. 6. 2014 11:41

Ja mám tiež Livesport a som s ňou nadmieru spokojný. Výhody či nevýhody sa mi rozpisovať nechce :roll: . Najlepšie bude, keď si ju uživateľ sám stiahne a vyskúša :). Za mňa je Livesport TOP.
MacBook Pro Retina 13 (mid 2014)
iPhone SE 64GB Space Grey
Apple Watch Nike+, 42mm Space Grey Aluminium Case with Anthracite / Black Nike Sport Band
iPod Touch 5G 32GB Blue
iPod Touch 2G 8GB
iPod Shuffle 2GB Space Grey
LG Nexus 5X 32GB Black
Rade8653
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 11. 6. 2014 12:59

Za me livescore ;) taky je v poho ale neupozorni na goly notifikacema. Jak vidim ze chválíte livesport asi vyzkousim ;)
Edit: tak jsem livescore smazal livesport lepší diky chlapci ;)
Naposledy upravil cardi dne 11. 6. 2014 16:58, celkově upraveno 1
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 11. 6. 2014 13:19

Jednoznačně LiveSport. Chybí snad už jenom přihlášení účtem, aby se synchronizovaly vybraná utkání i na PC, tabletu atd...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 6. 2014 17:17

livesport za me katastrofa, aplikace seka celej tlf - s3, tak ze je nutno vyndat baterku, u zadne jine aplikace jsem to dosud nezazil.
3x krat jsem to zkusil a definitivne odinstaloval.

k článku
operační system Android a Windows Phone i na Iphone
název. Sofascore
cena: zdarma

Proč právě tuto ? Nemusíte čumět stále na displej, goool, konec poločasu či zápasu, začátek druhého poločasu vám oznámí zvukový signál, který se dá i nastavit. aplikace běží na pozadí a zobrazí se info v podobě notifikační zprávy, takže u androidu stačí srolovat dolu a vidím u kterého zápasu padl gool,
oznámení je fakt rychlé.
k MS je tam hlavně tabulka, pavouk, tabulka střelců, u přehledu zápasu i čas výkopu.
dále je tam kalendář, s přehledem na mnoho dní dopředu, takže už mě to tam ukazuje i na srpen rakouskou ligu

koukal jsem i na tenis co tam je dneska za zápasy, no a livesportu to nesahá ani po kotníky.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cardi 11. 6. 2014 18:15

Jinak co jsem zkousel ten sofascore, neumi me ukazat vysledky z 3ti ligy takze blbe trosku :/ jinak mas pravdu livesport se mi trha po srolovani ale nepada a jine problemy zatim nevnimam. Jeste by me zajimalo jake zapas v tenise ti chybeli v livesportu kdyz ja tam vidim vse jako na sofe ;)
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garioncz 11. 6. 2014 20:15

Za mě taky Sofascore. Mám verzi pro WP. Má možnost označení oblíbených týmů, takže nemusíte hlídat kdy kdo hraje, řadí se to na úvodní obrazovku podle vašich preferencí. Široké možnosti nastavení upozornění u jednotlivých sportů zvlášť.
garioncz
Junior

Odeslat příspěvekod dusic24 12. 6. 2014 05:15

U mne jasně vede Sofascore, a to nejen díky výběru ze snad všech myslitelných sportů, ale zejména díky synchronizaci sledovaných zápasů napříč zařízeními. To je ta přidaná hodnota, která u mne rozhoduje.
dusic24
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lynx12 12. 6. 2014 06:05

audiobullys píše:livesport za me katastrofa, aplikace seka celej tlf - s3, tak ze je nutno vyndat baterku, u zadne jine aplikace jsem to dosud nezazil.
3x krat jsem to zkusil a definitivne odinstaloval.
.............
obávám se, že za to nemůže aplikace ale Samsung......

U mne jednoznačně LiveSport, rychlé aktualizace stavu zápasu, notifikace golů,....
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 12. 6. 2014 08:15

Samsung celkově bych do toho zase neházel. Já mám S4, kamarád S3, přítelkyně S3 mini a všude LiveSport naprosto bez problémů...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lynx12 12. 6. 2014 08:17

Nemyslel jsem tak úplně Samsung obecně, nicméně je známo, že mnohé kusy Samsungu, a je jedno zda 3,4 nebo 5, mají problémy se stabilitou...(příliš mnoho "dalších" app již od výrobce)
Kamarád má S4 a taky nemá žádné trable...
Huawei P30 Pro 8/256GB

CPU:AMD FX-8300BE+CM Hyper 212+EVO,MB:Asus M5A99FX PRO R2.0, RAM:Crucial Ballistix 16GB,GPU:Gigabyte R927XOC-2GD,HDD:120GB SSD+WDBlack 1T+WDRed 2TB,zdroj:Zalman ZM-600GLX,Win10x64Pro
Lynx12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sportymob 12. 6. 2014 10:43

Operační systém: Android
Jméno aplikace: Sportymob (Livescore MS 2014 Brazílie)
Cena: zdarma

Proč právě tato aplikace (výhody/nevýhody):
S livescore aplikací Sportymob máte vždy po ruce všechny nejdůležitější informace o MS2014 v Brazílii - live výsledky, rozpis a přehled zápasů a skupin, tabulky, sestavy, statistiky, zprávy, videa a komentáře. Bezplatné notifikace – upozornění na góly a začátek zápasu zaručí, že o žádný zápas nepřijdete. Vaše sportovní znalosti prověří tipování pro zábavu. Apka je bez reklamy a dostupná i v češtině.
sportymob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 24. 6. 2014 18:28

Docela dobrá sportovní aplikace pro Android - Football Mania Live ⚽
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod roenick371 3. 7. 2014 11:07

Marně v článku i diskuzi hledám nejlepší aplikaci - FotMob! :) že by si jí autor článku nevšiml?

https://play.google.com/store/apps/deta ... tie.wc2010

jsou tam snad všechny myslitelné ligy světa (přes 100 celkem), rarity jako např Islandská liga, ve větších zemích i nižší ligy, má audio komentáře, live komentář, zprávy z fotbalu atd
roenick371
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků