Jak na nanoSIM?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Belfegor 12. 2. 2015 19:33

Zdravím, řeším takové menší dilema. Jsem v podstatě rozhodnutý pro koupi nového telefonu, který ale využívá formát nanoSIM. Jsem u operátora Mobil.cz, který sice nabízí při koupi nové SIM (která má i redukci na nano) možnost převedení stávajicího čísla na novou kartu, ale k tomu vyžaduje kód PUK2. Bohužel, kartička s těmoto kódy dávno zmizela v propadlišti dějin, takže by mě zajímalo, může mi nějakým způsobem operátor tento kód zjistit? Pokud ne, je možné tu původní kartu alespoň nějak ohoblovat do velikosti nano? Co jsem tak porovnával, velikost v podstatě odpovídá kovové části na původní SIMce, akorát mě tam trochu znepokojuje výřez v pravém spodním rohu, do toho se mi moc vrtat nechce...
Belfegor
Junior

Odeslat příspěvekod malyjarda 12. 2. 2015 19:46

Defakto to staci ostrihnout nuzkama. Problem muze byt tloustka, protoze nanoSIM je standardne take slabsi. Spise bych zkusil zjistit ten kod na infolince operatora.

Take je moznost zazadat o CVOP, prejit k jinemu operatoru a tam zazadat o CVOP a prejit zpet, cislo ti zustane, akorat budes mit jinou SIM.
malyjarda
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 12. 2. 2015 20:09

stačí to oříznout, cca 1 mm z každé strany, nebo zajít do nějaké prodejny operátora a tam to seříznou lisem bez výměny. Teda pokud to ucho tam nebude mít strach, že to máš od konkurence
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Belfegor 12. 2. 2015 20:24

Ha, tak po překopání půlky bytu karta nalezena. PUK2 mám, tak to vyměním, když už, tak už. Díky za rady.
Belfegor
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků