Jakým způsobem dobíjíte kredit?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 4. 2005 23:33

Otazka pro Go,Twist či Oskarty.
Jak nejčastěji (popř. kolik) dobíjíte kredit?
Osobně s nástupem terminálů Sazky jsem přešel na tento způsob a myslí, že je to nejpohodlnější. Kupon už jsem neviděl hodně dlouho. 8)
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 25. 4. 2005 06:16

No, mě to dobíjí táta, většinou teda přes Sazku, ale zkoušel to i přes bankomat. (mám Go)
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 25. 4. 2005 06:58

Já dobíjím pouze mamce a babičce - a jedině přes bankomat - nepřicházím tak alespoň o hotovost... Dobíjené částky jsou 200 - 250Kč.
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 25. 4. 2005 07:05

když jsem měl předplacenku tak jsem dobíjel nejvíc kuponem. (to myslím ještě nefungovala sazka snad jenom bankomat)
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 25. 4. 2005 07:09

Jelikož mám Oskartu bez limitu, dobíjel jsem za poslední rok dvakrát. A to 250 Kč z bankomatu(Oskar ještě neměl Sazku) a 200 Kč přes Sazku :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Daft 25. 4. 2005 07:19

Když už nějakou tu předplacenku dobíjím, tak jedině přes bankomat, to se ale děje jednou za půl roku a částka bývá nejnižších 200,--.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hejduk 25. 4. 2005 07:44

Jednoznacne Sazka a tu preferuje i manzelka, jinak technický antitalent
Hejduk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 25. 4. 2005 07:50

Daft píše:Když už nějakou tu předplacenku dobíjím, tak jedině přes bankomat, to se ale děje jednou za půl roku a částka bývá nejnižších 200,--.i/quote]


Mozna bych se hadal, ale kazdopadne z bankomatu, stejne jako pres GSM banking lze dobit nejnizsi castku u Oskara 250, u ET 300 a TM sem jeste nedobijel, tak nevim (aspon doufam, ze se nemylim).

Ja dobijim bratrovi jak kdy. Nekdy pres GSM banking, nekdy kreditni kartou a nekdy pres Sazku. Podle toho co mam zrovna po ruce. Nejprijemnejsi mi to prijde pres ten GSM banking, protoze nemusim nikam chodit a muzu dobijet kdy se mi zachce (pokud mam na uctu dostatecnou hotovost :wink: ). Pres GSM banking resim vetsinou i platbu mych faktur.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 4. 2005 07:54

Dolnajs: Vzhledem k tomu, že na Oskarovi i ET mám paušál, dobíjím jedině T-Mobile.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 25. 4. 2005 07:58

Daft: Ja mam take pausaly a dobijim nejvice Oskara, protoze me okoli ma nejvice Oskara. Opravdu nejnizsi castou pres bankomat ci GSM banking na dobiti je 250 Kc (u ET si nejsem az tak uplne jisty, ale byvalo to myslim tech 300 Kc z bankomatu). U Sazky to jde od 200 Kc na kterehokoliv operatora, takze kdo chce co nejmene musi najit zlutou kouli u obchodu ci tabaku... :-)
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 25. 4. 2005 08:03

Ja se ale bavim o dobijeni T-Mobile pres bankomat - a tam moznost dobiti (v bankomatech CSOB) castkou 200 opravdu je.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 25. 4. 2005 08:13

Dobíjím sobě í širokému okolí (nějak si zvykli za mnou chodit, nebo mi zavolat i před půlnocí) přes banku v mobilu. Je to bleskové a pohodlné.
Já sám mám paušál, který mám trvale v provozu a ještě tři další karty, které používám příležitostně.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 25. 4. 2005 08:27

Daft: Ano, vsak proto jsem take psal, ze s T-Mobilem nemam zkusenosti. :-)
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod modry_banan 25. 4. 2005 08:38

Z bankomatu.U kuponu jsem se vzdycky bal,ze to cislo bude uz pouzite:)A take se mi nechce kupovat kupon za 500Kc...
Sagem MC920 -> Sony CMD-J6 -> Siemens C55 -> M55 -> me75 -> ?
modry_banan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 25. 4. 2005 10:55

Dobijim pres mobil, konkretne Oskar M-platby. Nemusim nikam chodit... Jinak preferuju bankomat.

Sazka ani kupony mi nevyhovuji z duvodu nutnosti hotovosti. Preferuji elektronicke penize.
Bungo
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků