Malé dotykáče

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2020 10:49

Sirzachy píše:Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?

Samsung Galaxy S20 se Snapdragonem 865
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirzachy 26. 3. 2020 15:44

S20 není zrovna kompaktní. Oproti s10e.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod MOJE JMÉNO 26. 3. 2020 20:38

Sirzachy píše:Souhlasím s autorem vlákna. Bohužel letošní rok nejspíš nebude nakloněn uživatelům, kteří by chtěli výkonný telefon s displejem max 6 palců. Já stále mám Huawei P10. Jediná možnost je momentálně snad jen P30 a S10e. Jsou vůbec nějaké vyhlídky, že by někdo vyrobil telefon do 6ti palců se SD865?


Tvé nároky výkonu asi nikdo nepokryje, ale kompakt se rýsuje : https://mobilizujeme.cz/clanky/xiaomi-chce-ozivit-svuj-oblibeny-telefon-z-roku-2017
MOJE JMÉNO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod intago 5. 4. 2020 17:27

šest palců neberu a výkon taky nepotřebuju. Byl jsem dneska na výletě, mobil na poutku na krku, strčenej v kapsičce košile a měl jsem svatej klid. Co jsem potřeboval, volání, navigaci i foto parádní. Ovšem s brejlema, ale ty potřebuju i na 19 palcový monitor.
Co bych se patlal s nějakou těžkou cihlou. Doma připnu k starýmu hernímu PC či notasu a můžu si foto hodit na monitor nebo na na 42 palcovou telku... 8-) Mám se dobře, spokojenost. Fotky na 6 palcich mobilu mi nevyhovují.
Akorát opt.zoom bych potřeboval, ale aspon 5x, ale mám kompakt... za 999.- 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 23. 4. 2020 07:23

Recenze Cubot King Kong Mini přibývají, a chvála veliká
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... =6#reviews
intago
Junior

Odeslat příspěvekod preddy 23. 4. 2020 09:07

- ahoj, taky řeším menší telefon, nemáte někdo zkušenost s unihertz atom? měl by vyjít unihertz atom xl někdy okolo prázdnin, ale bude o něco větší se stejnou úhlopříčkou displeje a dvojnásobnou kapacitou baterie, takže výběr bude asi mezi těmito dvěma, menší jabko je cenově jinde , telefon volání, sms,email, kalendář, internet, občas foto, několik aplikací, odolnost +, výdrž +, extra výkon nepotřebuju
preddy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 23. 4. 2020 09:37

No problém pro někoho třeba bude, že Unihertz se u nás neprodává.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 4. 2020 10:02

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preddy 23. 4. 2020 10:05

ano, servis a podporu jsem zapomenul napsat, jinak informační dioda je pro mě +, cubot by měl mít i otvor na poutko +, nevíte někdo ( neznám android ), jde přepnout z qwerty na telefonní klávesnici ( u cubota )?
preddy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 23. 4. 2020 10:26

Klávesnici hravě pořešíš instalací apk třetí strany (třeba SwiftKey).
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 4. 2020 10:47

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod intago 23. 4. 2020 13:09

Klávesnice na Cubotu je moc dobrá. Akorát se musí psát na výšku. Na šířku mám děsně překlepů. Kupodivu
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 24. 4. 2020 09:50

Vida, přibyla další recenze přibyla. Souhlasím s ní, že baterka je vážně slabá, web ji děsně vybíjí, ale nabíjet jde rychle.Používám AD adblock prohlížeč, protože mám alergii na reklamy, Téměř žádnou nepustí.
Co ale nesouhlasím s recenzemi, že pracuje svižně. Podle mých 3,5 měsíčních zkušeností, jak je toho spuštěno víc, tak zpomaluje, postupně zamrzá.
Některé apky, třeba Aladin řve že nedostává data. Stačí apky vyhodit a je to OK.
Prostě víc jak polovina RAMky je už problém. A co vaše zkušenosti?
intago
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 5. 2020 20:11

Ted se recenzí Cubot King Kong Mini objevilo další spousta :-))
https://mobilni-telefony.heureka.cz/cub ... =6#reviews
ale některým kritikům nerozumím, co mobilu vyčítají :shock:

Chybí výstup pro sluchátka-sice tam není jack, ale USB C, ne?
Fotky budou spíš pro dokumentaci- mě teda vyhovují docela
na vložení SIM si musíte sehnat hodinářský šroubováček (ten přiložení je nepoužitelný)-to teda ne, šroubováček je dobrý :-)
NA malou výdrž baterky si stěžují všichni, a je to tak... Ale spousta jiných mobilů je na tom stejně. Jo, prý se dá baterka vyměnit, ale musí se odšoubovat pár šroubků
intago
Junior

Odeslat příspěvekod skatemurai 1. 7. 2020 22:54

Tak musím říct, že Cubot King Kong Mini je skvělej. Dokonce menší než dumb phone Aligator! Že bude tak malý a zároveň plně funkční jsem fakt nečekal. Škoda těch sluchátek na USB-C a baterie, ale to je drobnost. Viz foto: https://i.ibb.co/DLBjpjT/Bez-n-zvu-1.jpg
skatemurai
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků