Call Recoreder app - nastavení, help !

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 2. 2021 18:32

Používám Call Recorder https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lma.callrecorder a nejdřív jsem měl jako zdroj zvuku Auto pak Voice recognition a pořád mi to nenahrává >:-(
U Auto nahrávalo jenom mne, ne druhou stranu.

Může někdo poradit, co máte nastaveno jako zdroj zvuku třeba i u jiné aplikace pro nahrávání hovoru ? :oboze

Díky.
anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 2. 2021 18:36

A koukal si na Youtube? :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 2. 2021 18:46

Ještě ne, ale ti kreténi mohli dát info přímo do Play/Googlu páč více lidí si tam stěžovalo, že slyší jen sebe... :roll:
anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 2. 2021 18:52

Ja si myslim ze na Youtube najdes navod jak to nastavit raz dva :D ale česky to asi nebude..
:hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 5. 2. 2021 08:00

Nevím, jaká je teď aktuální situace na Androidu, ale od nějaké verze Androidu 9 to nahrávání omezili...myslím, že kvůli GDPR.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 2. 2021 12:37

zumzumzum píše:Ja si myslim ze na Youtube najdes navod jak to nastavit raz dva :D ale česky to asi nebude..
:hm
Sorryjako, ale na youtube jsou delší videa jen od Ind(ián)ů :roll: mluvící tou svou hindštinou, takže z těch videí mám kulový.
A jediné co mi zbývá, před každým hovorem změnit zdroj zvuku v nastavení, snad něco bude fungovat :-]
Pak ještě je jedna aplikace, která prý nahrává, pokud si dáš hlasitý odposlech (přes repro) :lol:
OMG, WTF :twisted:
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymius 5. 2. 2021 13:30

zkus Cube recorder, ten celkem funguje...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 2. 2021 13:42

Že aplikace funguje, říkáš podle svých zkušeností ??
Pokud ano, napiš, jaké máš u ní nastavení, zejména zdroj zvuku, popř. další nastavení.
Díky.

P.S. Nyní mám Cube ACR, ale zatím slyším jen svůj hlas (neé hlasy v hlavě :-D ) a už mne to pomalu začíná pěkně s...t >:-(
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymius 5. 2. 2021 15:13

na S21 funkcni, druha strana je nahravana mikrofonem ze sluchatka - takze kdyz se vyladi hlasitost, jde to pouzivat... na nahravani jako u Androidu 8 co mam na S7 to samozrejme nema.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 2. 2021 15:41

Okay, ale jakou apku používáš a jaké máš u ní nastavení ? Když tak můžeš udělat screenshoty, ať to mohu pak porovnat s mou nebo jinou aplikací.
Třeba, někde radili, že ať si vypneš Google asistent, prý okupuje mikrofon...
Pak u apky jako zdroj zvuku mám tyto volby:

# Voice communication
# Voice communication (software)
# Voice call
# Voice call (software)
# Voice recognition
# Voice recognition (software)
# Mikrofon (upozornění: dle výchozího nastavení je povolen hlasitý reproduktor)

Takže co volba, to jeden hovor, ať testuji, která volba zabere, to mě fakt pos....r >:-(
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků