Dámské běžecké hodinky

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrmel 24. 8. 2021 07:38

Zdravím. Chtěl bych poprosit o radu, jaké chytré hodinky vybrat pro ženu na sport - hlavně běh. Hlavní požadavek je dlouhá výdrž na GPS. Zatím se rozhoduji mezi Suunto 9 a a Garmin Fenix6S Glass. Cena do 10 000 kč. Případně pokud má někdo jiný tip. Děkuji za případné reakce a rady.
petrmel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honcka 24. 8. 2021 08:16

Co to je dlouhá výdrž na GPS. Co jsem četl recenze, tak Garmin Venu 2 by měl s GPS, muzikou a zaplým lcd 5% baterie na cca 30min a Venu 2S se dělají i 40mm dámské. Jinak z toho výběru určitě ty Fenixy. Ono je důležitý, aby ty hodinky i dobře seděly a ty Suunto mají 50mm to by žena musela mít ruce jak lopaty
JVC DLA-X30
Sonos Playbar
honcka
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 8. 2021 08:39

Preferoval bych Fénixy, ale prvně bych je ozkoušel (drahou polovičkou). Fénixy jsou dost robustní hodinky.

(btw, jestli je běh téměř jediný požadavek, podíval bych se na řadu Forerunner - prodávají se i bundle společně s hrudním pásem a já si myslím, že by to byla ideální volba a ještě ušetříte).
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrmel 24. 8. 2021 08:45

Jako dlouhou výdrž myslím - aby se hodinky zvládly nevybít během delších závodů, např. 24 hodin, jen při zaplé GPS, hudba ne. Těch Forerunnerů je víc druhů, co jsem se tak díval a zdá se mi, že někde psali, že na baterce moc nevydrží.
petrmel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R.EE 24. 8. 2021 10:21

Vydrzi dost, máš to tam i uvedené. Rozdíl bude mezi FR55 a FR945. Jinak nezapominej na aplikace, Garmin to má jednoduchý. U Suunta těch aplikaci bylo víc. Recenze na ně nebyly super, ale to už si musí každý pročíst/rozhodnout sám.
A mimo Garmin a Suunto byly docela dobrý i Polar, tak se zkus podívat i tady
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 24. 8. 2021 10:45

24 a víc hodin vydrží klasické Fenixy nebo 6x, u 6s bych si nebyl úplně jistý. Dlouhou výdrž mají Instinct Solar, ale ten design asi není úplně vhodný pro ženu. Dají ale skoro 30 hodin na baterie plus případně víc, když se v průběhu aktivity dobíjí. Dlouhou výdrž s GPS mají ještě hodinky značky Coros.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 8. 2021 16:02

Suunto 9 jsou na holky moc velky! :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků