Telefon s nahráváním hovorů.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 26. 9. 2021 23:36

Nazdar všichni,
můžete poradit konkrétní aktuálně prodávaný telefon, který umožňuje spolehlivé a kvalitní nahrávání telefonních hovorů? Na značce a cenové kategorii mi nezáleží - ani to nemusí být smartphone. Ani nechci telefon "rootovat".
Předem děkuji všem, kdo něco k věci odpoví.
Díky.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 27. 9. 2021 11:08

Na některých telefonech značky Huawei a Honor lze nahrávání aktivovat stažením aplikace a můj současný Oneplus 8 Pro to má také aktivované přes aplikaci.
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 27. 9. 2021 12:28

snoop69 píše:Na některých telefonech značky Huawei a Honor lze nahrávání aktivovat stažením aplikace a můj současný Oneplus 8 Pro to má také aktivované přes aplikaci.

Díky za odpověď. Že to některé telefony Huawei a Honor umožňují, vím, ale bohužel nemám přístup k různým typům těchto telefonů, abych to mohl "naslepo" zkoušet. Proto jsem doufal, že se snad dozvím, které konkrétní telefony to umožňují.
Ten váš Oneplus 8 Pro, je to oficiální distribuce, nebo "šedivka"? Ptám se proto, že mám obavu, že i tohle může hrát roli.
Ad. "aktivované přes aplikaci" - Nejedná se o tuhle aplikaci?
http://www.mediafire.com/file/x2kdf3h7l ... 0.apk/file
viz. https://svethuawei.eu/pokud-chcete-na-v ... ve-reseni/
Naposledy upravil Bobanowicz dne 27. 9. 2021 13:01, celkově upraveno 1
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 27. 9. 2021 12:44

Já mohu jen za sebe napsat, že Huawei Nova 5T nahrávat hovory umí. Stačí jen stáhnout malé apk.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 27. 9. 2021 14:49

Po aktualizaci na Android 11 se mi tlačítko Nahrát u hovoru objevilo na mobilu Realme 7 5G. Nezkoušel jsem.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod yndezit 27. 9. 2021 15:53

Starý SonyEricsson W810i to umí taky
yndezit
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Baf13 27. 9. 2021 19:52

https://dotekomanie.cz/2021/08/google-testuje-nahravani-hovoru-u-aplikace-telefon/

Na Realme 8 i Xiaomi Mi 11 Lite 5G je funkce k dispozici, pouze při zahájení nahrávání zazní hláška "tento hovor je nahráván", kterou slyší i protistrana, což je samozřejmě v pořádku.
Baf13
Junior

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 28. 9. 2021 08:03

Pokud jsem správně pochopila otázku, tak tazateli jde o automatické nahrávání všech hovorů. To je totiž vzácnost v dnešní době. Manuální spuštění nahrávání, notabene s upozorněním protistrany, zase taková výjimka není.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 9. 2021 09:43

Jaká vzácnost Ludmilo? Všechny Asus zenfone tohle mají v základní výbavě (Zenfone 6, 7, 8), docela jsem měl problém v nové AZ8, vypnou nahrávání hovorů, jak je to hluboko v menu.

-- 28. 9. 2021 11:19 --

Bobanowicz píše:Nazdar všichni,
můžete poradit konkrétní aktuálně prodávaný telefon, který umožňuje spolehlivé a kvalitní nahrávání telefonních hovorů? Na značce a cenové kategorii mi nezáleží - ani to nemusí být smartphone. Ani nechci telefon "rootovat".
Předem děkuji všem, kdo něco k věci odpoví.
Díky.


Nejlepší jsou na to Zenfony 6,7,8... odzkoušeno, měl jsem 6, 7 a teď mám ZF 8...
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 28. 9. 2021 11:03

přes aplikaci ACR mi to chodilo na všech telefonech co jsem kdy zkoušel, jen v novějších verzích androidu (tuším 8 a výše) už není vidět v nahrávce číslo volajícího z důvodu nějaké ochrany
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ludmila.Stanova 28. 9. 2021 15:41

KrylP píše:Jaká vzácnost Ludmilo? Všechny Asus zenfone tohle mají v základní výbavě (Zenfone 6, 7, 8), docela jsem měl problém v nové AZ8, vypnou nahrávání hovorů, jak je to hluboko v menu.

Jaké procento ze soudobých smartphonů zabírají Zenfone? Promile? Takže vzácnost. A dobré vědět, milý KryIPe. :-)

-- 28. 9. 2021 16:47 --

JayDeeSq píše:přes aplikaci ACR mi to chodilo na všech telefonech co jsem kdy zkoušel, jen v novějších verzích androidu (tuším 8 a výše) už není vidět v nahrávce číslo volajícího z důvodu nějaké ochrany

To už od A10 neplatí. Od této verze je s nahráváním hovorů pomocí aplikací třetích stran velký problém. Na některých telefonech se dá nahrávání více či méně kvalitně zprovoznit, na některých vůbec.
Ludmila.Stanova
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2021 16:43

na Motorole s A11 používám Cube ACR a funguje dobře
https://play.google.com/store/apps/deta ... _UP2t6wuAE
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 30. 9. 2021 13:19

Všem díky za reakce!

KrylP píše:Nejlepší jsou na to Zenfony 6,7,8... odzkoušeno, měl jsem 6, 7 a teď mám ZF 8...

Pokud Asus Zenfone 8 opravdu bez problémů automaticky nahrává, tak je to super a je věc vyřešena. Dál teda není co řešit a hned ho kupuju. Díky moc za info.

Nick Cave píše:na Motorole s A11 používám Cube ACR a funguje dobře
https://play.google.com/store/apps/deta ... _UP2t6wuAE

Vývojáři Cube ACR se problém se zablokovaným API nahrávání zjevně snaží obejít nějakým "workaroundem". Věřím, že udělali maximum možného. Nicméně spoždění 3s v nahrávání protistrany je pro mě těžko přijatelné (po nastavení kratšího spoždění v mém případě přestane být protistrana zaznamenávána) a dále jsem také měl potíže s nahráváním protistrany pokud byla zapojená sluchátka, resp. zpoždění jsem ještě o sekundu musel prodloužit, ale i tak se občas stalo, že protistrana nebyla zaznamenána. Doufám, že jsem jinak měl nastaveno vše správně.

JayDeeSq píše:přes aplikaci ACR mi to chodilo na všech telefonech co jsem kdy zkoušel, jen v novějších verzích androidu (tuším 8 a výše) už není vidět v nahrávce číslo volajícího z důvodu nějaké ochrany

Nahrávání protistrany mi nefungovalo už ani na Sony Z5 s Androidem 7.1.1 Tuším, že to přestalo fungovat spolu s posledním updatem.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 9. 2021 19:17

Bobanowicz
zrovna na Z5 to šlape v pohodě dodnes s ACR, Android 11 nevím jak na tom je, zatím nemám žádný stroj s A11
JayDeeSq
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků