Telefon s nahráváním hovorů.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod metyn 30. 9. 2021 19:30

u xiaomi Redmi Note 10s s A11 je v nastavení položka: nahrávání hovorů , dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 1. 10. 2021 11:14

JayDeeSq píše:Bobanowicz
zrovna na Z5 to šlape v pohodě dodnes s ACR, Android 11 nevím jak na tom je, zatím nemám žádný stroj s A11

Jestli to funguje, tak rozhodně né na tom mobilu, který mám k dispozici. Mám Z5 compact, Model E5823, Android 7.1.1
Kdysi ACR opravdu fungovalo bezvadně, ale po posledním updatu už nikoliv. Zkoušel jsem různé ACR a pouze Cube ACR bylo schopné protistranu nahrát, avšak ne se stoprocentní spolehlivostí a navíc za podmínky, že první cca. 4 sekundy nebyly zaznamenané.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marus 1. 10. 2021 12:52

Minimálně u samsungu S9 a S10 fungovalo udělat tovární reset s thajskou simkou.
Pak se tato položka objevila v menu nativní aplikace telefonu.

Jestli to funguje i s nástupci, nevím.
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 10. 2021 12:46

Bobanowicz

pochybuju že by mezi Z5 a Z5c byl tak zásadní rozdíl, jedině nějaká operátorská customizace, na velký Z5 s posledním oficiálním androidem od Sony to s ACR běhá naprosto spolehlivě. V čem máš problém? Mě ACR běhá i na novějších modelech Sony v pohodě
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freddy158158 3. 10. 2021 19:29

Motorola edge 20...
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 11. 10. 2021 10:36

Marus píše:Minimálně u samsungu S9 a S10 fungovalo udělat tovární reset s thajskou simkou.
Pak se tato položka objevila v menu nativní aplikace telefonu.

Jestli to funguje i s nástupci, nevím.


Připouštím, že jsem asi neschopnej, ale netuším jak se dostat k thajské simce. 8-D

JayDeeSq píše:Bobanowicz

pochybuju že by mezi Z5 a Z5c byl tak zásadní rozdíl, jedině nějaká operátorská customizace, na velký Z5 s posledním oficiálním androidem od Sony to s ACR běhá naprosto spolehlivě. V čem máš problém? Mě ACR běhá i na novějších modelech Sony v pohodě


Mám k dispozici Z5c, Model E5823, Android 7.1.1, Build number 32.4.A.1.54
A dále také i Sony G8142 Xperia XZ Premium, Android 9, Build num. 47.2.A.10.107

ACR mi nefunguje spolehlivě ani na jednom. Pochopitelně je možné, že mám "levý" ruce, ale nemyslím si, že by to bylo tím.
Nicméně už jsem se rozhodl pro rootnutí. V současné chvíli tohle vidím jako jediné reálné a spolehlivě fungující řešení. Oba ty telefony jsou už starý vykopávky na který už nevychází updaty, takže v tom nevidím problém.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eetd 11. 10. 2021 10:41

Tady Thajskou SIM někdo s nickem Raziel-CZ prodává za 300 Kč.

https://androidforum.cz/viewtopic.php?f=1704&t=86100&p=1207190#p1207190

A myslím, že se nick Raziel pohybuje i na tomto fóru.

https://forum.mobilmania.zive.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1834

Jinak se dá koupi na ebayi.
eetd
Junior

Odeslat příspěvekod Marus 11. 10. 2021 17:53

Ale jak jsem jinde četl, na S21 už to nejede a musí se přehrát soft
Můj mobil je čínská dvousimková rýže...Kvalitní rýže
Marus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 13. 10. 2021 12:30

Bobanowicz

já sám používám Xperii XZ1 (což je převlečená XZ premium) Android 9 a manželka Xperii Z5 (Android 7.x) , na obou poslední ofiko updaty, žádný root ani nic takového tam není, na obou funguje ACR bezproblémů, v čem konkrétně spočívá ta nespolehlivost? Jestli někdy nahraje a někdy je, je to za tím nejspíše uspávání aplikace, to je potřeba samozřejmě zakázat natvrdo, ostatně jako u všech aplikací, od kterých člověk něco očekává trvale
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bobanowicz 26. 10. 2021 14:51

JayDeeSq píše:já sám používám Xperii XZ1 (což je převlečená XZ premium) Android 9 a manželka Xperii Z5 (Android 7.x) , na obou poslední ofiko updaty, žádný root ani nic takového tam není, na obou funguje ACR bezproblémů, v čem konkrétně spočívá ta nespolehlivost? Jestli někdy nahraje a někdy je, je to za tím nejspíše uspávání aplikace, to je potřeba samozřejmě zakázat natvrdo, ostatně jako u všech aplikací, od kterých člověk něco očekává trvale


Pardon, že reaguju tak pozdě. Jaký konkrétní ACR používáte? Je možné, že jsem zkoušel nevhodné typy. Předem moc díky za info.
Bobanowicz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod niki.rsb 6. 9. 2022 08:31

realme telefony,pokud je aktivovano nahravani havoru a je tam hlaska o nahravani hovoru tak zde navod jak ji odstranit:
https://www.rmupdate.com/2022/03/20/how ... on-realme/
funguje na UI1,2,3 snad nekomu pomuze..
niki.rsb
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků