Co vydrzel vas mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vipburgr 12. 6. 2005 18:40

Kámoš se svou N3310 stále házel až měl zadní kryt "vašlachtaný" tak, že upadávál sám....Do něj a do displeje pak ryl kružítkem....telefon to pak už nevydržel a rozbil se :)
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior

Odeslat příspěvekod POmy 13. 6. 2005 05:49

Alcatel OT 303 za den dvakrát skočil z šesti metru což k mému překvapeni přežil bez trvalých následků. N6600 se rozhodla že se bude učit plavat,ale diky mé pohotovosti nebyla ve vodě dlouho. Usušil domluvil jsem ji ať to už neděla. ZATÍM VŠE V POHODĚ.
POmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janah09 24. 6. 2005 06:07

..moje bývalá SIE C65ka vydržela 2krát vodu..poprvé mi spadla(po spláchnutí) do hnusnýho veřejnýho WC(navíc se rozpad kryt, baterie..lovila jsem postupně :? )..sušila jsem ji tam pod sušákem na ruce...pak trochu doma fénem dosušila...po druhé, jsem ji ráno v rozespalosti postavila do stojánku na MT(kde se záhadným způsobem "vzala" tekutina..možná dokonce šťáva..??)-všimla jsem si toho až po hodině...opět to přežil bez újmy...stačí sušit, nechat aspoň 2 dny "odpočinout"-a hlavně ho nestrkat do nabíječky!!
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior

Odeslat příspěvekod hamas 24. 6. 2005 06:47

Moje stařičká N8210 nepřežila nápor vzteku, když každých 5 minut vypadl signál (špatný kontakt s integr.anténou), tak jsem jí propichl displej šroubovákem.

Ale to nic není. Kámoš měl erika 1018 a spadl mu do vody, jak byl modrý vzteky, že nefunguje, tak ho taky propichl šroubovákem a telefon pro jistotu rozmlátil kladivem.

Jak by řekl Kentán z Montarži: "No děsná skvrna."
Kdo hledá, najde...

Všechno možné, teď S65 fw 58+tunáč jak víno a jako spokojenost jak sv*ňa.
hamas
Junior

Odeslat příspěvekod martin.lee 26. 6. 2005 07:38

Pred dvemi lety jsem mel ME45-ku a uz tradicne pri oslavach jsem jej v "nalade" hazel do piva, vydrzel to cca 8x, maturitni oslavu ale rozdychaval pres 3 mesice, byl v tom pivu pres 5 minut a ostatni se vytrvale bavili tim ze mi na nej volali do piva...
Obrázek
martin.lee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minolta1 26. 6. 2005 10:31

MNo jak uz to byva, kdysi jsem mel telefon Simens S35 a kdyz se zacal sam vypinat v prubehu hovoru - a to mel novou baterku - tk sem to hold nevydrzel a svihl sem s tim o chodik a cely se to rozsvihlo. Doporucuju vsem - kdyz blbne telefon, je to o nervy a lepsi je se toho zbavit zpusobem, ze uz ani nejde premejslet o tom, jestli a jak se to da jeste spravit :-)
minolta1
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SPSS 26. 6. 2005 10:48

muj mobil vydrzel vykoupani se ve vane
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod Jirk4 26. 6. 2005 12:21

Kámoš hraje s C65 hakis... vůl...
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SPSS 26. 6. 2005 12:32

N0k!w4r píše:Kámoš hraje s C65 hakis... vůl..../quote]
no ja mam kamose a ten hazi se s voji 6220 o zem a o zed
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 6. 2005 21:42

ja dneska telefon lovil z bahna :)))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michalek 29. 4. 2006 16:02

Já jsem prave ted vylovil mobil z vypranejch kalhot. Tak cekam co bude :-)
Michalek
Junior

Odeslat příspěvekod Michalek 29. 4. 2006 18:15

Důkladně vysušen a ani si neškrtne. Smůla, těšilo mě.
Michalek
Junior

Odeslat příspěvekod TM 29. 4. 2006 18:56

MY X-3 - vydrzela loni Vimperskou padesatku horskych kol - 3 hodiny plne deste a bahna. Pak to teda chtelo vysusit, odbahnit a vycistit systemovy konektor ale telefon prezil a jede...
TM
Junior

Odeslat příspěvekod Hangars 29. 4. 2006 20:39

Když jsem měl T630 tak sem jí nedopatřením uškvařil sklíčko displaye cigárem ale nic se nestalo jenom se tam prášilo. :lol:
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Opice(smazano) 4. 5. 2006 19:35

To ja sem hral s kamosem kdo dal dohodí mobilem, mel sem Siemens A36 a nepřežil to tak jsem si koupil nový.
Opice(smazano)
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka