Koupili byste si KRADENY mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malej_Ota 24. 1. 2006 19:56

Je sice hezké že na tomto fóru jsou lidé duchaplní a kdyby se tak chovala celá ČR, tak zloději nemají šanci, ale tohodle se asi nikdy nedočkáme. Ale proč?
Určitou vinu bude mít PČR, nedokonalé zákony, mírné tresty a laxnost lidí, kterým je to jedno.
Mám zkušenost z NZ kde se běžně nechávají otevřená auta před obchoďákama, jen čecháček si auto radši zavře.
Je to až k smíchu....
OI
malej_Ota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 1. 2006 20:02

Je to sice k smíchu, ale smát se můžeš jen sám sobě a svému národu.Takže ve výsledku je to spíš k pláči.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malej_Ota 24. 1. 2006 20:11

To máš pravdu, my stím asi nic neuděláme...
Jelikož patříš také k směšnému národu, tak můžeš brečet či smát....
Jedno z východisek je, že se můžem odstěhovat tam kde toto není hojně rozšířeno, ale je otázkou času kdy se to tam přivleče. :(
OI
malej_Ota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 1. 2006 20:25

No člověče to tam nepřivlečeš....to by musel být exodus čechů treba do NZ...pak by se tam konečně domorodci naučili zamykat svá auta....ale když tam odjedeš ty nebo já(nebo třeba oba), ta to tam asi nezavlečem, protože já osobně bych klidně nechával otevřený auto...Už toho mám taky dost, protože při práci vozim denně v autě věci za půl milionu a jen se musím klepat aby se do něj někdo nepodíval...A to i vcentru Prahy...což je opravdu úděsný...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malej_Ota 24. 1. 2006 20:35

Doufám že to tam nepřivlečou jiní, když se tam časem chystám. :)
Auto si budu stejně zavírat, zvyk je železná košile a pracka mi taky neupadne, ale spíš jde o ten pocit.
Co mě nejvíc dostalo, když mi nějakej zmetek ukradl z auta anténu a to ještě na chalupě kde je úplný mrtvo...
OI
malej_Ota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 1. 2006 20:48

Bohuzel zatahnout to tam muzou. Vzpominam si jak pred par lety utikalo velke mnozstvi jiste mensiny ktera nechce pracovat do Anglie. Do te doby poklidna ctvrt se razem zmenila k nepoznani...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 1. 2006 21:00

kodl:to už ale není národem, ale tou jistou menšinou... :?
malej_Ota:Krádež antény je běžná věc....taky se mi to několikrát stalo. :(
trent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 1. 2006 21:19

trent: jenze bohuzel prave ta mensina ktera se BTW rozrusta az to neni hezky se zacala hlasit k ceske narodnosti. A prave tahle mensina ma nejvetsi podil na kradezich nejen mobilu. A lidi je v tom podporuji, protoze od nich ono kradene zbozi klidne kupuji...

Malej_ota: Antenu kupuji dvakrat rocne. Uz me i napadlo, ze bych ji zacal sastrkovat do blatniku, ale jsem na to linej. A hlavne: Anteny nekradou zlodeji, ale vetsinou naliti pubertaci cestou z diskoteky... :?
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 24. 1. 2006 21:21

IcemanCZ píše:karBoss a co jako? Budou krast porad tohle to vubec neovlivni.
Navic takovych veci je v zastavarnach 90% procent nejen telefonu a eletrko.. a uz toho doma par mame protoze proc? Kdyz se me ten obraz libi nebo neco podobneho tak si to koupim. Navic me puvod nezajima je me to uplne jedno pokud me to slouzi.
quote]

Tak to pevně věřím a z duše ti přeju, aby ti někdo barák pořádně vybílil. Znáš to, kdo čím zachází tím taky schází... :oboze

/quote="kodl"]jak jsem psal - budeli poptávka, bude i nabídka..../quote]


K čemuž přispívají takoví jako IcemanCZ, kteří jistě sami sebe pobvažuji za ty co nic špatného nedělí, to "ti druzí"...
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod malej_Ota 24. 1. 2006 21:34

Puberťáci to asi nebyli, protože na chalupě není diskotéka...ale bůch ví...
Bydlím v Holešovicích, ukrást mi to tady, vůbec mě to nepřekvapí,ale tam....
Jedna z menšin se před časem stěhoval do Kanady a taky ji tam nechtějí.... Napadá mě, proč třeba nejdou do Iráku?
Je tam hezky a teplo. :)
OI
malej_Ota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 24. 1. 2006 21:36

Magistr Kelly:Výš co se taky říká? Přej a bude ti přáno....
Jinak bych tu nechal menšiny, protože by bylo škoda aby se to házelo jen na menšinu, protože to děla i menšina z většiny....takže nechme menšiny a většiny a budema říkat zloději...
Člověče, tak jsem taky z Holešovic a tady mi anténa ješte nezmizela...
trent
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilemike 25. 1. 2006 00:27

primarni vyhoda kradene veci bejvava cena

primarni nevyhody - neni zaruka , neni zaruka ze mobil neexne za den po koupi....

muj result : koupil bych za umrenou cenu :mrgreen:

MMike 8)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod Nortonek 25. 1. 2006 00:27

Tak na tohle mám docela "štěstí" každou chvilku mi vnucujou mobil,foťák,parfém,dalekohled,holící strojek,hodinky...no zatím jsem nic nekoupil,ale nemůžu říct,že bych o tom neuvažoval.Zatím mi ovšem vždycky nabízeli věci spíš ukradený z kamionu nebo prodejny,v originálním balení ještě zatavený,než ukradený nějakýmu jednotlivci.
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 25. 1. 2006 00:45

mobilemike píše:muj result : koupil bych za umrenou cenu :mrgreen:

A jsem zase u toho. Dalsi co vytvari onu poptavku pro kterou se tvori nabidka :-(

Pro moderatory: Navruju pridat hlasovani.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michallom 25. 1. 2006 07:06

karBoss píše:Toho cloveka co by to prodaval bych si podal, a ten foun rozdupal o zem.
Myslim ze muzes klidne vyrazit od jedny zastavarny k druhy a dupat a dupat...
michallom
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků