NAŠLI JSTE už někdy MOBIL? Byl Vám mobil nalezen a vrácen?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 18:07

Stalo se vam nekdy, ze jste nasli mobil? Jak jste se zachovali? Provolali majlant, zlomili kartu a mobil si nechali, nebo se jej snazili vratit? Nebo je tu snad bila vrana co sla odevzdat nalez na urad?
------
Nasel nekdo Vam mobil a vratil?

Tak povidejte...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod Gromm 5. 2. 2006 18:10

Našel jsem asi před 3 lety 8310. Jelikož tam nebyla SIMka, tak jsem si ho nechal. V té době super foun...:)
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiborek 5. 2. 2006 18:14

kámoš našel c70 minulý tyden. majiteli se představil jako štastny nálezce a odevzdal ho, dostal dvě kila a byl rád...
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 5. 2. 2006 18:14

ja som kedysi davno tak 7 rokov dozadu nasiel phone ktory pripominal stavenbu tehlu,len inej farby a uz v tej dobe mal hodnotu nejakych 3,50 bez DPH,,, no vratil som h odo malych potravin pred ktorymi som ho nasiel a za rohom pred kamosovou branou smutila jedna pani ze stratila mobil a fsade sa pytala aj v tych potravinach a ze ho nenasli,tka som jej pvoedal ze som ho nasiel a ze je tam tak tam isla a ked sa vratila bola stastna a dala mi tusim nejakych 500 sk :D co bola asi 847 nasobok hodnoty toho phonu :D
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 18:15

Co se tyce me osoby, tak jsem uz ztratil mobil 3x a pokazde mi ho poctivy nalezce vratil. Nahoda? Mozna...

I ja uz jsem mobil nasel, ale byl vypnuty a na SIMce byl PIN a kdyz jsem volal na operatora s tim, ze jsem nasel mobil, a chci jej vratit a at zjisti majitele podle cisla SIM karty (z udivu operatora jsem vyrozumel to, ze tohle jeste nikdy nezazil a docela ho prekvapilo, ze chce nekdo mobil vratit), tak se zjistilo, ze je SIM anonymni predplacenka... Postarsi Nokia 6110 jsem prevedl do sve drzby...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Jedno 5. 2. 2006 18:23

Proč majitele SIM podle čísla? Stačí se přece podívat do telefonního seznamu na kartě. Tak jsem to udělal já, našel jsem SE T310 a napsal na kontakt Mamka, který byl v telefonu, ani jsem tu kartu nezapínal a nezjišťoval, jestli to je Oskarta nebo paušál. Paní zavolala zpátky a na druhý den přišla i se svým asi tak 8-9letým synem. Že prý už ho ztratil po druhé a zase mu ho někdo vrátil. Syn mi musel z kapesného koupit Nescafé, velkou sklínku za asi 180 Kč. Tu jsem si vzal. Třeba bude příště opatrnější.
Tomáš Jedno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 14.jirik 5. 2. 2006 18:24

ja mobil nenasel ale nasel sem baterku do k700 a potom i sluchatka.vsechno slapalo jako novy.akorad nechapu jak to nekdo mohl stratit
M600i 1GB M2
14.jirik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 5. 2. 2006 18:30

Ja som telefon nestratil a ani nenasiel, no kamarat nasiel pred par rokmi vtedy asi najlepsi telefon - SE T68i. Samozrejme si ho nechal...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mc-icy 5. 2. 2006 18:34

ja sem nikdy mobil nestratil a nikdy nenašel
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 5. 2. 2006 18:38

[quote="Tomáš Jedno"tProč majitele SIM podle čísla? Stačí se přece podívat do telefonního seznamu na kartě.a/quote]

Ono se totiz dost spatne prohlizi telefonni seznam, kdyz je jen na SIM a ta je blokovana PINem...

Jinak jsme taky pro zavolat na nejaky rozumny kontakt. Treba Domu, mama, bracha, sestra, tata...

A odmena poctivemu nalezci by mela byt samozrejmost. Ja jsem taky ustedril sve penezence trest ve vysi 300 korun (asi 10% z ceny) ve prospech poctiveho nalezce. (V mem pripade banda deti kolem 13 let kteri pak vzali cukrarnu utokem, ale budiz jim to prano) :wink:
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 5. 2. 2006 18:39

Jednou jsem nasel mobil byl to hnusny siemens A55, tak jsem ho sel radsi vratit.. Jinak mobil jsem nikdy neztratil..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 5. 2. 2006 18:42

Cukrarnu... heh... spis trafiku :wink:
Bungo píše:(V mem pripade banda deti kolem 13 let kteri pak vzali cukrarnu utokem, ale budiz jim to prano) :wink:



K tematu: kdyz bych nasel telefon a dostal se do seznamu na SIM, tak bych nekomu brnknul a telefon vratil, jinak bych si jej nechal.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod wossik 5. 2. 2006 18:49

Já našel telefon myslím jen jednou a to před nedávnem na kolejích. Vypadl z kapsy slečně, co tam seděla s nějakým kamarádem na chodbě. A já ju viděl, jak už odchází po schodišti, tak jsem ten telefon rychle vzal a vyběhl to patro za ní a že jestli neztratila telefon. Byla šťastná jako blecha. :)
Asi o dva dny později jsem je potkal zase na chodbě a ona tomu kamarádovi říkala, že před dvěma dny ztratila telefon a že ten kluk, co jde za nima (já 8) ) ho našel a vrátil jí ho. Reakce toho kluka mě dostala. Se na mě otočil a říká, seš blbej, já bych ho nevracel, bych si ho nechal. :lol: jojo, asi jsem blbej, ale té slečně by určitě chyběl. :wink:
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiborek 5. 2. 2006 18:51

jinak pak sem na plese pod schodama našel a50 co s ní.... a pak při slaňování sem pod skálou našel bateku na nějaký starý sony... ale chtělo by to najít nějaký nadupaný telefon bez sim-karty, vůbec bych se nezlobil.
Tiborek
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 5. 2. 2006 18:52

Tak ono taky zalezi co najdes.. Kdybych treba nasel N70, tak bych urcite nevracel..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron