Co vám na mobilu chybí k dokonalosti?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M@ngo 24. 5. 2005 16:58

Mě tam osobně třeba vadí ještě pořád ta váha,ale to se snad brzo někdy vyřeší :oboze .
K dokonalosti mi schází jenom vodotrysk :wink:
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 24. 5. 2005 17:00

K dokonalosti? napíšu to krátce, jinak by to byla slohovka.
Váha, velikost, omezený foťák, malá paměť, nedostačující mp3, nekvalitní displej... Já bych zabudoval mobil do mozku, bylo by to snažší. :wink:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 24. 5. 2005 17:28

zdravotnictvo riesi problem s nadormi a ty by si si napchal mobil do mozgu, fakt skvely napad.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 24. 5. 2005 17:41

A kam jinam? :lol:
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 5. 2005 17:51

Asi jenom BT na bluejacking :mrgreen: .
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 24. 5. 2005 17:55

Hlasove ovladani
GPS
Slunecni kolektor
Krapitek mensi velikost
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 5. 2005 18:01

Dokonalý mobil neexistuje a nikdy existovat nebude, tak se skvěle bavím co vám k té imaginární dokonalosti chybí :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M. 24. 5. 2005 18:09

dejvidek píše:Dokonalý mobil neexistuje a nikdy existovat nebudee/quote]

No to je jasny. U me S65 opravdu chybi hlasove ovladani a par milimetru prebyva. A kdyby navic byla stabilni, byla by pro me dokonala.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 24. 5. 2005 18:18

dejvidek píše:Dokonalý mobil neexistuje a nikdy existovat nebude, tak se skvěle bavím co vám k té imaginární dokonalosti chybí :D
dejv-/quote]

A to je to je taky jeden z duvodu,proc to zakladam...The dream factory... :wink:
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 24. 5. 2005 18:19

btw:Ale treba jednou...kdo vi
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 24. 5. 2005 21:30

Můj telefonek je skoro dokonaly, krom pár datailů, např velikost bych nechal, to už by se musel zmenšovat displej, ale zmenšil bych váhu, přidal integrované GPS, Lepší foťák, výdrž a to je asi tak vše, - jestliže bude tohle všechno mít Hermiona v tu ránu to je pro mě DOKONALÝ MOBIL
Revan
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 25. 5. 2005 08:51

No teď jsem si koupil 6630, oproti tý 6610i je to fakt pecka... Chtěl bych kvalitnější video nahrávání a infraport:-) Víc bych teď rčitě nepotřeboval....
Johny[CZ]
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 25. 5. 2005 10:22

Zdravím :D ,
mě osobně hodně vadí skutečnost, že příchozí hovor se zvedne nejen zeleným telefonkem, ale i funkční klávesou (a nejde nastavit pouze "zelený telefonek"). Vysvětlím:
mazala jsem v Samovi SMS a protože tento kousek se ptá, zda to myslím vážně, musela jsem ještě stisknou funkční klávesu "ano". No a v ten moment (!!) mě kratičce prozváněla švagrová (na prozvonění jsem čekala) a já místo potvrzení smazání esemesky jsem jí tím hovor nechtěně zvedla. A 7,50Kč bylo v háji :twisted:
Je to sice náhoda jaksepatří, ale už podvědomě trnu, kdy se mi zase "podaří" připravit někoho z rodiny o kredit :oboze ...

P.S.: Existuje vůbec mobil, kde se hovor zvedá výlučně "zeleným telefonkem"??
Dík za tip a přeji pěkný den.
J. :)
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 25. 5. 2005 11:01

Pro me by byl dokonaly mobil takovy, ktery by nemel radu vselijakych nedomyslenosti nebo umyslnych omezeni ze strany vyrobcu nebo operatoru. Kdyz nic jineho tak opravdu otevreny operacni system, ktery by si kazdy mohl prizpusobit podle sveho. V tomhle smeru s napetim cekam na poradny linuxovy smartphone. Symbian je dobry ale bohuzel uzavreny takze napr. zmena spravy pameti systemem je ze strany uzivatele nemozna.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Popi 25. 5. 2005 11:30

Dokonalej?? Newer....
..?
Popi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků