Život s více telefony po kapsách

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod El_Dani 22. 4. 2006 13:23

Dobrý den. Svěřte se mi, prosím, jak žijete s více telefony, máte-li např. služební a vlastní zároveň. Právě jsem dostal od šéfa služební telefon a zdá se mi dost nepraktické a otravné tahat s sebou pořád po kapsách 2 founy. Navíc lidé moc netuší, kam se mi vlastně dovolají.. Jak to děláte Vy?
El_Dani
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fandas 22. 4. 2006 13:28

mam taky 2 mobily

SX1 - oskar
SL45i t-mobile. zvykl jsem si uz na to...

SX1 nosim v kapse u kalhot a SL45i vetsinou v tasce
fandas
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 22. 4. 2006 15:08

Mama ma vic telefonu - jeden osobni, jeden sluzebni a jeste jeden s nejakym extra vyhodnym tarifem jeste od oskara k volani na oskara. A jak tak na ni nekdy koukam tak ji vubec nezavidim. Kazdou chvili ji zvoni nejakej jinej a cert aby se v tom vyznal...
Navic ja uz takhle mam dost starosti uhlidat jeden telefon a jeste se starat o vic? Kdepak...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 22. 4. 2006 15:17

ja 2 a absolutne v pohode,miesta sa vzdy najde, za ten nadstandart to stoji :lol:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 22. 4. 2006 15:38

Mama ma tiez 2 telefony (SE T630 - Orange a SE Z520i - T-M) a oba ich zvlada uplne v pohode.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Meter 22. 4. 2006 16:08

Da sa spravit taka SIM ze si tam nahodis viac cisel a prepinas to v sim tolk-menu
Meter
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 22. 4. 2006 17:42

Ja teda nosim 1 (SX1) maximalne 2,5 (+PPC). Tata s sebou nosi i tri zarizeni (T39m, 7710 + nejaky HP), ale vetsinou si staci s T39 a 7710. Jinak vsichni po jednom.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 22. 4. 2006 18:17

Ja mam taky dva. Nokii 6230 na bezny pouzivani a SE D/K 750i na net a MP3. A oba je nosim v pouzdrech na opasku.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mc-icy 22. 4. 2006 18:33

bráchanec má 4 founy po kapsách (kam to dává to já nevim), každej na něco jinýho... displej, paměť, jednoduchost, a jeden protože se mu líbí :)
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 22. 4. 2006 18:54

Mam taky dva telefony - sluzebni Siemens a soukrome Treo 650 a zadny problem - naopak dve zasadni vyhody - sluzebni vecer a o vikendu vypnu a mam klid a navic soukrome veci resim soukromym telefonem - zamestnavatel mne aspon neotravuje s kecama ze jsem moc provolal soukrome a taky nemusi vedet kdy a komu volam ci pisu!
mareka
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 4. 2006 20:19

El_Dani píše:Právě jsem dostal od šéfa služební telefon a zdá se mi dost nepraktické a otravné tahat s sebou pořád po kapsách 2 founy.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fifu 22. 4. 2006 20:44

Je to jenom o tom, ze si najdes misto, kde ho budes nosit. Taky mi to ze zacatku trochu vadilo, ale dneska uz bych zpet do jednoho asi nesel, teda pokud by me to nevyslo vyhodneji, nez mit 2 (Pohoda a Odepis) ...
Nebo inspektor Schirz. Ten zase zatčeným sliboval hory, doly. Mě například vzal k mapě a řekl: Když se přiznáte, Meyere, můžete si vybrat - Krkonoše, Beskydy, Příbram, Jáchymov.
Fifu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 22. 4. 2006 20:49

Ja mam N6230 a Samsung E820 :lol: Mal som este aj 3330,ale uz som ju daroval..
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 23. 4. 2006 08:52

taky mam dva telefony (N2600, SEp910i) a nedela mi to moc problem. p910i spinka vetsinou v kapse a 2600 mam vetsinou v ruce, protoze volam asi padesatkrat za den, takze ani nema cenu ho skovavat
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 24. 4. 2006 08:57

Dva telefonky není problém :lol: - kalhoty mívají většinou dvě symetrické kapsy a aspoň jsem "vyvážená" :mrgreen: . Jeden Twist na volání a druhý na psaní SMS = 2x20 volných SMS do T-mobile.
Pěkný den!
J. :D
Joan
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků