Prozvánění

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 8. 6. 2005 21:19

Uz me posledni dobou zacinaji stvat lide, kteri me prozvaneji. Nereknu, kdyz dotycny neco potrebuje a ja mam volne minuty (takhle to delame v rodine), ale kdyz se nekdo jen tak hraje s telefonem a nevi co uz by roupama delal, tak me prozvoni, a to hned nekolikrat, zavolam mu (nerad, nikdo neutraci zbytecne penize rad), co teda tak nutne potrebuje a dotycny bud telefon nezveda, a nebo ho zvedne a hned polozi (jeste je treti varianta, kdy to zvedne a rekne, ze nic nechtel, ze to byla jen sranda), v tu chvili bych ho nejradeji zadupal do zeme :x :x. Je mi jasne ze se tenhle jev vyskytuje nejvice v mladezi (mezi ni patrim) a ze manageri timhle asi netrpi. Ale snad i mladi lide mohou mit trosku rozumu. Nechci urazet, ale standartni prozvanec (co prozvonuje me) je holka ve veku 12-14 let, porad vychechtana a uplne "vymazana". To jsem zase podle nich uplne hloupy, ze ty jejich srandy nechapu a jen kolem jejich particky projit, uz se spusti vybuch smichu. Zajimaly by me taky vase postrehy a nazory. Sem s nimy. :wink: :wink:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 8. 6. 2005 22:07

Docela te chapu, tohle se uz u me diky bohu nedeje, byl jsem z toho na prasky. Casem je to prestane bavit. To jsou urcite takovi ti mladi pubertaci, co pred spanim nemaji co delat a prozvanej celej seznam. Chvilku to vydrz, casem to prestane. S timhle problemem se setkal snad kazdej znas, nebo alespon vetsina.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sislik 8. 6. 2005 22:14

tak se na ne vykasli, casem je to urcite prejde ... pred lety me prozvaneli a ja je taky, ale tak po pul roce nas to prestalo bavit :)
a pokud byl nekdo otravnej, tak jsem mu rekl, ze mu poslu furu SMS z netu ... tehdy to jeste slo a to na ne celkem platilo :)
Sislik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod syrrius 8. 6. 2005 22:15

ja proti prozvaneni skoro nic nemam.Kdyz nekdo prozvoni 1 tak mi to nevadi,prozvonim z5 a je klid.Lidi co zvoni 3 hodiny v kuse mi lezou krkem na ne si davam melodii upravenou presne pro takove lidi(5 vterin je ticho az pak zacne melodie hrat).tak to resim ja :-)
Er.Ga 628_Alc.Ot maxdb_Nok.3210_Nok.3310_Nok.3315_Nok.7110_Nok.5510 Nok.6210_Nok.3300_Nok.7250_Nok.3650_Nok.N-gage_Nok.6260_Nok.9210 Nok.6230i_SE.W810i_LG.Chocolate_SE.W880_SE.C902_Nok.E50_Sam.Star_Nok.E90....
syrrius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HĘŁŁĘR 8. 6. 2005 22:28

Já moc lidí v seznamu nemám ale když mě někdo prozvoní ze seznamu, nevadí mi to tak, jak když mě proznáví "neznámé" skryté číslo ! to mě užírá :(

Jinak rád se prozváním s přítelkyní :) nevím kde to má ale... no to je jedno :D
Nokia 5110 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N95
Mobilní operátor: T-mobile
PC: C2D E6750, 4GB RAM, GF 7800GT 256MB
HĘŁŁĘR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 8. 6. 2005 22:52

já prozvánění používám pouze jako souhlas na SMS. A tak to v mém okolí používá mnoho lidí. Jinak prozvánění mě vždycky taky štvalo a řešil sem to přesně jako Sislik 1000 SMS a byl pokoj :mrgreen:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 8. 6. 2005 22:59

Jo no,sms z netu uz moc ucinne nejsou,max 25 do oskara neni nikterak mnoho, ale pro pubertacky to staci.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aress 9. 6. 2005 04:44

Ja jsem driv taky hrozne rad prozvanel,a potesilo me kdyz nekdo prozvonil me,ale nesmelo to byt otravny.Jinak sem naucil prozvanet moji mamu a od ty doby se tim bavi jak skolacka:)Jen muj tata kdyz prozvani,tak to nechava zvonit klidne minutu a pak prska kdyz mu to zvednu.Prozvaneni ucelove je fajn,u pubertaku to leze spis na nervy.
aress
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 9. 6. 2005 06:14

Nechápu prozváněče.
1) prozvoní mě zrovna když jsem zkoušenej
2) někdo mi pošle SMS a já si řeknu že odpovím až zkončí ten pořad. Ne, dotyčný mě musí Xkrát prozvonit jako by se jednalo o ohrožení života.
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 9. 6. 2005 06:58

no jo, asi nebudeš o moc starší, než těch 14, co? To přejde, asi to patří k tomu věku :-( Mě s prozváněním někteří štvali i ve dvaceti... Ale na druhou stranu je prozvonění fajn v případě, že ti nefunguje zvonek (resp. je schválně vypnutý, roznášeči reklam ať se třeba po...) a kámoš stojí před domem, tak krátce prozvoní a je to vyřešené. Dá se domluvit celkem dost signálů založených na prozvonění, na druhou stranu není až takový problém zavolat, ne? :-)
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 9. 6. 2005 07:56

Ja sem problem s prozvanenim vyresil tim zpusobem, ze jsem si upravil vyzvaneci melodii. Prvni ctyri sekundy nic nehraje.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LordGod 9. 6. 2005 08:04

A já jsem problémy s prozváněči vyřešil tak, že je zkrátka neprozváním zpět. Však je to vždycky přejde prozvánět do prázdna. Občas prozvoním na souhlas s smskou či svoji přítelkyni, ale jen občas. Jinak od čeho je kredit, že?
LordGod
LordGod
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rudiik 9. 6. 2005 08:26

Stara znama vec a spousta lidi na to nadava. Dokonce sem nekde videl uz i nazory, aby se prozvaneni (takze v podstate odchozi hovor) zpoplatnoval. Nastesti operatori nejsou tak cvokli, aby na to slyseli. Prozvaneni pouzivam, ale vyhradne u domluvenych situaci nebo tam, kde je ocividne, co tim asi tak muzu myslet. Neco na zpusob reknu nekomu, ze ho za chvili vyzvednu a kdyz prijedu k nemu pred dum/firmu/cokoli, tak ho prozvonim. Kazdy bezny clovek pochopi, ze sem prave dorazil na smluvenou pozici a ma sebou hodit. Abych nekoho prozvanel jen tak ze srandy, na to fakt nemam ani cas ani chut. Pritelkyne mela ze zacatku podobne napady, ale rychle sem ji to odnaucil :D
rudiik
Junior

Odeslat příspěvekod Hondaq 9. 6. 2005 09:49

Libb píše:...na druhou stranu je prozvonění fajn v případě, že ti nefunguje zvonek (resp. je schválně vypnutý, roznášeči reklam ať se třeba po...) a kámoš stojí před domem, tak krátce prozvoní a je to vyřešené... /quote]


jj přesně takhle to taky mám. Soused když se chce stavit tak mě prozvoní, zvonek vůbec nepoužíváme :) navíc je výhoda že když spim tak to pozná protože mám vypnutej foun a nebudí mě (někdy i ve 12 :D ) a mě pak přijde sms že mě prozváněl a já se u něj stavim... no prostě chci říct že prozvánění má i svoje výhody a těch není málo :wink:
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 9. 6. 2005 10:09

Tak při zkoušení ve škole jsme se schválně prozváněli navzájem - to je jasný :lol: . Jinak mi prozvánění vůbec nevadí a taky někdy prozváním. Ale zase po delší době už me to nebaví, jednou jsem se takhlě prozváněl asi 50x za sebou a to už mě fakt nebavilo

A jak píše Hondaq - třeba soused, taky se prozvoníme a to je signál.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků