mobil do vánoc , který?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 9. 2006 07:07

š.ť.á.p.i: Bude na tom lépe funkčně, ale ne vzhledově, někdo takový telefon nevyužije, ohledně symbianu. :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bunak (novy) 22. 9. 2006 07:20

Doporucuju e-ten M600+ primo u centralniho dodavatele ho sezenes za 14 :o) http://www.e-ten.cz/M600+.php
bunak (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sir_joseph 22. 9. 2006 09:23

Ber Motorolu razr maxx ;) bude do 15 000kč a před vánoci.. :)
sir_joseph
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 22. 9. 2006 14:33

seterwohipikule píše:š.ť.á.p.i: Bude na tom lépe funkčně, ale ne vzhledově, někdo takový telefon nevyužije, ohledně symbianu. :wink:s/quote]

To mas pravdu, ale razry uz sou hodne okoukany..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 25. 9. 2006 20:44

!nt_ píše:Ahoj , mám slíbený mobil na vánoce mobil dle svého výběru (siemens c60 dosluhuje). Peníze do 15 000 kč. Záleží mi spíš na funkcích . A spíš na multimedia než na práci . Pokud by nějaký foun višel třeba v Lednu nebo únoru tak není problém , v únoru mám nározky . Díky za rady atd. :tleskani Ted u mě vyhrává k790i :roll:e/quote]

Poradil bych ti za mobil utratit jen tolik, aby ti vyšly peníze i na zakoupení pravidel českého pravopisu.

Višel... :oboze :roll:
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod mike.32 25. 9. 2006 21:28

Magistr Kelly píše:
!nt_ píše:Ahoj , mám slíbený mobil na vánoce mobil dle svého výběru (siemens c60 dosluhuje). Peníze do 15 000 kč. Záleží mi spíš na funkcích . A spíš na multimedia než na práci . Pokud by nějaký foun višel třeba v Lednu nebo únoru tak není problém , v únoru mám nározky . Díky za rady atd. :tleskani Ted u mě vyhrává k790i :roll:e/quote]

Poradil bych ti za mobil utratit jen tolik, aby ti vyšly peníze i na zakoupení pravidel českého pravopisu.

Višel... :oboze :roll:l/quote]

To mas pravdu :lol: :tleskani
mike.32
Junior

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 26. 9. 2006 17:31

no ja nvm ale ja bych jako mobil do 15 klacku nechtela obyc foun, za ty prachy bych si koupila ucite neco s OS, traba jak se tady na zacatku porad mluvilo o N73. To by byla fakt dobra volba, podle me. Mobil ti vydrzel hodne dlouho, a treba s tim symbianem se ti porad krasne otevyraji nove a nove moznosti, v budoucnu urco ocenis :)
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martin Mezenský 26. 9. 2006 18:05

Mobil za 15000?!? Není už lepší si koupit levnější a peníze ušetřit na něco jiného? Tohle je fakt jen rozhazovačnost. Kup si SE K750i a zbytek si šetři. Nikdy nevíš,kdy se ti budou hodit. A co když ti ho někdo závistivý a loupivý šlohne? Co potom,hm? Tolik peněz a on to lidi chce utratit za mobil!!! Ježíšímarjá... Neznáš život,chlapče...
Martin Mezenský
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 26. 9. 2006 18:19

Mrtin: ano, ale někteří lidé nechtěj mobil jen na to aby se na něj každej den dívali. potřebujou se bavit a pracovat a to jim levnej mobil neumožní. co se týká krádeží, to je ten život! je jasný že riziko krádeže s cenou telefonu stoupá ale taky moje vědomí o možný krádeži stoupá a tak vim že telefon mam tak zabezpečenej že jedinej kdo mi ho dokáže ukradnout je 10 občanů romské populace :lol: nebo banda kajzlů se zbraněma... to by sis nemohl koupit nový auto, notebook.... mě to za to větší riziko stojí.

mimochodem záleží na prioritách. někdo si koupí príma tenisovou raketu, někdo PDA.... a jen kvůli zlejm lidem to nekupovat - nepřipadá v úvahu. už se mi dělá rudo před očima a v hlavě bouří hardcore :twisted: ..... to mam pak hodně zlý myšlenky jako kolika lidem přistane noha na krku atp... takhle ne....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 26. 9. 2006 19:23

Já byl na brigádě, ale že bych si nevážil peněz? Naopak, ty peníze, co jsem za ty dva měsíce vydělal, dám do něčeho, co se mi líbí a co mě bude bavit. Proč ne do mobilu? Když je hodim někam na účet, tak nic nemám a příště dělat nepůjdu. Říká se tomu "odcizená práce".
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod salex 26. 9. 2006 19:29

boze vsak za tie prachy mas PC! nad cim uvazujes
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Pokročilý

Odeslat příspěvekod strny88 26. 9. 2006 19:34

za polovinu kup mobil, a tu druhou prochlastej!!

Vždycky to tak dělám a naprostá spokojenost :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod !nt_ 27. 9. 2006 09:26

Pc mám a za daleko více než 15 tisíc. A co ta n85? Má autofokus?
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod !nt_ 27. 9. 2006 11:46

To nejsou moje peníze...
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 9. 2006 13:46

jeho peníze to nejsou a právě proto - utopil by je v PC a na mobil by ani neměl. takhle má 8) . Nepochopil sem třeba zajmavě "úchylný lidi" co maj každý dva měsíce jinej mobil (rád bych s někym takovim pokecal, třeba je to koníček jako třeba sbírání známek :-) ), ale když to koupí jednou za dva roky, nevidim důvod proč by nemohl vzít ten lepší. narážim tim na jeden hnusnej, přehnusnej společenskej jev a tim je rozdělování lidí do sociálních tříd. naštěstí v čechách to neni tak výrazný ale vidět to je taky. hlavně na starších (40+ ale neni to pravidlem) lidech, který strašně hlásaj něco takovýho:

když vyděláváte 20 litrů měsíčně, máte byt, nějaký auto, PC, mobil atd..... pokud byste si ale chtěli koupit vaše vysněný BMW nový řady, začnou vás jebat že to prostě neni nic pro vás protože "na to nemáte". ano je rozdíl koupit drahý auto jako podnikatel kterej ho za 3 roky vymění jak fusekle oproti splácení ho 15 let. když se mi to ale líbí TAK PROČ HO KU*VA NEMŮŽU KOUPIT!!!!!! tohle myšlení absolutně nepobírám.... to lepší auto totiž nekupuju abych ukázal že se někomu dokážu (stejně ne) vyrovnat, ale protože tu príma káru využiju a je to můj sen....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka